Skocz do zawartości

Sanki na koło zapasowe


ufolz

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, jacek00 napisał:

No dokładnie. U mnie nie było możliwości zainstalowania movera przed osią. Akurat na wysokości gdzie powinny być te łapy od belki to jest łączenie ramy i nie było możliwości tam zamontować movera. Więc mover jest za osią i koliduje z otworami fabrycznymi pod sanki Alko.

U mnie, niestety tak samo. Ponadto opona na sankach i tak nie wchodziła z uwagi na kolizję z piecem.

Faktem jest, że mogliby po latach przeprojektować tem system mocowania sanek, bo raz, że koliduje z moverem, ale i sam producent przyczepy potrafi uprzykrzyć użytkownikowi życie poprzez kolizję sanek z elementami kanalizy.

Edytowane przez Marcin T (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

coś mi się nie może załadować strona conrada.

Ale znalazłem Knotta za 339zł

Knott, Uchwyt na koło zapasowe do przyczepy, sanki - Kampi.pl, akcesoria kempingowe

przy tej cenie zaczynam się zastanawiać, bo mógłby od razu obsłużyć zbiornik na szarą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, BIGL napisał:

W Obelinku kupisz za 159 eu, co przy obecnym kursie daje jakieś 740 zł. Z wysyłką z Obelinka nadal wyjdzie taniej. 

10 minut temu, filipert napisał:

coś mi się nie może załadować strona conrada.

Ale znalazłem Knotta za 339zł

Knott, Uchwyt na koło zapasowe do przyczepy, sanki - Kampi.pl, akcesoria kempingowe

przy tej cenie zaczynam się zastanawiać, bo mógłby od razu obsłużyć zbiornik na szarą.

Jak masz miejsce to montuj. Zbiornika na szarą i koła nie wsadzisz jednocześnie bo zazwyczaj te uchwyty mają ograniczoną nośność do około 25 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena bomba, ale Knott??? 

Sprawdziłbym na wszelki wypadek, czy rozstaw otworów w ramie do mocowania sanek jest zgodny z ramą alko (podane jest na rysunkach ok. 275 mm), rurki to nie problem, ale podpora koła.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, czyś napisał:

Cena bomba, ale Knott??? 

Sprawdziłbym na wszelki wypadek, czy rozstaw otworów w ramie do mocowania sanek jest zgodny z ramą alko (podane jest na rysunkach ok. 275 mm), rurki to nie problem, ale podpora koła.

 

Ja mam ramę BPW B)

19 godzin temu, jacek00 napisał:

Jak masz miejsce to montuj. Zbiornika na szarą i koła nie wsadzisz jednocześnie bo zazwyczaj te uchwyty mają ograniczoną nośność do około 25 kg.

O! Dzięki, dopytam, bo dla samego koła szkoda mi kasy, wolę wrzucić do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, filipert napisał:

Ja mam ramę BPW B)

No ale przecież BPW to nie Knott, więc pytanie czy sanki od Knotta będą pasować? Wydaje mi się, ze te wszystkie sanki są robione na jedno kopyto, pod standard Alko, ale i tak bym sprawdził bo BPW miało przecież w ofercie swoje sanki do swoich ram więc mogą mieć jakiś swój standard.

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jacek00 napisał:

To Knott będzie pasował? Wydaje mi się, ze te wszystkie sanki są robione na jedno kopyto, pod standard Alko. Ale bym sprawdził bo BPW miało przecież w ofercie swoje sanki do swoich ram.

 

Zmierzę, napiszę.

Tymczasem takie coś znalazłem, może komuś się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, filipert napisał:

Zmierzę, napiszę.

Tymczasem takie coś znalazłem, może komuś się przyda :)

Swoją drogą bardzo tanie te sanki Knotta. Sam Knott je sprzedaje za 195 eu:

https://www.knott-trailer-shop.com/spare_wheel_holder_for_caravan.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, jacek00 napisał:

Swoją drogą bardzo tanie te sanki Knotta. Sam Knott je sprzedaje za 195 eu:

https://www.knott-trailer-shop.com/spare_wheel_holder_for_caravan.html

Może stare zapasy :)

W dwóch miejscach mają tę cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.