Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz dowiedziałam się, że jednak nie mogą wysłać drogą mailową (mimo wcześniejszych zapewnień na infolini). Jedyne co mogę w takim razie zrobić to wydrukować potwierdzenie wykupienia karty. Jadę oczywiście poza sezonem (wrzesień). Mam nadzieję, że policzą mnie po niższych cenach po pokazaniu potwierdzenia :( Oczywiście jadę na campingi honorujące kartę acsi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pokazuj żadnego potwierdzenia. 

Mówisz, że masz ACSI i powinno być OK. 

Jak poproszą o kartę to wtedy albo wyjaśniasz sprawę i wyciagasz potwierdzenie albo grasz głupa, szukasz macasz się po kieszeniach, robisz minę przedzawałową... 

Będzie OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz zdarzyło mi się, że kartę kserowano w recepcji i coś tam wprowadzili do komputera - może numer karty czy nie była fałszywa. W końcu to tylko cienka kartka papieru.

Przeważnie trzeba ją jednak okazać w recepcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy od 5 lat korzystam z karty  .Miesiące czerwca do połowy lipca i Wrzesień przeważnie Włochy. Po jednej lub dwóch nockach karta się zwraca. Nie zdarzyło mi się aby ograniczali dostęp do parceli .Podają mapkę które wolne i wybierasz. Żadnych dodatkowych opłat  w zależności od lini. Wybieram kempingi trzy cztero gwiazdkowe . Również Węgry na niektórych kempingach po okazaniu karty otrzymujesz  rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ZdzislawW napisał:

Koledzy od 5 lat korzystam z karty  .Miesiące czerwca do połowy lipca i Wrzesień przeważnie Włochy. Po jednej lub dwóch nockach karta się zwraca. Nie zdarzyło mi się aby ograniczali dostęp do parceli .Podają mapkę które wolne i wybierasz. Żadnych dodatkowych opłat  w zależności od lini. Wybieram kempingi trzy cztero gwiazdkowe . Również Węgry na niektórych kempingach po okazaniu karty otrzymujesz  rabat.

wiele kempingów ma takie ograniczenia - np camping Cikat - nie staniesz w parcelach w pierwszej linii z kartą ACSi. NIe mniej jednak polecam, daje duże upusty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie też np. akceptują dopłatę za dodatkowe osoby.

Nie kempie w Limone sul Garda np. pierwsza linia od jeziora też była wyłączona z ACSI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też swoją opchnęłam akurat na FB, główny urlop był jednak w lipcu. Kartę kupowałam pod kątem majowego wyjazdu nad Gardę ale tak mi się spodobała 1 linia od jeziora, że jej nie użyłam (nie obowiązywała na 1 linię) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2019 o 18:07, gusia-s napisał:

nie obowiązywała na 1 linię)

A z tym się pierwszy raz spotykam... 

Sądziłem, że do pierwszej lini muszę tylko dopłacić np. w Zatonie to było 10E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, filipert napisał:

A z tym się pierwszy raz spotykam... 

Sądziłem, że do pierwszej lini muszę tylko dopłacić np. w Zatonie to było 10E

w katalogu, który dostajesz z kartą każdy camping jest opisany - i tam masz wtedy zaznaczone wyjątki. Na Zatonie stałem z kartą w drugiej linii bez dopłaty, metr wyżej niż pierwsza - z lepszym widokiem. Cikat jest najlepszym przykładem - tam nie staniesz na działkach premium mare i premium a chyba nawet superior. Czyli z kartą stoisz dużo taniej ale do morza daleko i stromo w dół - za to blisko do aquaparku i nie jesteś tak narażony na wiatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2019 o 05:43, filipert napisał:

A z tym się pierwszy raz spotykam... 

Sądziłem, że do pierwszej lini muszę tylko dopłacić np. w Zatonie to było 10E

Na tym kempingu na ACSI były wyznaczone konkretne miejsca, raczej słabe. Nie można też było dopłacić za dodatkową osobę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gusia - Ty wiesz że my podążamy Twoimi przetartymi szlakami :) W tym roku jednak nie udało nam się wyjechać do Limone :(. Na 100% jedziemy tam w przyszłym roku w czerwcu. Pozdrowienia

Edytowane przez Kondziorro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mikołaj przyniósł dziś katalog/kartę ACSI 2020. Kempingów w PL przybywa jest już 8 :)Mam wrażenie że np. w Cro skrócił się przed-sezon (ale to tak tylko rzucenie okiem, trzeba by było porównać konkretnie z 2019) często kończy się juz 6 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.