Skocz do zawartości

LEGALNE , FREE , kamperowanie w lasach Polski .


Kogut69

Rekomendowane odpowiedzi

....."baranów" rozumiem, że cytujesz wypowiedź spotkanych forumowiczów. Forum to platforma ułatwiająca kontakty międzyludzkie, wymianę poglądów, wiedzy i doświadczeń - dla mnie To coś fajnego i bardzo cennego. Obecnie dla jednych jest sezon ogórkowy, a dla Nas gorączkowa aktywność. Otwartości na sąsiada, szacunku dla sąsiada, ugodowego podania ręki nad złowieszczy prawniczy śpiew ;)  oraz udanego urlopu - tego wszystkim życzę ! 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na jaki temat nie chcą się wypowiadać? I za co miałyby polecieć te hejty? Jedyne co mi przychodzi do głowy to hejty za  wylewanie szarej wody do lasu :D

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To ja napiszę wprost...

Jak można być z K.pl i się tu nie wypowiadać. Nie rozumiem. Forum to nie tylko rejestracja, ale i udział w dyskusjach, pomoc innym, choćby przez internet. Jako kilkuletni, aktywny uczestnik tego...a raczej naszego fotum, stwierdzenie BARAN jakoś biorę do siebie.

A bajere...to puszczałem jakieś 25 lat temu na dyskotekach ...i raczej nie była ona tania, bo zawsze coś ...

Pozdrawiam forumowiczea Skotta.

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Commander napisał:

Ok. To ja napiszę wprost...

Jak można być z K.pl i się tu nie wypowiadać. Nie rozumiem. Forum to nie tylko rejestracja, ale i udział w dyskusjach, pomoc innym, choćby przez internet. Jako kilkuletni, aktywny uczestnik tego...a raczej naszego fotum, stwierdzenie BARAN jakoś biorę do siebie.

A bajere...to puszczałem jakieś 25 lat temu na dyskotekach ...i raczej nie była ona tania, bo zawsze coś ...

Pozdrawiam forumowiczea Skotta.

Odnoszę wrażenie,że dla niektórych obrażanie innych to jedyna forma rozrywki.Jesli komuś nie pasuje to forum,nikt na siłę nie trzyma.Jestem tu świeży jako uczestnik ,bo wiekowo to świeżość za mną :D ale tego barana też mogę przyjąć na klatę .Ciężko zrozumieć co niektórych... niestety.Nie pasuje - dowidzenia ,po co ten hejt? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
W dniu 28.02.2012 o 22:01, Kogut69 napisał:

trzymam się zasad ...FREE albo prawie .... przy każdym miejscu jest informacja czy płatne i ile i kiedy płatne bo są miejsca , które w sezonie są płatne mało a pozostałe 10 miesięcy Free ..... tego się nie da rozdzielić a szkoda by było zapominac o super miejscu kiedy za free można tam balować w czerwcu czy wrześniu ... :gitara:

 

 

 

Z dostępem widzę , że jest problem tych , którzy napisali mniej niz 50 postów ... pewnie AD już o tym wie i walczy :dzieki:

Witam, mam pytanko? czy tą mapę z miejscami do zaparkowania prowadzisz jeszcze? jeżeli tak to prośba może dałbyś dostęp do niej

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Cytrus napisał:

swoje "dzikie miejsca" już mało kto udostępnia, nie dlatego że ktoś przyjedzie ale dlatego że ktoś był i syf pozostawił.

Niestety bardzo trudno jest nauczyć ludzi kultury, w Jarosławcu był piękny pas startowy można było się spokojnie rozstawić niestety ludziska zasrali cały las i mamy efekt - postawiono po obu stronach na całej długości znaki zakazu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, andzelo7 napisał:

Niestety bardzo trudno jest nauczyć ludzi kultury, w Jarosławcu był piękny pas startowy można było się spokojnie rozstawić niestety ludziska zasrali cały las i mamy efekt - postawiono po obu stronach na całej długości znaki zakazu

 

Akurat jesli chodzi o Jaroslawiec to się nie zgodzę, byłem akurat w Jarosławcu jak stawiali zakazy i rozmawiałem  i z lesnikiem i z właścicielami przypasowej gastronomi. 

Jedyną osobą dążąca do zakazów jest burmist czy wójt Jarosławca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.