Skocz do zawartości

Nowe opłaty za korzystanie z dróg


kodi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Czy są aktywne bramownice w Oleśnicy S8 ? Jak są, to jak można je ominąć jadąc 8 i chcąc skręcić na drogę 340. Jest jakiś wcześniejszy zjazd do Oleśnicy? Ogólnie jadę do Gubina i chcę w całości viatoll ominąć. Słyszałem też że A4 i A18 w stronę granicy jest prawie nie aktywna? Może ktoś to zweryfikować?

 

Najprościej na CB spytać się TIR-owców i jak życie pokazuje - znają najlepsze objazdy obramkowanych dróg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanie, mój zestaw mieści się poniżej 3,5t ale potrzebuję jednorazowa przejechać z lawetą z Tarnowa do Warszawy po samochód kumpla bo mu się zepsuł. moje pytanie czy muszę mieć tego VIABOXa bo z lawetą już przekraczam 3,5t czy mogę kupić jakąś winietę jednorazową. czy muszę przechodzić cały proces rejestrowania jak na to wszystko nie ma już czasu bo jadę dzisiaj w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak zapytam z innej strony...

 

przy rejestracji i podpisywaniu umowy viatoll stoi na mnie i jest przypisany na auto gdzie w dowodzie rej sa moje dane... czyli wsio jest na mnie i to ja podpisalem umowe z nimi...

 

a co gdy bede chcial pozyczyc swoj zestaw mojemu bratu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie popytalem na Cb gdzie LAPia i sobie ich ominalem, przy okazji zjadlem dobry obiadek w Rucianem i poszedlem na spacer do sluzy...

 

W zyciu tego nie kupie/zaloze, zaraz co madrzejsi na to cos wymysla i wtedy TO sie zalozy...

 

J.

 

Dlaczego w emotikonach nie ma takiego znaku jak wielka, ale taka naprawde wielka FIGA?

To jest tak jak z tymi tablicami co to piana byla bita przez 100 stron - i co, dalej nie mam i nie zamierzam....

Narod niewolnikow sie moze kiedys obudzi..

 

W Grecjii, Hiszpanii, Portugalii, Irlandii, Wloszech maja juz dosc, u nas dalej wszystko" dla ludzi, zielona wyspa itd. i gites", ciekawe kiedy pierd..lnie.

 

Tak, ze tak. ;(

 

Ok, ok, nadlozylem z 50 km - ale poznalem okolice takie co nigdy jeszcze nie bylem i nawet jeden fajny kemping tam znalazlem...

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy są aktywne bramownice w Oleśnicy S8 ? Jak są, to jak można je ominąć jadąc 8 i chcąc skręcić na drogę 340. Jest jakiś wcześniejszy zjazd do Oleśnicy? Ogólnie jadę do Gubina i chcę w całości viatoll ominąć. Słyszałem też że A4 i A18 w stronę granicy jest prawie nie aktywna? Może ktoś to zweryfikować?

 

Ja lecąc z Pszczyny przez Katowice potem A4 do Legnicy i potem S3 przez Zieloną Górę do Szczecińskiej obwodnicy i dalej "Koszalińską" do Kołobrzegu straciłem 3 tygodnie temu 45 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek - przepisy się zmieniają i tablice okazały się zbędne ;-)

Mnie nie przeszkadzają. Jak odpadną, to nie będę montował :-) Na razie się trzymają.

Co do opłat - to czasami można sobie pozwolić na wydłuzenie drogi, a czasami nie. Ja wolę odżałować te 120 + opłaty, niż wpaść w łapki ITD. Niestety nie zawsze na CB można się czegoś dowiedzieć....

W każdym razie - pozdrawiam i powodzenia! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie popytalem na Cb gdzie LAPia i sobie ich ominalem, przy okazji zjadlem dobry obiadek w Rucianem i poszedlem na spacer do sluzy...

 

W zyciu tego nie kupie/zaloze, zaraz co madrzejsi na to cos wymysla i wtedy TO sie zalozy...

 

J.

 

Dlaczego w emotikonach nie ma takiego znaku jak wielka, ale taka naprawde wielka FIGA?

To jest tak jak z tymi tablicami co to piana byla bita przez 100 stron - i co, dalej nie mam i nie zamierzam....

Narod niewolnikow sie moze kiedys obudzi..

 

W Grecjii, Hiszpanii, Portugalii, Irlandii, Wloszech maja juz dosc, u nas dalej wszystko" dla ludzi, zielona wyspa itd. i gites", ciekawe kiedy pierd..lnie.

 

Tak, ze tak. ;(

 

Ok, ok, nadlozylem z 50 km - ale poznalem okolice takie co nigdy jeszcze nie bylem i nawet jeden fajny kemping tam znalazlem...

 

Wymyślili , są już sposoby .............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, no prosze, szacun dla inteligentnych.

 

A Ci co wybrali tych co Ich doja :devil: i sie tym ciesza, to niech biora te Viatoile na 50 lat za kaucja i sie tym podniecaja jak im pika, za tanio jest, niech bedzie 2 zeta za kilometr i jaki pieeeekny wydruk mozna zaksiegowac.

Na "Firme" przeciez...

 

No i koniecznie tablice wyrozniajace, nalepiej na facebooku...

 

J.

 

Przestalem juz chodzic na wybory, chyba poszukam, bo kiedys mialem taka koszulke z Ernesto Che Guevarra...

Moze jeszcze dobra bedzie...

 

Kurka, zazdroszcze Hiszpanom, potrafia wyjsc na ulice - dlatego, ze cieplo tam i nie pada?

Czy madrzejsi?

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.