Skocz do zawartości

Zlot na zakończenie lata


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli mowa o Kaputach to tak jak pisałem max 80 załóg

 

więc ze znanych pozostaje Warka , Borki i ....

 

... i może jeszcze ktoś kto ma blisko sprawdzi propozycję Spabla1 - http://www.babie-lato.pl/

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę krakać ale myślę że to będzie jeszcze lepsze niż Nieborów :) ale może się mylę :)

Aaaaale zaraz obok mamy Pajęczno gdzie robi co rok zlot Camperteam . Na ile załóg oni robią zloty ? Jaką pojemność ma to miejsce ?

Czy tylko by nam pozostała Warka w umownym i szeroko rozumianym centrum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i może jeszcze ktoś kto ma blisko sprawdzi propozycję Spabla1 - http://www.babie-lato.pl/

 

spróbuję się wyrwać z pracy i tam podjechać. Zbiornik wodny jest dość duży, są też ścieżki rowerowe na pobliską górę kamieńsk http://www.gorakamiensk.info/lato/, taras widokowy na kopalnię odkrywkową, widok super zwłaszcza wieczorkiem i parę jeszcze innych atrakcji. Co do jakości i pojemności kempingu zrobię rozeznanie

 

Aaaaale zaraz obok mamy Pajęczno gdzie robi co rok zlot Camperteam . Na ile załóg oni robią zloty ? Jaką pojemność ma to miejsce ?

Czy tylko by nam pozostała Warka w umownym i szeroko rozumianym centrum ?

 

W Pajęcznie jest super ale w przypadku przyczep się nie sprawdzi. Zlot organizowany jest na boisku sportowym i jest problem z sanitariatami, a w budkach nie wszyscy mają kibelki :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory się nie odzywałem, ale może mogę coś zaproponować.

Mianowicie świętokrzyskie...

Nie jest to tak zupełnie środek Polski, ale jeśli chcielibyście tu przyjechać to mogę się zorientować w szczegółach. Zwłaszcza cenowych. Problem jest jeden - kemping jest czynny do 15.09, a więc w grę wchodzi pierwszy lub drugi weekend września (na razie wg ankiety najwięcej chętnych jest na pierwszy termin). Kilkanaście załóg zapisało się na świętojanki to po powrocie mogą opisać swoje wrażenia dotyczące samego kempingu. Można by się starać o udostępnienie TORU KIELCE na jakieś małe zawody. Ciepła woda 24h. Dwa kontenery sanitarne + stara "zmywalnia", miejsce na ognisko. Zdjęcia w linku poniżej. Kemping pomieści 150 załóg. Dojazd bardzo dobry, bo przy trasie 74 Kielce-Piotrków Tryb. (mapka na stronie).

Ciekawe miejsca >>> http://www.automobil...___rajquot.html

Camping 115 >>> http://camping-115.blogspot.com/

Pozdrawiam

 

PS. Teraz zobaczyłem, że 23-25.09 jest na Miedziance zlot okręgowy, więc w grę wchodzą pierwsze trzy weekendy września. Po tym zlocie okręgowym oddawane są sanitariaty, gdyż są one wypożyczane na sezon. Na kempingu brak placu zabaw dla dzieci. W niedzielę na Torze czynna jest Giełda Samochodowa, więc wyjazd z kempingu do południa jest utrudniony.

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale w Kaputach zdaje się, że jedyną i główną atrakcją jest Warszawa. Czyli jeżeli ktoś nie lubi miast, to atrakcji tam miał nie będzie. Innym minusem (tylko dla niektórych), jest nawierzchnia ścieżek - zdaje się że żwirkowa, przez co nie za bardzo po kempingu będą mogły rowerkami jeździć dzieci. Babie lato wydaje się - przynajmniej pod tym względem - miejscem ciekawszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaale zaraz obok mamy Pajęczno gdzie robi co rok zlot Camperteam . Na ile załóg oni robią zloty ? Jaką pojemność ma to miejsce ?

Czy tylko by nam pozostała Warka w umownym i szeroko rozumianym centrum ?

 

Jeśli chodzi o Pajęczno to miejsce w którym organizowany zlot CT nie jest przygotowany pod kemping. wprawdzie jest kilka podpięć do 220v ale na nasze potrzeby to zdecydowanie za mało. nie ma też zaplecza sanitarnego jest tylko woda.

Koledzy z CT są doskonale przygotowani jeśli chodzi o infrastrukturę mobilną. mają swoje skrzynki do podpięcia prądu, olbrzymi namiot jako świetlica. jeśli chodzi o kibelki to raczej każdy z nich ma w swoim kamerze ale i ten problem rozwiązują, gdyż na czas zloty podstawiane są czyste, pachnące toytoye. Pajęczno odpada na nasze spotkanie, choć miejsce jest naprawdę urokliwe.

w tym roku było ponad 150 załóg a doliczyć trzeba jeszcze ekipy z 4X4 które miały też w tym czasie spotkanie. a miejsca było jeszcze wolnego sporo.

Edytowane przez Rafal_K (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj się naczytałem. Borki wykreślcie z list i planów.

Miałem przyjemność być częściowo na zlocie ŁKCC w Borkach zlot jak zwykle z wielką pompą, bo do tego jubileuszowy. Jednak co do samego kempingu to akurat wiele się działo i wiele napisano w prasie. Ceny podniesione, na polu nic się nie zmieniło, toalety jak dawniej, plac zabaw jak dawniej ( prawie brak ). Przepraszam dokupiono domek i zjeżdżalnie plastikową, za jakieś drobne pieniądze w Castoramie i postawiono to w kącie przy restauracji.

Organizatorzy mieli wielkie problemy z właścicielem, ( bo mu się nie opłaca, bo za dużo wody zużywamy, liczenie ludzi, awarie wody, a w ogóle to im nie zależy na dużych zlotach) Artykuły w gazetach Fakt chyba piątkowy i Expres Łódzki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borki kiepsko wypadają, Kaputy trochę ciasne więc może jednak Warka. Póki co wszystko co o niej słyszę brzmi pozytywnie. Czekam na dalszy bieg wydarzeń:tuptup: . Jeżeli mógłbym jakoś pomóc przy organizacji tak na odległość albo w trakcie już na miejscu to deklaruję swoją chęć pomocy :palacz: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borki kiepsko wypadają, Kaputy trochę ciasne więc może jednak Warka. Póki co wszystko co o niej słyszę brzmi pozytywnie. Czekam na dalszy bieg wydarzeń:tuptup: . Jeżeli mógłbym jakoś pomóc przy organizacji tak na odległość albo w trakcie już na miejscu to deklaruję swoją chęć pomocy :palacz: .

 

W Warce juz był V zlot a idea jest taka aby nie powtazac miejsc.

 

Kaputu nie sa mała tam ziesci sie 200 załóg tylko własciciele chca aby wszystko było idealnie jak na kempingu 5 gwiazdkowym.

 

Pajeczno odpada to nie Kemping tylko boisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a idea jest taka aby nie powtazac miejsc

 

To teraz już nic nie rozumiem :niewiem:

Przecież te 29 stron tego tematu jest o tym, aby nie zwiedzać różnych miejsc, tylko spotykać się ciągle w tym samym miejscu.

To jak w końcu chcecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.