Skocz do zawartości

KNAUSiaki


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Ładniusia jest :) tylko dość droga (porównując z ofertami na marktplaats)

 

Czy droga :niewiem: ? Jeśli nic jej nie dolega, to moim zdaniem cena jest normalna. Jasne, że mogłaby kosztować 15000 :miga: tylko ...

To jest bardzo komfortowy układ, gdyby taka była dostępna w czasie moich zakupów, to może z uwagi na DMC i metr mniej, wolałbym tą :hmm::niewiem: Już się do swojej przyzwyczaiłem i teraz, za nic bym się na inną nie zamienił :ok: .

 

:hej:

 

Krzysztof, ale ten - Saphir to jedna z tańszych wersji Fendta , a Twój Eurostar to najwyższy model z Knausów. Musiałbyś go odnieść do modeli Topas lub Diamant.

 

Poza tym wcale się nie wyłamuje mikolaj.gif. Fendty mi się zawsze podobały po prostu :)

 

Prawdopodobnie masz rację, nie znam tamtych przyczep. Tak, czy inaczej, gdybym dzisiaj nie miał swojej, to "na bank" bym pojechał kupować tego Fendta, jest świetny (zakładając, że wszystko z nim :ok: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...i kusi mnie i to mocno.

 

Jeśli jesteś przygotowany finansowo, to jedź i się nawet nie zastanawiaj :ok: :ok: :ok:

Jak sprawdzisz i nie znajdziesz dyskwalifikujących wad, to bierz.

Świetny układ, bardzo ładne meble, wykonanie chyba też OK. Wyposażenie bardzo ubogie (przynajmniej z opisu), ale jeśli baza jest dobra, to później stopniowo możesz budkę doposażyć w/g własnych potrzeb :hmm:

Oczywiście decydują finanse i fakt czy brałeś pod uwagę ten przedział cenowy. Jeśli tak, to jedź na oględziny ! :ok:

 

Bluesmen, chyba nie pozostaję nic innego jak jechać i oglądać. grinser006.gif

 

:bzik: To jest nas już dwóch, radzących wyjazd i ewentualny zakup :yay::ok:

Bluesmen, co Ty na to :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristofer czemu piszesz że wyposażenie bardzo ubogie?

W tym Fendt-cie jest akurat wyposażenie standardowe i dla większości osób wystarczające.

Nie porównuj Eurostar-a do innych budek bo to nie ta sama kategoria i oprócz najwyższych modeli w innych firmach zawsze wszystko wypadnie bladziej.

Jak na razie większość osób na forum ma budki i starsze i ubożej wyposażone od takiego Fendta.

 

Bluesmen - czyli zostajesz przy przyczepie? Idea kampera padła?

Te łamane drzwiczki do łazienki z akrylem w środku były tylko w starszych modelach TF-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristofer czemu piszesz że wyposażenie bardzo ubogie?

W tym Fendt-cie jest akurat wyposażenie standardowe i dla większości osób wystarczające.

Nie porównuj Eurostar-a do innych budek bo to nie ta sama kategoria i oprócz najwyższych modeli w innych firmach zawsze wszystko wypadnie bladziej.

Jak na razie większość osób na forum ma budki i starsze i ubożej wyposażone od takiego Fendta.

 

Napisałem, że ubogie (tak wynika z opisu).

Opis podaje:

duży przedsionek

łazienka

WC stacjonarne

brodzik

lodówka

kuchenka

rolety

moskitiery

... i, i to już koniec :niewiem:

 

Wcale nie porównując do mojej, tylko do najnormalniejszej, standardowej budki - dalej uważam, że ubogie.

 

Te łamane drzwiczki do łazienki z akrylem w środku były tylko w starszych modelach TF-ów.

 

Typowe oszczędności, które można dostrzec w większości najnowszych modeli, wszystkich producentów, dotyczące nie tylko wspomnianych drzwi, przykłady można mnożyć :oslabiony:

Dużo taniej i łatwiej wyciąć drzwiczki np. z MDF-u niż robić składane, z uszczelnioną ramką z aluminium i wypełnieniem ze szkła akrylowego.

Ja mogę wymienić tylko zalety takiego rozwiązania, nie trzeba ich zasłaniać podczas kąpieli, leje się po nich woda i wszystko wpływa do brodziku. Później wystarczy kilka ruchów szmatką i po kąpieli nie ma śladu :ok:

Niech ktoś spróbuje polać odrobiną wody drzwiczki z MDF-u :nono: Pozostaje zakrywanie ich folią :krzykacz::(

 

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristofer czyli według Ciebie co wchodzi w skład wyposażenia standardowego przyczepy z roku 1999, czyli roku produkcji tego Fendta?

Bo ja patrząc nawet na obecne katalogi Knausa widzę, że jest podobne wyposażenie w Sporcie i Sudwindzie, ale może czegoś niedowidzę....

Znaczy czego brakuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Knausiaki,

 

Zerknijcie tutaj: http://forum.karawaning.pl/topic/10138-wosp-xx-final-nasze-aukcje/page__view__findpost__p__241773

 

W związku z powyższym uważam, że należy wpisać Topmirexa jako honorowego członka społeczności Knausiaki.

 

Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko ?

 

Pozdrawiam

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluesmen, chyba nie pozostaję nic innego jak jechać i oglądać. grinser006.gif

 

 

Jeśli jesteś przygotowany finansowo, to jedź i się nawet nie zastanawiaj :ok: :ok: :ok:

Jak sprawdzisz i nie znajdziesz dyskwalifikujących wad, to bierz.

Świetny układ, bardzo ładne meble, wykonanie chyba też OK. Wyposażenie bardzo ubogie (przynajmniej z opisu), ale jeśli baza jest dobra, to później stopniowo możesz budkę doposażyć w/g własnych potrzeb :hmm:

Oczywiście decydują finanse i fakt czy brałeś pod uwagę ten przedział cenowy. Jeśli tak, to jedź na oględziny ! :ok:

 

 

 

:bzik: To jest nas już dwóch, radzących wyjazd i ewentualny zakup :yay::ok:

Bluesmen, co Ty na to :hej:

 

 

Niestety ten konkretny egzemplarz już znalazł nabywce na forum.

 

Kit ja nie mam żadnego problemu, po prostu pytałem.

 

Kristofer widziałem Twojego Knausa.

 

 

 

 

mlot.gifmlot.gifmlot.gifmlot.gifmlot.gifmlot.gifmlot.gifmlot.gif

 

http://forum.karawaning.pl/topic/10166-moja-druga-przyczepa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.