Skocz do zawartości

LEGALNE , FREE , kamperowanie w lasach Polski .


Kogut69

Rekomendowane odpowiedzi

jest inicjatywa , są chętni , jest poparcie forumowiczów .... nie ma reakcji szefów , trochę mnie to martwi ... i dziwi . Panowie , zapraszamy do dyskusji .

 

Administracja forum na urlopie. Podanie z wszystkimi załącznikami należy zostawić na mojej skrzynce PW zlosnik.gif. 30 dni roboczych na wszczęcie postępowania skromny.gif.

 

Dyskusji to nam się ostatnio odechciało smirk(1).gif

 

Pozdrawiam!

 

Tak na poważnie - co dokładnie by Was interesowało?

 

I jeszcze jedno. Między Kołobrzegiem a Sianożętami na osiedlu Podczele (w google mapach mamy oznaczone to jako Bagicz) jest stary pas startowy. Widziałem tam kilka kamperów. Trzeba tylko uważać bo latem organizowane są tam zawody w drifcie i pełno turystów się wtedy zjeżdża. Jeśli zawodów nie ma jest cisza i spokój. Sporo samochodów parkuje dokładnie w tym miejscu link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Myślę że Tomcio Kit,ek nie miał by żadnych tajemnic przede mną a ja przed nim, gdyż już w jakiś sposób się poznaliśmy i troszkę soli zjedliśmy ze wspólnego stołu. Tomek, tak czy nie?

 

 

jasne Boguś :ok: ... i nie tylko soli :piwo:

 

 

 

 

Ja bym nic nie tworzył z jakimis bazami danych itd bo nie mam pomysłu poprosatu jak to dobrze zrobić Może jedynie jakiś dostęp na zaproszenia :niewiem: ale tego też ktoś musiałby pilnować ... Ważne żeby temat żył a informacje się jakimś sposobem zdobędzie :-] wkońcu widać że mała ilość osób jest w temacie więć można bez problemu zorientować się czy ktoś jest godny zaufania itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważnie - co dokładnie by Was interesowało?

 

,

 

 

super.... sorki , że na PW nie pytam ale to nie tylko moja inicjatywa jak widzę , więc i pytania mogą być kiepskie albo nie wszystkie .

 

 

Ze swojej strony widzę to tak :

 

Potrzebujemy całego działu , nowego działu K.pl ..... podzielony na coonajmniej trzy części .

 

Pierwsza : MAPA , może na wzór tej z kempingami (byłoby super ) - dostęp tylko modów

 

Druga : Katalog miejsc z podziałem na rejony Polski ( opis + numer ) - dostęp tylko modów

 

Trzecia : propozycje miejsc dawane przez userów ( bez namiarów) - miejscu zostanie przyporządkowany numer i zostanie naniesione na mapę , propozycja zawiera w sobie warunki jakich się można spodziewać ..... w tym dziale przewidziana jest też dyskusja .

 

 

 

System : User w dziale trzecim nadaje fotki i warunki , ludzie coś od siebie dodaja albo i nic nie mówia bo nie znają miejsca . moderator na Pw pyta o dokładne namiary , nadaje numer i czeka na odpowiedż , po nadejściu kpl wiadomości przenosi informację do katalogu i nanosi miejsce na mapę .

 

 

 

User 2 zainteresowany miejscem pyta na Pw o namiary miejsca 1, 4 , 7 ..... i dostaje zwrotkę .

 

 

 

EFEKT : mamy niepowtarzalną mapkę i bank wiadomości , dostęp do info kpl tylko przez mooda , więc jest kontrola komu i co się "zdradza"

 

 

 

mam nadzieję , że jasno to opisałem ale jak nie to się nie ździwię , zima jeszcze trzyma ...:swiety:

 

 

 

 

 

aaaaaaa i by nie było , że chcę komuś dowalić roboty i się śmiać , że daje ciała ..... zgłaszam się na ochotnika i mam nadzieję , że znajdzie się jeszcze ktoś by współsprzątać ten dział .

Edytowane przez Kogut69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za szeroko od razu idziesz Kogucie? :niewiem: jest taka garstka ludzi tak wyjeżdzających (przynajmniej ujawniających się) że taki dział moim zdaniem jest przedwczesny :hmm: Ewentualnie można by jakąś mapke zrobić i userzy by nanaosili punkty Wtedy wszystko byłoby proste łatwe i czytelne A dostęp do mapy byłby tylko dla jakieś grupy do której wcielenie i tak musi odbyć się przez szefostwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robić porządnie albo wcale .... ja nikogo robotą nie chcę obarczyć ani rozliczać .... mówisz garstka , a ja Ci powiem , że połowa by chętnie tak pojeździła a ci co tak spędzają czas (jak ja ) szukają , ciągle szukają nowych miejsc i mało kiedy wracam w już znane bo szkoda czasu (no chyba , że jest wyjątkowe )......

Jak userzy sami zaczną nanosić punkty to dopiero się zrobi jadka , ten tak a ten inaczej a tamten nie wie jak , ciągle by kopiowali coś i nigdy by nie było wiadomo co jest aktualne ..... ja takiej ewentualności nawet nie biorę pod uwagę bo to nic innego jak to co jest teraz , w każdym temacie jakiś namiar , jeden daje dokładny a inny nie bo nie chce "byle komu " zdradzić tajemnicy . Tematy giną czyli odchodzą w niepamięć razem z super miejscem .... a komu by się chciało wertować kilkadziesiąt stron jakiegoś tematu .... jak nie wie nawet czy to co tam jest to blisko niego czy 500 km ?

 

Ja napisałem , że mogę się tego podjąć , ktoś zapyta po co mi taka robota bez kasy a ja odpowiem , że tak mam i tyle . Mam jakieś tam pojęcie o zarządzaniu moderatorskim w scrypcie , ponieważ rok temu pobierałem w tym kierunku nauki tajemne na innym forum . Pewnie na tym jest trochę inaczej ale pojętny jestem i uparty , przy pomocy szefów dam radę , chętnie nie sam .

 

Jeśli moje chęci i wiedzę chcecie wykorzystać to fajnie ale nie będę się upierał . Mogę zająć się ogródkiem i tylko ja (rodzinka ) będę miał korzyści ze swoich ruchów a w weekendy będę stał w nowym , dzikim miejscu popijając piwko , patrząc na zachód słońca przekładając kiełbaskę na grilu .... takie proste czynności i może z kimś z tego forum by i nudno nie było jak i bezpieczniej....

 

 

 

Panowie , odwagi .... i wiary w ludzi :przytul:

Edytowane przez Kogut69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robić porządnie albo wcale .... ja nikogo robotą nie chcę obarczyć ani rozliczać .... mówisz garstka , a ja Ci powiem , że połowa by chętnie tak pojeździła a ci co tak spędzają czas (jak ja ) szukają , ciągle szukają nowych miejsc i mało kiedy wracam w już znane bo szkoda czasu (no chyba , że jest wyjątkowe )......

Jak userzy sami zaczną nanosić punkty to dopiero się zrobi jadka , ten tak a ten inaczej a tamten nie wie jak , ciągle by kopiowali coś i nigdy by nie było wiadomo co jest aktualne ..... ja takiej ewentualności nawet nie biorę pod uwagę bo to nic innego jak to co jest teraz , w każdym temacie jakiś namiar , jeden daje dokładny a inny nie bo nie chce "byle komu " zdradzić tajemnicy . Tematy giną czyli odchodzą w niepamięć razem z super miejscem .... a komu by się chciało wertować kilkadziesiąt stron jakiegoś tematu .... jak nie wie nawet czy to co tam jest to blisko niego czy 500 km ?

 

Ja napisałem , że mogę się tego podjąć , ktoś zapyta po co mi taka robota bez kasy a ja odpowiem , że tak mam i tyle . Mam jakieś tam pojęcie o zarządzaniu moderatorskim w scrypcie , ponieważ rok temu pobierałem w tym kierunku nauki tajemne na innym forum . Pewnie na tym jest trochę inaczej ale pojętny jestem i uparty , przy pomocy szefów dam radę , chętnie nie sam .

 

Jeśli moje chęci i wiedzę chcecie wykorzystać to fajnie ale nie będę się upierał . Mogę zająć się ogródkiem i tylko ja (rodzinka ) będę miał korzyści ze swoich ruchów a w weekendy będę stał w nowym , dzikim miejscu popijając piwko , patrząc na zachód słońca przekładając kiełbaskę na grilu .... takie proste czynności i może z kimś z tego forum by i nudno nie było jak i bezpieczniej....

 

 

 

Panowie , odwagi .... i wiary w ludzi :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne: żeby to coś nam dało, musimy rozdzielić posty ( wolną dyskusję) od konkretnych lokalizacji. Razem da się, ale tak jak napisał Kogut, szukanie jakiś konkretów zajmie nam wieki. Nie wiem, jak Wy, ale ja wyjazdy z budką planuję zwykle na ostatnią chwilę ( przynajmniej te weekendowe) i nie mam wtedy czasu na kopanie w postach. W wolnej dyskusji będzie się można umówić na jakiś mały spot na dziko, powymieniać opinię na tematy techniczne, ale w momencie kiedy wpadnie tam fajna miejscówka, zginie i nikt jej nie znajdzie. Jestem też za tym, aby nanoszeniem punktów na mapę, zajmowały się konkretne osoby, a nie wszyscy.

 

Jeśli nie będzie zainteresowania, trudno, ale wydaje mi się, że jak to dobrze zrobimy to przyciągniemy na forum nowych użytowników, a obecni przestaną narzekać, jakie kiedyś to forum było super, a teraz jest be.

 

Jeszcze jedno: chcę się wziąść za przekopanie mojego województwa w poszukiwaniu tzw camper-parków, ale wziąść się na serio. Na ogólno dostępnych stronach są miejsca, które albo są dość niebezpieczne i w życiu bym tam nie stanął na noc, albo takie gdzie pół nocy ćwiczą lokalni mistrzowie driftu. To też się pisze do tematu "na dziko" i też może być przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podziwiam Ciebie Kogut jestem tu nowy i dopiero się ucze w tej dziedzinie. Bo w listopadzie kupiłem przyczepe i chce tak jak ty jeżdzic na dziko.Dlatego bardzo śledze ten temat.

Uważam Ten Temat jako SUPER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na początek to :niewiem: jakaś ankieta ... lista ...czy jest zainteresowanie... :niewiem:

 

 

równocześnie ankieta czy wolimy ładną pogodę czy trochę gorszą ..... Kolego , sezon się zbliża , wielkimi krokami do tego ... może się okazać , ze za 50 dni będziemy juz w dziczy bo ciepełko przyjdzie a Ty chcesz ankiety , zainteresowanie ? Jak widzisz jest bo co chwilę ktoś się odzywa i popiera pomysł , czekasz aż ktoś powie , że nie jest zainteresowany ? To niech jedzie na kemping , nikt nie broni ..... Dzięki tym , którzy tu sie wypowiadają i ja utwierdzam się w przekonaniu , że jest takie zapotrzebowanie środowiska , w tym sezonie ceny kempingów będą jeszcze wyższe niż w ubiegłym ... nie trzeba się na to godzić , karawaningowcy to wolni ludzie , zawsze maja wybór ...

 

 

 

Do całego działu można by podpiąć konkursy foto jak i coś w rodzaju fajnej rywalizacji w dodawaniu , szukaniu i ujawnianiu dzikich miejsc , myślę , że chętnych nie zabraknie by się podzielić a aktywnych można fajnie nagradzać .... integracja środowiska w słusznej sprawie .... czy to nie jest budujące ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do całego działu można by podpiąć konkursy foto jak i coś w rodzaju fajnej rywalizacji w dodawaniu , szukaniu i ujawnianiu dzikich miejsc , myślę , że chętnych nie zabraknie by się podzielić a aktywnych można fajnie nagradzać .... integracja środowiska w słusznej sprawie .... czy to nie jest budujące ???

 

Jako, że w konkursie nie wygram, zajmę się załatwieniem sponsora. Powiem tylko, że nagrody w pierwszym konkursie byłyby typowo motoryzacyjne. Co by silniczki ładnie pracowały i miały dobre smarowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na początek to :niewiem: jakaś ankieta ... lista ...czy jest zainteresowanie... :niewiem:

 

jak ktoś nie jest zainteresowany to nie wchodzi proste po co ankiety dyskusje czy potrzebne ....czy nie.. sto razy już było pisane że inne tematy wcale nie zwiazane z karawaningiem były zakładane bez ankiet a tu temat 100% z naszego życia i jeszcze ktoś chętny to może go nie zniechęcajmy bo forum już w ostatnim czsie straciło zbyt wielu wartościowych osób. Kogut działaj bo temat jest super winner.gif

 

ja też mam takie miejsce nad Jeziorem Głuszyńskim w lini brzeguzlosnik.gif

Edytowane przez luksusowa_buda (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w weekendy będę stał w nowym , dzikim miejscu popijając piwko , patrząc na zachód słońca przekładając kiełbaskę na grilu .... takie proste czynności i może z kimś z tego forum by i nudno nie było jak i bezpieczniej....

 

 

 

Panowie , odwagi .... i wiary w ludzi :przytul:

 

I to jest to, co Koguty lubią najbardziej.

Nowy jestem, więc nie chcę się wymądrzać, ale mało jest chwil równie przyjemnych jak powyżej opisane przez Adama "proste czynności" Na nowo odkrytym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.