Skocz do zawartości

Refleksje po zlocie


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

jacek l, i dyskoteke hi hi :) :) :):-]:jump::-]:jump::jump::-]:jump::jump:

 

od jakiegoś czasu czytam o tej dyskotece i cosik mi się wydaje że przeleciała mi koło nosa niezła imprezka :-]

 

 

No Maciej, niestety przeleciała :? Ale przy następnej okazji z Jackiem postaramy się by nic Ciebie nie ominęło :hop1::-] :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak sobie myślę, że następnym razem będziemy musieli gdzieś zaparkować w SZARYM kącie by nie przeszkadzać dla innych :jump:

 

Jacek, wozisz w przyczepie ewentualną barierę dźwiękoszczelną? :jump: Może się przydać :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziemy odstawiać tańce hula hula w strojach z kwiatów :ok:

 

... no może ograniczymy się do kwiatów na szyji :D

 

PS. Biedne będą okoliczne ogródki :-]:ok::piwko::?:ok::hop1::ok::?:?:?:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było (robota nistety), ale widzę, że temat dyskoteki cały czas aktywny. Aż żałuję, że wcześniej musieliśmy wyjechać. Niezła imprezka chyba wyszła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwir, nie dali byśmy Wam pospać i na siłe z kamperka wyciągneli nawet w piżamach :ok::-] Niemniej myśle, że to nie ostatnie spotkanie i jeszcze odbijemy :-]:swieca: Pozdrówki :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No mnie już też wątroba boli, że mnie na tym nie było :)

Tyle fajnych rzeczy się pisze, że mnie zazdrość zżera

 

My byśmy sami wylęgli z kampióra nawet w piżamach : :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszyscy nieobecni piszą o swoich piżamach? Nam te Wasze piżamy do niczego nie były potrzebne :hop1:

 

Lepciak bo bez piżam to było by cokolwiek sensacyjnie.

 

Cytat:

Marcin T

A kto Wam kazał uciekać tak wcześnie

 

a kto mówił, ze bedzie taka impra co ?????????????????????????? :bukiet::hop1::hop1:

 

Wyprawili nas i sie bawili :ok: :'(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież od pierwszego hasełka Zdwórz było oczywiste, że na przyjeziornym campingu jakaś impra czai się. Nikt przy zdrowych zmysłach nie ganiałby pół Polski z przyczepą tylko po to aby przedstawić się i wyściskać nieznajomków z forum.

Następnym razem puście wodze fantazji!

Niech wyobraźnia zapracuje na swój pobyt w mózgu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.