Skocz do zawartości

KNAUSiaki


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowne grono Knausiaków mam takie pytanko - jak to jest? O tu taki Fendt rozmiarowo jak Knaus 450TF, waga i wyposażenie również takie same jak "...jedyna słuszna marka na forum..." a drzwi do wuceta i oddzielające sypialnie w Fendzie z "drewna". O co kaman bo :niewiem: . I :hmm: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluesmen , w starszych modelach Knaus miał drewniane przesuwane drzwi (miałem takie w starym Knausie) a w nowszych jest taka materiałowa plisowana zasłonka.Wagowo to prawie piórko i mimo ,że mamy małe dziecko ,które śpi na swoim spaniu to jej jeszcze ani razu nie zamykaliśmy na noc. Odnośnie drzwi do wc ,to mam drewniane ,takie jak ten Fendt.

Przy zimnych nocach jak jezdziliśmy we dwójke a nie chciało nam się właczać ogrzewania na noc to te drewniane zasuwane drzwi na noc zdawały egzamin, bo rano było o wiele cieplej w tej sypialni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego Knaus mimo tej samej DMC nie zrobił drzwi przesuwanych tylko taką zasłonę z materiału między sypialnią a częścią dzienną i te "łamane" drziczki do wuceta.

 

 

nie bardzo rozumiem :niewiem: ja mam drzwi przesuwane od sypialni i do kibelka też normalne więc nie rozumiem czego Knaus tu nie zrobił :niewiem: Czy ten Fendt ma jakieś cuda :niewiem: owszem fajowa budka, w końcu to młodziaszek jak na nasze warunki, no i to Fendt -marka rasowa :-]

 

 

edit; nie rozumiem w czym tu problen ale nie ważne jakis nie kumaty jestem :piwo:

Edytowane przez kit (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Fendt ma bardzo podobny układ do mojego. Mam normalne przesuwane drzwi oddzielające i do kabiny prysznicowej drzwi łamane typu "parawan" (rama ALU i wypełnienie ze szkła akrylowego - przystosowane do zalewania wodą smirk%281%29.gif

Tyle, że mój Knaus jest o metr dłuższy i DMC 1500.

http://forum.karawaning.pl/topic/9798-knaus-eurostar-ii-dmc-1500-1998/

Wszystko na zdjęciach.

 

Aaaaaa :) może kwestia kosztów ?

 

Fendt to jednak troszkę wyższa pólka....IMHO

 

Wybacz Jacku :dzieki: , ale z tym się nie mogę zgodzić :nono: , o nie :nono:

Knausiaki, Jacek coś nam się tu zaczyna wyłamywać :boks::]

Oczywiście porównuję tego Fendta do swojej budki (innych nie znam, przepraszam jest jeszcze Mariusza :ok: ) i na tej podstawie mógłbym wypisać dłuuugą listę pokazującą wyższość Knausa nad Fendtem :-]

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście porównuję tego Fendta do swojej budki (innych nie znam, przepraszam jest jeszcze Mariusza :ok: ) i na tej podstawie mógłbym wypisać dłuuugą listę pokazującą wyższość Knausa nad Fendtem :-]

:hej:

 

Krzysztof, ale ten - Saphir to jedna z tańszych wersji Fendta , a Twój Eurostar to najwyższy model z Knausów. Musiałbyś go odnieść do modeli Topas lub Diamant.

 

Poza tym wcale się nie wyłamuje mikolaj.gif. Fendty mi się zawsze podobały po prostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.