Skocz do zawartości

Nasza Flaga.


jacek l

  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Flaga czy proporzec

    • Proporzec
      10
    • Flaga
      29


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę albo nie umiem zrobić dalszych ankiet w tym temacie, a poza pytaniem Tomkka

trzeba zapytać o wielkość np A4 , A3, czy jakoś inaczej.

 

Jacek.

 

Jednak demokracja wskazuje raczej na flagę tradycyjną chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A mi się marzy flaga taka wielkości A3 oraz propożec na samochód na antenke lub maszcik taki mieszczący się w A5. I flage i proporce uważam za świetny pomysł :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, kiedy konczy sie ta ankieta? bo raczej powinien byc widoczny jej czas zamkniecia. Czy pomysl Tomkka traktujecie jako proporczyk czy flage?

Pytam bo widac, ze niektorzy opowiadaja sie juz za konkretnym wzorem a tu nie ma jeszcze odpowiedzi na pierwsze pytanie postawione w ankiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona się skończy wkrótce, ta ankieta, jeszcze mało głosów jest.

 

Na razie z uwagą przyglądajmy się dyskusji.

 

Pomysł jest aby zrobić większą Flagę i od razu mały Proporzec, co to można go

doczepiać do różnych rzeczy, pomysł Szarego.

I tak :

 

Proporzec pomysłu Tomkka, jest uważam dobry

 

Flaga jeszcze nie ma pomysłu.

 

Pozdrawiam, Jacek.

 

Aha, ponieważ Proporzec jest w Naszych Barwach Narodowych, to uważam, że Flaga już nie musi,

co najwyżej jakiś mały element by dobry był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no jakies postepy widze... dla mnie trzecia propozycja od gory jest git.... nie spieszmy sie moze beda nowe pomysly !

 

mysle ze jakakolwiek ankieta jescze jest przedwczesna.... gdy ankieta powstala nie bylo rozwiniecia pomyslu flagi trojkatnej,,,... teraz jest.... wnioskuje o przerwanie ankiety i rozpisanie jej w pozniejszym terminie.. jak wiecej sie eyklaruje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się nie spieszy, dyskusję zamkniemy max do 10 czerwca a potem wykonamy dzieło.

 

Kiszon, liczę na Twój projekt , tzn. na dwa projekty - prostokątna flaga rozmiar A3 i proporzec na antenę lub maszcik.

 

Pozdrawiam, Jacek.

 

Aha, Taki Proporzec nieduży w Naszych Barwach to czasem w prezencie można dać jakimś

sympatycznym cudzoziemcom, jak byśmy uznali, że warto im dać.

Mnie czasem brakowało takiego cosia na polskim kempingu.

 

Aha 2, czy nie uważacie, że prostokątna Flaga lepiej na wietrze powiewa niż trójkątna ?.

W sensie wizualnym, oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust to wyklarowało sie podwójne podejście, tzn mały proporczyk + typowa flaga a3/a4. Przy a3 koszt moze być dość duży, nie wiem tez jeszcze jakie sa mozliwosci wyprodukowania proporczykow (w weekend na mejle nie odpisuja).

 

W kwestii proporczykow obstawałbym za wyglądem zbliżonym do drugiego projektu tomkka (barwy narodowe na koncu, na wiekszej czesci logo z nickiem), ale z innym tlem. Z tego, co sie wstepnie zorientowałem technologia produkcji powinna umożliwić personalizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.