Skocz do zawartości

Lusterka do samochodu


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

owsze, są drogie, ale za to jakość jaką oferują jest warta tej kasy.

Mordowałem się długo z tymi zwykłymi - trzęsącymi się, za mało wystającymi, pokazującymi bardzo mały obszar i dopiero po zmianie na EMUK mogę powiedzieć, że odżyłem :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
jak się wybiera lusterka do ciągnięcia przyczepy i czy są potrzebne do CRV-ki? Gdzie w Wawie można je kupić, może w Norauto?

Tu najdłuższy temat o lusterkach http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=113

 

Ja kupowałem z FeuVercie (coś jak Norauto) za naradą Filipa na forum :). W Norauto były kosmicznie drogie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka do ciągnięcia przyczepy są w prawie każdym hipermarkecie około 30 zł. :)

 

obawiam się tylko czy te uniwersalne lusterka za 30 złotych beda pasowały do Hondy CRV, bo takową jeżdzi Olga :) czasem okaze sie, że koleżanka bęzie musiała wydac troszke więcej pieniążków na zakup lusterek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czegoś nie wiem, ale CRV`ka ma chyba normalne lusterka, więc nie powinno być problemu z takimi nawet najtańszymi na gumkę. Większym problemem są składające się lusterka w czasie jazdy. Przynajmniej tak jest u mnie, że w ogóle nie zakładam lusterek, bo jak jedzie TIR z przeciwka to mi się lusterko składa i boję się że po kilku takich udarzeniach wybije mi szybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te lusterka o których pisałem kupiłem jak miałem AUDI pożniej wykorzystywałem do NEXI,ESPERO a teraz do fiata MAREA WEKEND więc chyba są uniwersalne bo ramiona się rozszerzają do wysokości lusterka o ile kupisz takie jka Ja mam.Mocowane są na górnej i dolnej krawędzi i za lusterkiem zapinasz dwie gumy które też mają regulację i nie ma problemu. :niewiem: Są one równeż w sklepie z częsciami do przyczep a są i sklepy z częściami samochodowymi nie koniecznie u dilera,Ja widziałem je w Castoramie,Praktikeże,Selgrosie,Tesco i w małych sklepach z częściami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te lusterka o których pisałem kupiłem jak miałem AUDI pożniej wykorzystywałem do NEXI,ESPERO a teraz do fiata MAREA WEKEND więc chyba są uniwersalne bo ramiona się rozszerzają do wysokości lusterka o ile kupisz takie jka Ja mam.Mocowane są na górnej i dolnej krawędzi i za lusterkiem zapinasz dwie gumy które też mają regulację i nie ma problemu. :)
tez takowe mam , do osobówki moze pasowac spokojnie , ale CRV to juz troche większe auto , co za tym idzie lustro moze byc nie typowe i kicha... :)

 

jako drugi zestaw sobie ostatnio sprawiłem duze lustra do mocowania na błotnik ...oj w sobotkę sobie przyłorze .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze własie takie lustra z mocowaniem na krawedzi przy masce i za nadkole byłoby najlepszym wyjsciem dla Olgi...???? :):)

 

jestem w stanie dziś wrzucić fotke tych luster , ale to i tak moze nic nie pomóc...trza przymierzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trza przymierzać...

I nie ma innej rady. Też chciałem takie na błotnik, ale po pierwsze nie bardzo mogłem je zamontować bo szczelina między maską i błotnikiem była za wąska, a jak już je tam na siłe wcisnąłem to okazało się, że słupek je zasłanie i w ogóle ich nie widać. A tak szczerze mówiąc, jeździcie z dodatkowymi lusterkami? Trzęsą się tak podczas jazdy, że nic w nich nie widać. Honda to duze auto, więc uważam, że obejdzie się bez nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.