Skocz do zawartości

Zlot na zakończenie lata


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam już pewne informacje dotyczące Kaput

- Jeśli chodzi o ilość to 120 załóg wejdzie spokojnie - jeśli będzie informacja od Nas ze będzie więcej przyczep to uruchomią dodatkowe tereny

- jeśli chodzi o termin - to aby móc nam odpowiedzieć czy mogą zorganizować nam taki zlot muszę podać im datę - chodzi o imprezy ( wesela) organizowane w Dworku - chodzi o to ze taki duży zlot nie może kolidować z datą jakiegoś wesela :(

- co do dodatkowych "atrakcji" - jakaś wata cukrowa , lody i inne jarmarczne sprawy to wszystko jest do ustalenia - oni są otwarci i chętnie pomogą :]

- cenę za pobyt przy takim zlocie muszą przedyskutować :) gdyż I zlot był organizowany przy dużym udziale sponsorów , więc teraz potrzebuję chwili na odpowiedź - wtedy płaciliśmy 80 zł i w tym był pełen wypas

fotki myślę że będą dołączone dziś lub jutro :)

 

ps: jeśli macie jakieś dodatkowe pytania to piszcie do mnie , gdyż ja nigdy nie załatwiałem takich spraw - no może poza naszył Łódzko-Mazowieckim w Warce ale tam to się nic nie załatwia :) -i nie wiem o co pytać

 

"a i telefony od niektórych z komentarzami o jakiś psach co to dużo szczekają a słabo gryzą są zbędne"

pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam już pewne informacje dotyczące Kaput

- Jeśli chodzi o ilość to 120 załóg wejdzie spokojnie - jeśli będzie informacja od Nas ze będzie więcej przyczep to uruchomią dodatkowe tereny

- jeśli chodzi o termin - to aby móc nam odpowiedzieć czy mogą zorganizować nam taki zlot muszę podać im datę - chodzi o imprezy ( wesela) organizowane w Dworku - chodzi o to ze taki duży zlot nie może kolidować z datą jakiegoś wesela :(

- co do dodatkowych "atrakcji" - jakaś wata cukrowa , lody i inne jarmarczne sprawy to wszystko jest do ustalenia - oni są otwarci i chętnie pomogą :]

- cenę za pobyt przy takim zlocie muszą przedyskutować :) gdyż I zlot był organizowany przy dużym udziale sponsorów , więc teraz potrzebuję chwili na odpowiedź - wtedy płaciliśmy 80 zł i w tym był pełen wypas

fotki myślę że będą dołączone dziś lub jutro :)

 

ps: jeśli macie jakieś dodatkowe pytania to piszcie do mnie , gdyż ja nigdy nie załatwiałem takich spraw - no może poza naszył Łódzko-Mazowieckim w Warce ale tam to się nic nie załatwia :) -i nie wiem o co pytać

 

"a i telefony od niektórych z komentarzami o jakiś psach co to dużo szczekają a słabo gryzą są zbędne"

pozdrawiam Marcin

 

no i jestem po rozmowie i sprawy wyglądają następująco

okazuje się że max jaki mogą przyjąć to 80 załóg - wynika to z tego iż nie chcą doprowadzić do sytuacji że będzie zbyt dużo przyczep i komfort się pogorszy - szcun :dzieki: za podejście a nie tylko kasa kasa i chęć zysku

wiec po otrzymaniu takiej informacji czekamy na odzew forumowiczów co dalej bo po ilości oddanych głosów to się mieścimy w tym limicie hehehe

pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kemping ładny :ok: ale zapytam jak tam jest okolica i co tam można robić, zwiedzić itd? jest gdzie pojeździć rowerkami, popływać jakimś sprzetem itd? bo sam kemping to nie wszystko :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kemping ładny :ok: ale zapytam jak tam jest okolica i co tam można robić, zwiedzić itd? jest gdzie pojeździć rowerkami, popływać jakimś sprzetem itd? bo sam kemping to nie wszystko :]

 

Zakładając , że jest to impreza dwu dniowa -> czyli zjeżdża się większość jak zawsze w piątek wieczorem (najczęściej już nocą ) to faktycznie mamy 1 dzień i niedziele do południa na to zwiedzanie...nie ma co to będzie główna atrakcja zlotu-> zwiedzanie; gdzie by on nie był...

 

Pozdro.

Edytowane przez Przemo.D (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nas super :skromny: . Polska centralna i ośrodek niczego sobie. Słyszałem już opinie od tych którzy tam byli i wszystkie były pozytywne :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno największą atrakcją Kaput jest przebiegająca w odległości ok. 2,5 km międzynarodowa droga nr 2 Poznań - Warszawa :D

Ponadto same ścieżki rowerowe, skanseny, zamki i pałace :D

 

P.S. A tak na poważnie: Jakoś w ubiegłym roku zlot trwał też od piątku do niedzieli a zobaczyliśmy solidny kawałek naszego kraju. Wystarczy tylko chcieć :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz zapytam . Czy Kaputy bierzemy pod uwagę jako jedną z propozycji miejsca X zlotu ? Ja myślę , że trzeba .

Jaki jest trend ? Szukamy jeszcze dalej czy skupiamy się na jednym ?

Przypominam , że kilka propozycji jeszcze padło .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Moim zdanie Kaputy są ok. ale trzeba pamiętać o ograniczeniu do 80 załóg i pytanie o cenę, ale tym to się Luksusowa Buda zajmuje.

 

Z tego co wiem Sekcja Łódzko-Mazowiecka dość intensywnie poszukuje miejsc godnych na zlot. Opłaty i ilość przyczep przecież też jest ważna.

 

Kaputy jeżeli nie na duży zlot (ograniczenia) to na spotkania lokalne i wypady na zwiedzanie Warszawy są super.

 

Ale podkreślam że jest to moje prywatne zdanie.

 

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na listy uczestników poprzednich , jesiennych zlotów wynika , że trzeba spodziewać się dużej frekwencji -

 

http://forum.karawaning.pl/topic/2503-lista-chetnych-do-przyjazdu-na-iv-zlot-w-bachotku/ - Bachotek 2008 (25 załóg)

 

http://forum.karawaning.pl/topic/3596-lista-chetnych-na-vi-zlot-w-nieborowie/ - Nieborów 2009 (ok. 70 załóg)

 

http://forum.karawaning.pl/topic/4834-uczestnicy-viii-zlotu/ - Miłków 2010 (ok. 80 załóg)

 

Jak widać ostatnie lata to olbrzymi skok w liczbie uczestników i wygląda na to , że ilość uczestników będzie jeszcze większa co skłania do pytania na jaką ilośc osób musi być przygotowany plac aby pomieścić chętnych zlotowiczów ? Ze względu na centralizację i bum na karawaning to może być nas jeszcze trochę więcej niż do tej pory .

Kaputy - podana informacja na 80 załóg ( w wersji pierwszej 120) . Pomieścimy się ? Wg mnie tak ale przy rozsądnym ułożeniu .

Optymalnie jest potrzebne miejsce na jakieś 100 załóg . Trzeba pamiętać , że Kaputy gościły na otwarciu kamperki , które zajmują , zdaje się , trochę mniej miejsca niż zestaw - auto + przyczepa . Dlatego podejrzewam , że padła cyfra 80 , która jest pewnym zabezpieczeniem przed przepełnieniem .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.