Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

A czy nie jest tak, że jak już się kupi tą kartę, to wtedy się jeździ tylko i wyłącznie na pola z ich katalogu? Bo być może są inne pola, które są ciekawsze lub tańsze?

Czy wyjeżdżając 20 czerwca do CRO lub GR warto ta kartę zakupić? Od dłuższego czasu obserwuję ten wątek i wiem, że poza sezonem bardzo się opłaca, jednak ja mam dzieciaki w wieku szkolnym i jak tydzień z czerwca urwę to dużo. Czy gra jest warta świeczki w moim przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie jeździsz to twoja sprawa. Zauważ że zniżki dostaniesz na różne inne okoliczności i na piękne oczy też. Nie widzę sensu ograniczania się do jednej karty i kempingów je honorujacych. Wręcz było by to głupie.

 

Czy się opłaca to nie wiem. Przemyśl sam.

A zabranie dzieciaków w czerwcu czy maju na wakacje jest super pomysłem. Pogoda jest super i tłumów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, lbuster napisał:

A czy nie jest tak, że jak już się kupi tą kartę, to wtedy się jeździ tylko i wyłącznie na pola z ich katalogu?

Hmm, miałem 2 sezony ich kartę. Nie użyłem ani razu :D W przeciwieństwie do CCI, którą kupuję rok w rok. Ale przy CCI mam też ubezpieczenie więc IMO warto ją mieć dla samego ubezpieczenia.

23 minuty temu, lbuster napisał:

Bo być może są inne pola, które są ciekawsze lub tańsze?

Czy wyjeżdżając 20 czerwca do CRO lub GR warto ta kartę zakupić? Od dłuższego czasu obserwuję ten wątek i wiem, że poza sezonem bardzo się opłaca, jednak ja mam dzieciaki w wieku szkolnym i jak tydzień z czerwca urwę to dużo. Czy gra jest warta świeczki w moim przypadku?

Sam musisz to przeliczyć i zdecydować czy warto. Posprawdzaj też warunki, bo może się okazać, że w czerwcu już karta nie obowiązuje na danym polu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chris_66 napisał:

Nie widzę sensu ograniczania się do jednej karty i kempingów je honorujacych. Wręcz było by to głupie.

No ale część ludzi może tak robić. Ja korzystam ze strony camping.info do wyszukiwania kempingów poza Polską i się do tej strony przyzwyczaiłem. Jak masz ASCI, to także możesz się do tej listy przyzwyczaić, a może ona nie zawierać wielu innych kempingów.

3 godziny temu, chris_66 napisał:

tłumów nie ma

ale szkoła jest :(

@jacek00, w moim przypadku chyba będę rozważał tą kartę CCI, dzięki za info.

2 godziny temu, maarec napisał:

www. Policz i sprawdź.

Już analizowałem kiedyś, jednak ciężko to porównać do tego, gdzie do tej pory jeździłem. Chyba ACSI będzie można rozważać, jak dzieciaki już nie będą z nami jeździć.

Dzięki koledzy, pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już analizowałem kiedyś, jednak ciężko to porównać do tego, gdzie do tej pory jeździłem. Chyba ACSI będzie można rozważać, jak dzieciaki już nie będą z nami jeździć.
Dzięki koledzy, pzdr.
Jak interesuje Cię Chorwacja to wyrób sobie jeszcze kartę avtokampi:

https://www.avtokampi.si
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, lbuster napisał:

Czy wyjeżdżając 20 czerwca do CRO lub GR

W tym terminie możesz liczyć jeszcze na ok. 40 całkiem niezłych kemp. w Cro i tyleż samo w Gr, które do końca czerwca kartę honorują. Trzeba jednak liczyć się z tym, że parcele nie będą w 1 linii a także, że nie wszystkie kempingi pozwalają na dopłatę za dzieci. 

Część z nich uwzględnia nawet 3 dzieci w cenie ale większość jest jednak skalkulowana jako 2 os. plus pies ?

Na majówkę byliśmy nad Gardą, kemp. 20 eu na kartę własnie pod 2+pies ale bez wyboru parceli. Pierwsza linia, metr od brzegu jeziora, bez karty kosztowała 12 eu więcej.

Trzeba po prostu sobie wyselekcjonować kempingi pod swoje potrzeby i wtedy ocenić czy zakup karty się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2019 o 15:25, chris_66 napisał:

Karta zwróci się po paru nocach. Więc inwestycja niewielka , a potem tylko zysk.

Dlatego ją rozważam :hmm:

W dniu 10.05.2019 o 15:25, chris_66 napisał:

Bez karty też dostaniesz rabat, więc zysk jest bez inwestycji.

Ja niestety nie mam takich zdolności interpersonalnych i językowych jak Ty, więc u mnie pozostaje uśmiech i karta ;)

W dniu 10.05.2019 o 15:25, chris_66 napisał:

Nie można być niewolnikiem systemu szkolnictwa emoji12.png

Można o tym dyskutować - ciekawy temat, ale raczej nie w tym wątku :nono:

W dniu 10.05.2019 o 16:12, jacek00 napisał:

wyrób sobie jeszcze kartę avtokampi

Na tą chwilę jeszcze nie wiem, gdzie będę. Tak czy siak, dzięki Jacek.

W dniu 11.05.2019 o 10:46, gusia-s napisał:

W tym terminie możesz liczyć jeszcze na ok. 40 całkiem niezłych kemp. w Cro i tyleż samo w Gr, które do końca czerwca kartę honorują.

Dzięki Gusia, odliczając przejazd pozostanie jakieś 7 dni ze zniżką, chyba warto się w to pobawić :hmm:

 

Za miesiąc wyjazd, tak więc muszę się na dniach decydować, by karta doszła.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kartę warto mieć cały rok, teraz jak można kupić w Elcampie to możesz zamówić i mieć za dwa dni u siebie.

W Polsce też często dostajesz zniżkę na kempingach których nie ma w katalogu , za granicą  zwraca się z reguły po pierwszej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hej wszystkim :) 

niestety karta acsi nie dotarła przed wyjazdem. Dzwonilam do nich, Pani powiedziala, że może mi wysłać drogą mailową. Czy ktoś się orientuje czy nie mając karty w fizycznej postaci dadzą mi zniżkę? Pomyslalam, że skoro karty nie są imienne to może też wydrukuje potwierdzenie zakupu? Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaszkodzi potwierdzenie. 
A jak z katalogiem, nie będzie potrzebny? Jedziecie tylko na jeden kemping i znacie datę od kiedy działa ACSI? 


Sprawdzamy na stronie. Nie zaglądałem do książek.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2019 o 15:41, filipert napisał:

Nie zaszkodzi potwierdzenie. 

A jak z katalogiem, nie będzie potrzebny? Jedziecie tylko na jeden kemping i znacie datę od kiedy działa ACSI? 

Wszystkie campingi oraz daty są w aplikacji mobilnej. Bardziej zastanawiam się, czy camping mnie przyjmie po cenie "acsi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinien. W praktyce okazuje się, że słyszysz inną cenę i...? Na kempingach spotykałem się z różnymi sytuacjami. Na jednym pomimo pokazania karty, powiedzieli mi w recepcji, że mogę ją sobie schować. Ofertę cenową i tak dali mi niższą niż przy karcie. Na innym kempingu podali cenę wyższą, a po stwierdzeniu, że wg ACSI powinna być niższa dowiedziałem się, ze może i, ale oni ostatnio zmienili cennik i tyle. Teoretycznie możesz się poskarżyć, ale zapłacić i tak musisz. Większość kempingów jednak utrzymuje ceny zgodnie z tym, co jest publikowane w ACSI. Weź jednak pod uwagę, że ACSI dotyczy cen poza sezonem, a sezon w różnych miejscach jest różnie rozumiany. W Austrii spotkałem się z tym, że po pokazaniu karty ACSI policzyli mi cenę z karty pomimo, że byłem u nich w lipcu.

A, fakt, odnosiłem sie do sytuacji, kiedy kartę miałem fizyczną ze sobą. Ale tam, gdzie honorują kartę przypuszczam, że problemu nie będzie, a tam, gdzie robią sobie wałki, to nawet mając kartę i tak Ci nic nie pomoże :(

Edytowane przez Michalc3 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.