Skocz do zawartości

LEGALNE , FREE , kamperowanie w lasach Polski .


Kogut69

Rekomendowane odpowiedzi

poczekajcie może chwilę bo ja ciągle nie wiem co robić z opisami , fotkami itp .... sama mapka bez katalogu jest niewiele warta , nie wiadomo co tam jest , jak z dojazdem , mediami , ceną itp..... :hmm:

 

ale przygotować warto .... może coś z tego wyjdzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy to potrafią sobie życie skomplikować :(:( ...

 

 

Kogut 69 dalej , rób ten katalog i dawaj mapy , bo w takim tempie to następna zima nas zastanie . Przy MAPACH nie zapomnij o podaniu nazwy miejscowości , gps , dodaniu podstawowych informacji np. czy i jak daleko jest dostęp do wody , sklepu itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy to potrafią sobie życie skomplikować :(:( ...

 

 

Kogut 69 dalej , rób ten katalog i dawaj mapy , bo w takim tempie to następna zima nas zastanie . Przy MAPACH nie zapomnij o podaniu nazwy miejscowości , gps , dodaniu podstawowych informacji np. czy i jak daleko jest dostęp do wody , sklepu itp

 

 

 

robię mapkę i katalog mam gotowy , czekam na decyzję AD odnośnie umiejscowienia wszystkich wiadomości ..... coś jeszcze mogę zrobić ? Proszę o podpowiedź :swiety:

 

mógłbym przy punktach na mapce dodawać informacje ale nie mogę tam dodać fotek tego miejsca , więc szkoda podrygiwania w taki sposób , jedno zdjęcie warte 1000 słów a jak dodam do miejsca 5 fotek ???

Edytowane przez Kogut69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robię mapkę i katalog mam gotowy , czekam na decyzję AD odnośnie umiejscowienia wszystkich wiadomości ..... coś jeszcze mogę zrobić ? Proszę o podpowiedź :swiety:

 

mógłbym przy punktach na mapce dodawać informacje ale nie mogę tam dodać fotek tego miejsca , więc szkoda podrygiwania w taki sposób , jedno zdjęcie warte 1000 słów a jak dodam do miejsca 5 fotek ???

 

 

 

 

I tu jest wyższość google earth nad google maps. Można spokojnie dodawać opisy, fotki itp.

Edytowane przez marmur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robię mapkę i katalog mam gotowy , czekam na decyzję AD odnośnie umiejscowienia wszystkich wiadomości ..... coś jeszcze mogę zrobić ? Proszę o podpowiedź :swiety:

 

mógłbym przy punktach na mapce dodawać informacje ale nie mogę tam dodać fotek tego miejsca , więc szkoda podrygiwania w taki sposób , jedno zdjęcie warte 1000 słów a jak dodam do miejsca 5 fotek ???

 

A ja myślę, że na mapie wystarczy tak jak jest - numerek; [edit]ew. na mapce dodać autora punktu - tylko po to, żeby sam autor mógł szybko zlokalizować, czy dany punkt jest prawidłowo naniesiony na mapę[/edit]. A na forum reszta. I tak jak Tomii pisał: dla każdego punktu jeden wątek.

[edit2]: można jeszcze dodać status punktu (odznaczyć innym kolorkiem..?): np punkt do sprawdzenia. przykład - byłem dawno w pewnym punkcie i nie pamiętam dokładnie czy dobrze zlokalizowałem go na mapie - dodajemy taki punkcik z odznaczeniem 'do weryfikacji' i może ktoś z okolic, lub będąc przejazdem zweryfikuje prawidłowość informacji[/edit2]

 

Przykład: chcesz jechać sobie gdzieś w promieniu 100km od miasta X..? Patrzysz na mapkę. Numerki 23 i 58 odpowiadają Twoim wymaganiom.

Zaglądasz na forum. Szukasz tematów z odpowiednimi numerkami. W poście pierwszym opis, fotki, kto pierwszy był w danej lokalizacji (komu ew. zadawać pytania). Następne posty to albo pytania, albo uwagi co się zmieniło, co nas w danym punkcie spotkało - uwagi i dyskusja ;)

Edytowane przez szadok (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do eart dawałem kiedyś fotki , procedura jest taka , że trzeba je wysłać do CENTRUM i czas oczekiwania na edycję jakieś 3 miesiące , jak zatwierdzą to jest a jak nie to lipa ..... na fotkach nie może być twarzy , numerów rejestracyjnych , jakichkolwiek obiektów na których są znaki firmowe czyli jak dla mnie za wiele ograniczeń by szczęście dawało ...... jest jeszcze kwestia w eart taka , że mimo tego , że dawałem im fotki robione w jednym miejscu to centrala rozprowadziła te punkty w promieniu 500 m ..... ogólnie lipa , ale dzięki za sugestie , może coś się zmieniło przez 3 latka ....sprawdzać mi się nie chce :swiety:

 

A ja myślę, że na mapie wystarczy tak jak jest - numerek; [edit]ew. na mapce dodać autora punktu - tylko po to, żeby sam autor mógł szybko zlokalizować, czy dany punkt jest prawidłowo naniesiony na mapę[/edit]. A na forum reszta. I tak jak Tomii pisał: dla każdego punktu jeden wątek.

[edit2]: można jeszcze dodać status punktu (odznaczyć innym kolorkiem..?):

 

 

z kolorkami na mapie jest trudność

 

naniosłem na mapę Twój punkt (031) , mogę na mapie w spisie treści dopisać nick zgłaszającego , nie problem ..... sprawdź czy jest dobrze naniesiony , zresztą nie może być idealnie bo podałeś północno-zachodnią część jeziorka , opisz dokładnie gdzie ma być to przestawię i będzie idealnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do eart dawałem kiedyś fotki , procedura jest taka , że trzeba je wysłać do CENTRUM i czas oczekiwania na edycję jakieś 3 miesiące , jak zatwierdzą to jest a jak nie to lipa .....

Nie chodzi o to by publikować zdjęcia w Google earth. Nasze zdjęcia mogą być umieszczone na dowolnym innym serwerze. We właściwościach obiektu można umieścić dowolne odnośniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.