Skocz do zawartości

Zlot na zakończenie lata


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciele w Kaputach świetnie zorganizowali (Sami) niedawno zlot. To dobrze rokuje.

 

Dojazd też jest super prawie z każdego kierunku.

 

Ja za karę że mam blisko to cepkę w konia przyciągnę. :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, jest pieknie, jakos tak szybciutko zostal zamkniety poprzedni watek i nie moglem odpowiedziec kolezance na niezwykle nosne haslo o idiotach i im odpowiadaniu, mimo, ze w jeszcze poprzednim poscie mowila cos o kulturze osobistej...

 

Taak, jest fajnie, mistrz organizacji festynu tez juz w gotowosci, wata cukrowa bedzie, milosnicy mega zlotu tez.

Czyli jest tak jak na wczasach w Egipcie - 1000 ludzi w jednym miejscu, all inclusive, nikt nie wychyla nosa poza hotel, na basenie animacje dla pan i dzieci, panowie w barze.

Wycieczki autokarowe do zrodel Nilu.

Tylko po co nam te przyczepy?

 

 

Przegonmy Camper Team, tamci to dopiero ZLOTY organizuja!!! Zrobmy jeszcze WIEKSZY!!!

 

A ja sie tylko w tamtym watku pytalem o termin, no kurka sie nie dowiedzialem...

 

J.

 

Michal, jakby w Bialowiezy bylo, to jade...:bzik:

 

Zacznijmy takie spotkania numerowac ujemnie albo nazywac je antyzlotami (bez numerow)

 

Ja tam wcale nie mam zamiaru poznawac wszystkich karawaningowcow w Polsce, niektorych to nawet nie lubie i bym sie nie chcial z nimi poznac no bo po co? O Egipcie rozmawiac? O zlotach?:mlot:

Najfajniej to bylo w Kozienicach, Jedrka z forum Niewiadowek poznalismy po drodze, fajny Gosc...

 

Znowu nie dokonczylem, bo sie skonczyl czas na edytowanie.

Ostatnio bylem swiadkiem Nocy Muzeow - pytanie - co takiego jest w ludziach, ze mimo tego, iz w kazdy poniedzialek wstep do muzeow jest w wiekszosci z nich gratisowy, pod Muzeum Powstania Warszawskiego albo Narodowym stoi o 12 w nocy kolejka 300 osob? Albo, pod Kancelaria Premiera - zeby biórko zobaczyc?

To chyba jakas magia jest, ale czego - TVN - 24?

Znaczy sie rozum spi...

Moze po prostu zakonczyc te numerowane zloty, bo jak przyjdzie do pietnastego, dwudziestego( chyba niemozliwe) to sie pozabijamy wirtualnie..

Z drugiej strony, dla niektorych karawaning to chyba tylko zloty, no tu to akurat wspolczuje...

 

J.

 

To jest termin zlotu/festynu czy nie? Bo ciekaw jestem a potem sie okaze, ze znowu zamkniety watek..

Jeszcze jestem forumowiczem no to chyba moge sie zapytac...

 

"Biórko" napisalem specjalnie...

Szczegolnie w kontekscie zamieszania z wizyta naszego najlepszego z sojusznikow, juz kiedys to widzialem...

Sorki za off top...

 

Ale jakby tak bylo fajnie - Antyzlot www. karawaning.pl w Bialowiezy.

To co lista? hehe%281%29.gif

Bedziemy pierwsi...

 

I flagi pirackie...

Edytowane przez Piotrek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy tez taki będziesz za pierwszym weekendem września jak mały będzie szedł do pierwszej klasy a potem do czwartej i do gimnazjum ......ciekawe ????

 

:zly: :zly: podniosło mi się ciśnieni

 

 

Ciśnienie to dostałem jak dowiedziałem się że pierwszy weekend września i ktoś napisał że mogą dzieciaki opuścić zajęcia..

qrde. moja brygada idzie do pierwszej klasy wiec nie wyobrażam sobie w tych dniach.

Dzieciaki będą zafascynowane szkołą (jeszcze)

jestem za tym co napisał Luksiak koniec września po odetchnięciu z szkolnej gorączki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od poczatku pisze że demokracja się tu nie sprawdza :-] Admin podał konkretne miejsce a i trermin jest znany więc na cholere ta dyskusja :hmm: jak komuś nie pasuje to nie jedzie a jak pasuje to się zjawia i miło bedzie :ok: no i chyba finał co :niewiem:

 

X zlot karawaning.pl Przechlewo 2-4.IX.2011r

 

 

Ja proponuje tez srodek Polski biorac po uwage jesień i fakt że ostatnie były Sławie, Danowskie, Miłków czyli oddalone dos daleko od centrum. Nie musi byc to Warszawa ale cos w obrebie 200km tak aby wiekszosc miała dos blisko. Jesli o mnie chodzi to moge jechac 400km :drive: ale fajnie by było aby na jesiennym firmowym zlocie troche nas było a nie a nie 10-15 załóg bo to chyba nie o to chodzi :oslabiony: Nie chodzi też o mega zlot ale znowu ma być sytuacja ze będzie 15 zlotówk kończacych.

 

 

I błagam nie 2-4 wrzenia !!!!!! :nono: to za wcześnie 3 dni wczesniej kończa się wakacje a lato kończy sie 22 wrzesnia zróbmy to chociasz 23 - 25 wrzesien beda to pierwsze dni jesieni :-]

Tylko prosze nie piszcie że bedzie zimno bo ostanie 3 lata przeczą tej tezie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym na tym forum najlepiej wychodzi krytykowanie, kpienie, szydzenie z innych , bo np zakupił przyczepę do innych celów, iż on sam, bo lubi spotykać się z ludźmi z tego forum i nawet w większym gronie - to jest powód do szydzenie i kpienia i aby dopełnić falę krytyki wrzuca się do tego politykę.

Ja zakupiłem budkę by pojeździć w ciche ustronne miejsca, ale od czasu do czasu lubię się spotkać w większym gronie i co w tym złego??? ano jest powód, aby szydzić i kpić.

Nie lubię dalekich podróży z budką, zwiedziłem ciut Europy - samolotami ( bo tak mi wygodnie), ale to, że nie chce z budką w daleką podróż jechać , to już nie karawaning i być może tak jest i nie będę się sprzeczał , ale czy to jest powód do kpin i szyderstw?

Ja tak lubię i kto mi zabroni? i można z mego sposobu użytkowania budki kpić, szydzić , mnie to..... pomidor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniej to bylo w Kozienicach, Jedrka z forum Niewiadowek poznalismy po drodze, fajny Gosc...

 

 

Jędrka to poznałeś jadąc do Sandomingo grinser006.gif - bo w Kozienicach go nie było.

 

Jadąc do Kozienic to miałeś przygodę z ciężarówką, panami policia.gif i dowodem nie od przyczepy hahaha.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ; Szary 11 napisał " Dla kontry odpiszę, że Zlot był tam gdzie trzeba, a w Sławie byl spęd " . Kolego SPĘDEM w moich stronach , a myślę ( czasami mi sie to zdarza ) , że w większej części Polski , nazywano skup trzody chlewnej ( świń) i bydła . W Sławie nie widziałem ani trzody chlewnej , ani bydła .

Tomii , gratuluje ; wydoroślałeś , stałeś się odpowiedzialnym facetem za rodzine . Pamiętasz ile krytycznych opini zebrał Kiszon , po tym jak zwrócił uwagę na temat krzyków , nocnych spacerów po kampingu w Zdworzu ?

Edytowane przez Irek3 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym na tym forum najlepiej wychodzi krytykowanie, kpienie, szydzenie z innych ,... i można z mego sposobu użytkowania budki kpić, szydzić , mnie to..... pomidor.

 

no widzisz Rysiu tak nie dawno kpili i szydzili ze mnie a teraz przeszło na kogos innego :-] takie jest to forum ... i samo życie zreszta też :-] na każdego przyjdzie pora :hehe: a jak już masz własne zdanie lub swój tok postepopwania to juz wogóle jesteś blee :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtam !

 

 

 

Bo demokracja jest do :pupa:

 

Pozdrawiam

 

za komuny to byl porzadek :)

a tak na powaznie...wiecie co ?? wlasnie dlatego sie odechciewa...a bo za daleko za bo za blisko...a bo przodem...a bo tylem....ludzie nikt nikogo pod pistoletem nie trzyma....dla mnie zlot to zlot....niewazne czy bedzie do przejechania 100km czy 500km...to jest 2 razy w roku....jesli tylko moge jechac i dziecko mi to umozliwi to jade...

Podobalo mi sie to co napisal jacek_l przesmiewczo i bardzo trafnie....

no i mam wrazenie ze pare osob specjalnie wklada tez kij w mrowisko....tylko po co....

a pamietam niesnaski ze 2 lata temu pomiedzy bodajze ludzmi ze szczecinskiego czy ogolnie z nad morza a reszta swiata....tamte klotnie to przy tym co tu widze to pikuś.....sorry...Pan Pikuś...

ludzie opamietajcie sie...bo to taka polaczkowość wyłazi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ; Szary 11 napisał " Dla kontry odpiszę, że Zlot był tam gdzie trzeba, a w Sławie byl spęd " . Kolego SPĘDEM w moich stronach , a myślę ( czasami mi sie to zdarza ) , że w większej części Polski , nazywano skup trzody chlewnej ( świń) i bydła . W Sławie nie widziałem ani trzody chlewnej , ani bydła .

 

 

Dzięki ci za wytłumaczenie :dzieki:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.