Skocz do zawartości

Nasza Flaga.


jacek l

  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Flaga czy proporzec

    • Proporzec
      10
    • Flaga
      29


Rekomendowane odpowiedzi

Osobiści jestem za flagom, proporcem ale WŁASNEGO WYKONANIA dowolnej formy nich każda będzie inna

A moim zdaniem wszystkie powinny być takie same, wtedy będziemy bardziej rozpoznawalni. Na ale może jestem strasznym formalistą :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeżeli ktoś weźmie pod uwagę moje zdanie :bzik: to też jestem za jednym wzorem dla wszystkich. I po co komplikować tak prostą rzecz. Ustalmy wzór (np na białym tle nasze logo z podpisem krawaning.pl, format A3), ktoś ma dojście do wykonawcy, zapodaje cenę, zbiera kasę i gotowe.

 

No to pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej, jak napisales - ustalmy wzor.... ja go nie widzialem... a moze przeoczylem??? poprawcie mnie jesli niedowidze.

propzycja tomekk przypadla mi do gustu...

Irek3 a daleko masz do tego zakladu co tobie robili? moze sprawdzisz cene??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrsulki - nic dodać, nic ująć :bzik:

kiszon - padło kilka propozycji, między innymi wzór flagi w kształcie trójkąta.

 

Ja pisząc o białej z czarnym logo wyraziłem swój pomysł. Myślę że im prościej tym lepiej, bo jak zaczniemy wymyślać to za chwilę ktoś wpadnie na pomysł że troki powinny mieć nie 5 cm tylko 7,5 a flaga powinna być obszyta nitką koloru czarnego itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej, jasne jak sloneczko na niebie... tylko IMO powinnismy pierw wzor ustalic a nie juz ile kto... jak mi sie wzorek spodoba to chetnie sie zapisze .. ale jak nie to nie bede chcial... :ok:

 

 

 

ps ta nitka moze byc super hehehe.... a na skos pierd...my zielony pasek :bzik::ok::bzik::):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Maciej, nie gnij nie gnij :ok::bzik::ok: ja w koncu w pracy jestem... i dziwnie to wyglada jak wybucham smiechem co pare minut...

 

wracajac... piotrek lub pomyslodawca... (chaliera znow nie wiem kto organizator :bzik: - sorki) moze jakis ranking zrobi???? mamy juz pare propozycji .. moze dajmy termin na splywanie do powiexzmy 20 tego m-ca i glosowanko co???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Maciej, nie gnij nie gnij :ok::bzik::D ja w koncu w pracy jestem... i dziwnie to wyglada jak wybucham smiechem co pare minut...

 

hahahaha, i o to chodzi :ok:

 

.. moze dajmy termin na splywanie do powiexzmy 20 tego m-ca i glosowanko co???

 

i tu wódka dla kiszona za pomysł :bzik:

 

Ja głosuję na białą flagę z naszym czarnym logo (pomysł Mrsulki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; jestem właśnie po rozmowie z przedstawicielem firmy produkującej flagi. Ni mniej ni więcej flaga z naszym logo o wymiarach 30x50 cm. kosztuje ok.10 zł.Słownie około dziesięciu złotych (9,70).To jest cena jednej sztuki,a my chcemy kilka,kilkanaście? tylko czy 10 zł.to dużo i jest sens się targować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek3 - cena jest rewelacyjna :bzik: i uważam że targowanie się byłoby "niesmaczne"

Cóż, poczekajmy w takim razie na wypowiedzi innych użytkowników i działamy. No to "działamy" zabrzmiało tak jak "weźmy się za to i zrób to Irek3" :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; jestem właśnie po rozmowie z przedstawicielem firmy produkującej flagi. Ni mniej ni więcej flaga z naszym logo o wymiarach 30x50 cm. kosztuje ok.10 zł.Słownie około dziesięciu złotych (9,70).To jest cena jednej sztuki,a my chcemy kilka,kilkanaście? tylko czy 10 zł.to dużo i jest sens się targować?

 

cena rewelacyjna !! :bzik: nie ma co się już targować tylko zapytaj czy będzie z masztem, czy flaga ma rowek na maszcik, czy logo będzie widoczne z dwóch stron, co będzie się działo po praniu z logo itp. Wiesz o co pytać, w końcu szpec z Ciebie :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.