Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu ‎01‎.‎04‎.‎2019 o 23:47, gusia-s napisał:
W dniu ‎01‎.‎04‎.‎2019 o 21:10, Kvasir napisał:

Co do kart to ja w tym roku się trochę zawiodłem bo masa kempingów w chorwacji przesunęła datę obowiązywania z 30.06 na 3.06. Strasznie poobcinali

To akurat można sprawdzić jeszcze przed zakupem ;)

Zgadza się. A konkretnie sprawdzamy jak wypadają ferie zielonoświątkowe w Niemczech i wiemy, że to w Chorwacji "sezon"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Koziołki napisał:

Gdzie mogę kupić kartę ACSI 2019 w języku angielskim, żeby dotarła do mnie przed świętami wielkanocnymi? W Elcampie mają już tylko w języku niemieckim.

Mogę Ci odsprzedać swoją, nie wykorzystam w tym roku. Jeśli jesteś zainteresowany odezwij sie na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

A może mi ktoś wytłumaczyć dokładnie na czym to polega . Jedziesz na kamping i przy zarejestrowaniu pokazujesz kartę i dostajesz zniżkę tak ? Czy oni sami pytaja? Czy trzeba się dopytywac? Ja też już zamowilam swoją i przyszła w ciągu dwóch dni (W niemczech) 

Ale interesuje mnie jak to wg działa... 

Dziękuję i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz i pokazujesz i działa, sam nikt nie będzie pytał. Oczywiście kemping musi ją honorować (być w katalogu) i jesteś w okresie który jest wskazany w katalogu że oferta na kartę obowiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, golob napisał:

Jedziesz i pokazujesz i działa, sam nikt nie będzie pytał. Oczywiście kemping musi ją honorować (być w katalogu) i jesteś w okresie który jest wskazany w katalogu że oferta na kartę obowiązuje.

Dziekuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przymierzaliśmy się do zakupu ACSI parę lat do tyłu. Jednakże dostajemy zniżki na zwykłą kartę ADAC - nie jakąś turystyczną - tylko tą "klasyczną" która obejmuje ubezpieczenie auta i budy w razie "W". Ot, przy płatności podaję kartę ADAC-u i na jej podstawie udzielają nam rabatu. Zastanawia nas jednak co jest bardziej opłacalne? Czy dokupić ACSI tylko dla zniżek za pobyt? Czy posługiwać się obecnym ADAC?

Czy zniżki z różnych firm (kart) są większe/mniejsze, czy też, jakiej byś nie pokazał dostaniesz tyle samo upustu? 

Edytowane przez czepkateam (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, czepkateam napisał:

Przymierzaliśmy się do zakupu ACSI parę lat do tyłu. Jednakże dostajemy zniżki na zwykłą kartę ADAC - nie jakąś turystyczną - tylko tą "klasyczną" która obejmuje ubezpieczenie auta i budy w razie "W". Ot, przy płatności podaję kartę ADAC-u i na jej podstawie udzielają nam rabatu. Zastanawia nas jednak co jest bardziej opłacalne? Czy dokupić ACSI tylko dla zniżek za pobyt? Czy posługiwać się obecnym ADAC?

Czy zniżki z różnych firm (kart) są większe/mniejsze, czy też, jakiej byś nie pokazał dostaniesz tyle samo upustu? 

Weź dla przykładu Zaton w Chorwacji. Z adac czy cci dostaniesz zniżkę do 10% na osoby, parcela już nie. Z Acsi zapłacisz 20E za wszystko plus ewentualnie dzieci z cennika. Różnica 20E kontra 50E.

W 2016 w 2 tygodnie w Cro karta oszczędziła ponad 1000zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, maarec napisał:

Weź dla przykładu Zaton w Chorwacji. Z adac czy cci dostaniesz zniżkę do 10% na osoby, parcela już nie. Z Acsi zapłacisz 20E za wszystko plus ewentualnie dzieci z cennika. Różnica 20E kontra 50E.

W 2016 w 2 tygodnie w Cro karta oszczędziła ponad 1000zl.

Czyli jednak warto dokupić. Nie wiedziałem właśnie jakie są różnice w zniżkach. 

Edytowane przez czepkateam (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2019 o 11:21, maarec napisał:

Weź dla przykładu Zaton w Chorwacji. Z adac czy cci dostaniesz zniżkę do 10% na osoby, parcela już nie. Z Acsi zapłacisz 20E za wszystko plus ewentualnie dzieci z cennika. Różnica 20E kontra 50E.

W 2016 w 2 tygodnie w Cro karta oszczędziła ponad 1000zl.

Za Zaton zapłacisz też 20 eu za parcelę z prądem dla 2 osób i psa w terminie 27.04 - 14.06 i 7.09 - 5.10. na darmową kartę avtokampi.si :) Mnóstwo kempingów w Chorwacji na tą kartę pokrywa się z kempingami na ACSI.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, gusia-s napisał:

Za Zaton zapłacisz też 20 eu za parcelę z prądem dla 2 osób i psa w terminie 27.04 - 14.06 i 7.09 - 5.10. na darmową kartę avtokampi.si :) Mnóstwo kempingów w Chorwacji na tą kartę pokrywa się z kempingami na ACSI.  

ja to oczywiście wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, maarec napisał:

ja to oczywiście wiem :)

Ale dobrze żeby też inni wiedzieli ;) 

Fajnie można tymi kartami manewrować i zawsze coś ugrać :) 

Ciekawa jestem jak długo jeszcze ta karta będzie za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.