Skocz do zawartości

KNAUSiaki


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Inhalt generalnie niczemu nie służy, jednak podnosi zadowolenie właścicieli poszczególnych marek z racji posiadania tej "wymarzonej".

Jak zauważyłeś tematy techniczne wielu budek są identyczne i są omawiane na wspólnych technicznych forach. Nie ma znaczenia producent czy rok, ale stan danej budki, zresztą po swoich poszukiwaniach chyba coś o tym wiesz...

Knausiaki to taki wątek bardziej towarzyski (zresztą tak jak sympatycy innych marek).

 

Ważne, że powracającym jak bumerang hasłem jest zlot Knausiaków, który do tej pory nie odbył się. Ale może kiedyś hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że powracającym jak bumerang hasłem jest zlot Knausiaków, który do tej pory nie odbył się. Ale może kiedyś hmm.gif

 

Przypomniałeś :ok:

Też już wcześniej o tym wspominałem, może uda się wreszcie w nowym sezonie :yay:

 

:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowicjusz (ponoć więcej się takim wybacza) będę pytał o coś czasami. Licze na podpowiedzi, żeby kanusiak nie wypadł jak pipka przed pozostałymi userami forum :banan: .

 

Czy był temat na forum dotyczący listy wyposażenia podstawowego i dodatkowego - w oparciu o rozliczne doświadczenia oczywiście?

 

Ja do przyczepy kupiłem póki co: płyny do toalety (2 kolory) + papier rozpuszczający się; kilka śledzi i szpilek zapasowych; oczka do mocowania haków stelaża przedsionka (po 2 szt. na zapas); mam "kit" do ew. uszczelnienia podczas doraźnej naprawy takiego oczka.

 

Planuję wkrótce dokupić: przedłużacz elektryczny 30 m (wystarczy 30?); sznur do bielizny (ktoś już mi przypomniał o tak ważnym elemencie); matę do brodzika, żeby się nie rysował od buciorów; chyba jednak nową podłogę do przedsionka, bo przedsionek piękny, a podłoga taka sobie i nieco za mała; grzałkę akwarystyczną do zbiornika na wodę (zamiast zimnej będę miał lekko ciepłą); butlę gazową. Stopień wejściowy mam, krzesełka i grill też. Chyba o stole będę musiał pomyśleć.

 

Jeśli jest na forum jakaś nieformalna lista rzeczy przydatnych to poproszę o link. Jeśli nie to założę wątek w dziale ogólnym - dobre miejsce?

 

Aaa... w Carefourze kupiłem w dziale "bazarek - wszystko tanio" zapalniczkę do gazu z długą lufą. Chyba będzie wygodna do kuchenki. Póki co zapalam w kominku i jest ok (tylko jedna naprawa i działa, a koszt 1 szt. to 3 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista wyposażenia dodatkowego jest tak długa, jak lista tego, co sprzedają sklepy :]

Wszystko zależy od naszych potrzeb :hmm:

Jeśli chodzi o przedłużacz, to moim zdaniem powinien być przynajmniej 40m i o przekroju 3 x 2,5 mm, najlepiej w gumie, dla wygody zwijany na bębnie. To jest akurat taka rzecz, którą każdy mieć powinien. Jeśli planujesz wyjazdy zagraniczne, to jeszcze przejściówka do przedłużacza z wtyczką CEE. Zbiornik na kółkach, do wywozu wody "szarej" - u nas nie wszędzie, ale poza Polską wymagany w bardzo wielu miejscach. Podnośnik pasujący do przyczepy i jeszcze wiele różnych rzeczy, można wymieniać prawie w nieskończoność. Najlepiej jednak samemu przemyśleć potrzeby. :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3x2,5!? ja mam grubszy! :jump:

i nie mam potrzeby przedłużać :-)

:bevil:

A wracając "do adremu" jak to Szymek Hołownia zwykł mawiać - ktoś robił jakąś listę i rozsyłał na pw chętnym. Nie pamiętam tylko kto. Może ktoś z Was pamięta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dodatkowo - nasza naklejeczka ;-)

 

 

A, właśnie Grzesiu, przypomniałeś mi - nasza naklejeczka ?

W listopadzie o nią pytałem, miała być, i co ? :niewiem:

Nic, cisza ! Potrzebuję dwie małe :dzieki:

Może Mariusz coś wie :niewiem:

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę popatrzeć, czy mi jakaś nie została. To Mariusz zajmował się dystrybucją. Projektował Jacekwwa. Wiem, że miała być reedycja :-)

Jutro rzucę okiem, ale obawiam się, że ja swoje wykorzystałem :-(

post-2768-0-07333300-1324420788_thumb.jpg

post-2768-0-60193600-1324420857_thumb.jpg

Edytowane przez gfizyk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał zrobić dodruk przed świętami, ale niestety zawalony robotą. Postaram się zmobilizować go przed Nowym Rokiem. Naklejki Knausiaków zgodnie z ustaleniami z Jackiem wysyłam do Tomii'ego i on będzie rozprowadzał. Zamówionych jest 30 dużych i 40 małych. Cena będzie podana z małym wsparciem na utrzymanie karawaning.pl

Wielkość i grafika taka sama jak w poprzedniej edycji.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podesłane linki - studiuję w chwilach wolnych od przygotowań świątecznych i obowiązków zawodowych.

 

Miodzio przesłał mi też swoją listę - dzięki. MNiej wiecej wiem co powinno być bazą do indywidualnego dobory gratów.

 

 

Fajnie się kupuje różne rzeczy. Mam już coraz wiecej. Ale niestety nie fajnie się za to płaci :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę popatrzeć, czy mi jakaś nie została. To Mariusz zajmował się dystrybucją. Projektował Jacekwwa. Wiem, że miała być reedycja :-)

Jutro rzucę okiem, ale obawiam się, że ja swoje wykorzystałem :-(

 

Dzięki Grześ, może będę miał szczęście i znajdziesz.

Jak będzie dodruk, to i tak kupię - jedna to zbyt mało :skromny:

 

Kolega miał zrobić dodruk przed świętami, ale niestety zawalony robotą. Postaram się zmobilizować go przed Nowym Rokiem. Naklejki Knausiaków zgodnie z ustaleniami z Jackiem wysyłam do Tomii'ego i on będzie rozprowadzał. Zamówionych jest 30 dużych i 40 małych. Cena będzie podana z małym wsparciem na utrzymanie karawaning.pl

Wielkość i grafika taka sama jak w poprzedniej edycji.

Pozdrawiam.

 

Czekam cierpliwie :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.