Skocz do zawartości

Zlot na zakończenie lata


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

jak Tomii napisał krótko i jasno gdzie będzie zlot to zaowocowało to wielką dyskusją więc o co teraz chodzi :niewiem: To po co było te kilka stron by zmienić system zlotów, podawać propozycje miejsc, by głosować itd Z tą centralizacją to też przeginka bo nasze centrum akurat jest mało atrakcyjne ... ale zapomniałem jedziemy się spotkać a reszta jest mało ważna :bzik: po drugie, ostatnie zloty były na południowym-wschodzie i północnym-zachodzie więc dla samej sprawiedliwości trzeba teraz zrobić dwa kolejne na północnym zachodzie i południowym-wschodzie :ok:

 

 

Spablo dobrze napisał kilka postów wyżej; "będzie mi odpowiadać czas, miejsce i odległość - pojade Nie bedzie mi odpowiadać - nie pojade" :ok:

 

 

czy aby tak to miało być ??

 

A nie możecie się spotkać i wszystko sobie wyjaśnić :niewiem::przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam ,czytam ,czytam ,czytam ,czytam i dochodzę do wniosku że mimo ustaleń :

 

 

Luksusowa Buda podejmie się organizacji jesiennego zlotu w centralnej Polsce (nie jest 100 % dokładnie określone miejsce )

 

wszyscy jednak chcą wyrazić swoje zdanie na temat tego zlotu i wychodzi wielka kakofonia ,nie wnosząca nic konstruktywnego do tematu.

Zamiast ewentualnie pomóc ,podpowiedzieć ,podać namiary ,to doprowadzamy swoimi postami że następnych 10, 20 postów odchodzi od tematu .

Temat jest jeden jesienny zlot w centralnej Polsce i na tym skupmy się ,a nie co chcielibyśmy ,co wiemy ,czego się domyślamy bow.gifbow.gifbow.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie wiadomo o żadnych ustaleniach dotyczących centrum Polski. Żadne ustalenia w tym temacie nie padły. Padły pewne propozycję jednak nikt z administracji nie zaakceptował tematu centrum.

Ustalenia były zrobione na IX zlocie i przedstawiłem je tu na forum, w poprzednim zamkniętym temacie. Te same ustalenia było zrobione również w Nieborowie, kiedy to została podjęta decyzja dotycząca Zlotu w Sławie oraz Zlotu na Wiśniowej Polanie. Konkretne miejsca obejrzały ostatnio pewne osoby i zgłosiły mi to w ostatnich dniach na PW. Propozycję są na prawdę ciekawe!

Nie chciał bym wyjść na zadzierającego nosa, czy olewającego zdanie innych, ale jeśli coś ustaliliśmy pewien czas temu, potem to potwierdzamy to tego bym się trzymał. Również trzymał bym się tego żeby w takich tematach jak ten nie wybierać miejsca zlotu. Tu jest bałagan a nie ustalenia a przy okazji są pyskówki i psuje nam się atmosfera na forum. Chętnych do wyboru następnego miejsca zapraszam na kawę do siebie na zlocie. Niestety wielu osób z młodszym stażem nie jest w stanie tego zrozumieć, ale przyjdzie czas dojdą do tego samego wniosku. Od razu tez powiem że nie ma żadnych najmniejszych planów co do następnych lat, a i pewne "rachunki" zostają wyrównane i w sumie następny zlot możemy zrobić w dowolnym miejscu.

 

Tyle ode mnie. No i nie denerwujcie już się chłopaki - to tylko forum, to tylko zabawa, to tylko zlot!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gdzie wreszcie ma być ten zlot ??? Mnie tam dokładnie lata , czy to będzie w Świnoujściu , Bogatyni czy innych Bieszczadach . Termin mi tez dokładnie ,,zwisa ,, ale muszę go znać gdyz we wrześniu zmieniam dach na chałupie . Muszę TAK dopasować czas wymiany aby się nie pokrył z terminem zlotu . Miło będzie zobaczyc na zlocie wasze karawaningowe gęby , bez względu na miejsce . Pozdrawiam malkontentów ! Nie być może , ale szalony ! Rysiaczek !

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jestem po rozmowie z Grześkiem z Warki i zorganizowanie tam zlotu to żaden problem a na placu stanie od 150 do 200 przyczep.

 

O atrakcjach nie będę pisał, bo o tym to już napisze szam Grzesiek, ale jak mi wymieniał, co ma w planach to byłem w szoku i jeden weekend to może być za mało :swiety:

 

 

Grzesiu pozdrawiam i czekamy na foty i listę z atrakcjami :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem młody stażem - zorientowanie się w tych 30 stronach jakie były ustalenia co do zlotów - jest trudne

 

Wyszło mi:

- termin wrześniowy - pierwszy weekend

- miejsce ustalane na ostatnim zlocie przez administracje (chyba Tomii)

- miejsce zmienne - jest rozpoczęty jakiś cykl.

 

Czy jest coś jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gdzie wreszcie ma być ten zlot ??? Mnie tam dokładnie lata , czy to będzie w Świnoujściu , Bogatyni czy innych Bieszczadach . Termin mi tez dokładnie ,,zwisa ,, ale muszę go znać gdyz we wrześniu zmieniam dach na chałupie . Muszę TAK dopasować czas wymiany aby się nie pokrył z terminem zlotu . Miło będzie zobaczyc na zlocie wasze karawaningowe gęby , bez względu na miejsce . Pozdrawiam malkontentów ! Nie być może , ale szalony ! Rysiaczek !

 

Rysiu w ciągu tygodnia będzie wszystko podane na forum. Za tydzień kończymy ankietę z terminem. Miejsce też będzie na dniach podane.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii - zwróć jednak uwagę na jeden aspekcik. Miejsce zostało ustalone na zlocie. Czyli ustalili je uczestnicy zlotu. Ci którzy nie pojechali, czy też nie pojadą (ze względu na argumenty, które tu padły) nadal nie będą mieli możliwości uczestniczyć w zlocie bo ustalą te osoby, które pojechały. Wiem, że są wśród nas tacy, którzy mogą pojechać na 2 dni 1000km. Niestety są też tacy, którzy tego zrobić nie mogą (argumenty również padły).

Dziwi mnie podejście. Co prawda wiem, że krótko jestem na forum, ale niezależnie od długości pobytu, niewiele się dla mnie zmienia. Bo o zlotach decydują inni, a nie aktywni forumowicze...

Tak to widzę. A szkoda.:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie wszyscy mają możliwość decydowania to nigdy nie będzie consensusu, ot taka polska natura. decydenci podają czas i miejsce a reszta się dostosowuje. mój staż na forum też nie jest długi ale takie rzeczy to się z życia biorą.

proponuję podać trzy propozycje miejsca wraz z terminem i poddać to pod głosowanie. sprawa sama się rozwiąże. dewagacje na ten temat kompletnie nic nie wnoszą do sprawy a tylko wprowadzają zamęt i nerwową atmosferę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie może być Warka, bo ta cała dyskusja przestaje mnie juz bawić :sciana:

 

Dla mnie też może być Warka. Jest prawie w centrum. :piwo: A czy to ważne gdzie. Ważne żeby wszyscy mieli wmiarę blisko i żeby spotkać się. :yay::pub::piwko::biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.