Skocz do zawartości

Nasza Flaga.


jacek l

  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Flaga czy proporzec

    • Proporzec
      10
    • Flaga
      29


Rekomendowane odpowiedzi

No flagi, koszulki i naszywki-jak szaleć to szaleć! :bzik:

A ja chce koszulkę bo jak flagę założę czy proporczyk to pomyślą, że z rządu jestem czy cuś i jeszcze ministrem bym został, a koszulki to różne bywają :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Właśnie o czymś takowym myślałem z takimi superanckimi uchwytami

Ja mam taki od flag Polski do szyby samochodu też jest ok http://www.allegro.pl/item190129860_autoflagi_polska_flaga_polski_z_orlem_na_samochod.html

 

tak, koledzy ją maja tylko uchwyt jest bardzo delikatny i przy szybszej jeździe strasznie nim wyrabia, natomiast ta druga : jechałem 130 km/h i wytrzymała, producent podaje , że do 150 km/h nic się nie dzieje, nie próbowałem bo drogi mi brakło :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chmmm szybko idzie dyskusja .. a czy flaga musi byc zmalpowana od innych??? wczesniej pisalem ale chyba nikt nie zatrybil o co cho.... ja myslalem o fladze ale nie kwadratowej tylko trojkatnej..... fladze nie proporczyku.... proporczyk tez fajny ale wydaje mi sie ze flaga moglaby byc inna niz wszystkie.... jak ktos widzial w zdworzu u mnie na cycepie to wlasnie o cos w tym stylu.... tylko z materialu bo ja niestety mialem plastyczanei mnie sie wyglo hi hi i na wietrze nie chcialo sie prostowac :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

chmmm szybko idzie dyskusja .. a czy flaga musi byc zmalpowana od innych??? wczesniej pisalem ale chyba nikt nie zatrybil o co cho.... ja myslalem o fladze ale nie kwadratowej tylko trojkatnej..... fladze nie proporczyku.... proporczyk tez fajny ale wydaje mi sie ze flaga moglaby byc inna niz wszystkie.... jak ktos widzial w zdworzu u mnie na cycepie to wlasnie o cos w tym stylu.... tylko z materialu bo ja niestety mialem plastyczanei mnie sie wyglo hi hi i na wietrze nie chcialo sie prostowac :bzik:

 

Ja nie mam tyle odwagi, co Ty Kiszon, z tym "trybieniem", ale chyba faktycznie propozycję proporczyka odebrali prawie wszyscy DOSŁOWNIE. Chodzi o to abyśmy byli "UNIKALNI".

Dokładam przykładową "wizję" na ten temat (nie jestem plastykiem, więc jest to takie trochę prostackie). Oczywiście może to być forma trójkąta.

 

Pozdrawiam

post-18098-imported-d2e8fb96-20a7-4423-8c2b-9791e90b63f1_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej nie zapominajcie gdzie żyjecie!! To Polska, tu nie wolno ot tak sobie wieszać flagi narodowej a i z używaniem barw też mogą być kłopoty.

Tu jest ustawa http://isip.sejm.gov.pl/servlet/Search?todo=open&id=WDU19800070018

A tu wybrane treści

Art. 1.

1. Orzeł biały, biało-czerwone barwy i „Mazurek Dąbrowskiego” są symbolami Rzeczypospolitej

Polskiej3).

2. Otaczanie tych symboli czcią i szacunkiem jest prawem i obowiązkiem każdego

obywatela Rzeczypospolitej Polskiej3) oraz wszystkich organów państwowych, instytucji

i organizacji.

3. Symbole Rzeczypospolitej Polskiej3) pozostają pod szczególną ochroną prawa,

przewidzianą w odrębnych przepisach.

 

Piszę to, bo kiedyś w TV była jakaś afera, że ktoś gdzieś sobie przed domem powiesił i wisiała cały czas, nie tylko w święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy w paranoję z tymi barwami, bo niedługo dojdzie do tego, że nie nie będę mógł ubrać białego podkoszulka i czeronych portek (co prawda bym tego nie zrobił) bo by mnie posądzono o brak szacunku dla barw narodowych :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Afera była, bo ktoś powiesił sobie Flagę z Godłem, czyli Flagę Prezydencką w formie prostokątnej, a jej tak sobie żywać nie wolno. Natomiast z trójkątnym wycięciem jest to już Bandera Marynarki Wojennej.

 

Pozdrawiam

 

PS Tak na marginesie punkty w ankiecie powinny być zmienione na głosowanie w sprawie kształu :

- forma klasyczna - prostokąt

- forma zbliżona do proporca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.