Skocz do zawartości

Szukam kempingu nad morzem na wybrzeżu zachodnim!!!


track222

Rekomendowane odpowiedzi

Romas. Bardzo dziękuję, być może tam zawitamy kto wie. Opis bardzo ciekawy i odpowiadający naszym upodobaniom. Mam nadzieje, że polskie lata zrekompensuje nam tą deszczową wiosnę ( u na na południu leje non stop :niewiem: )

 

Ziomek. Tak mamy labka i też mając go na uwadze chcemy być na uboczu, żeby nikomu nie przeszkadzać ale i samemu mieć spokój i cieszę. Masz jakieś internetowe namiary na to miejsce?

 

Edit: już mam wwww :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ally to masz takie upodobania jak my :-) U nas są dwa sznaucery średniaki na stanie :-) więc zawsze szukamy lekkiego odludzia żeby innym nie przeszkadzać .

Jeśli idzie o pogodę to też mam nadzieję, że lato nas pozytywnie zaskoczy bo u nas również mokro w centralnej Polsce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ally- strona internetowa campu www.checzkaszubska.tp2.pl

Camping dosyć duży 10 minut do niewielkiego centrum kawałek do plaży ale przez super las dla psa rewelacja :ok:

Woda ciepła 24 h /dobę wliczone w cenę sanitariaty czyste ,na campie niewielki sklepik pieczywo ,sery ,jogurty i takie tam jest też knajpa

Plaża rewelacja szeroka czysta i prawie pusta w sezonie

Na stronie campu są zdjęcia aktualne z 2009 przy nas robione

Polecam lewą stronę od wjazdu ale nie na wysokości słupa z prądem po po deszczu tam stoi woda po lewej też są sanitariaty i za domkami campingowymi przejście do lasu i na plażę przez las

Powiem szczerze objechaliśmy całe zachodniewybrzeże łącznie ze Stilo ,Lubiatowem i podobnymi zadupiami to Białogóra jest najlepsza :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mogę polecić Sarbsk - ośrodek Agro-tur http://www.agrotur.tp2.pl/index.php . Właściciele bardzo przyjemni, okolica spokojna, bardzo blisko do Łeby ok 7km (sam. 5 min jazdy), jezioro gdzie w sezonie windserfingowcy mogą poszaleć, stadnina koni. Nie jest to typowy camping, ale właściciele postawili kilka swoich przyczep i sądzę, że nie będzie problemu z postawieniem swojej, terenu trochę tam jest. Byłem tam jakieś 3 lata temu i za domek 5 os. płaciliśmy 120 zł. Gdybym miał jechać jeszcze raz w okolice Łeby z budką to na pewno, bym zadzwonił tam i się pytał ile za postawienie przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za informacje. Takie posty są bardzo pomocne. Ja lata świetlne nie byłam nad polskim morzem z przyczepą, zatem nie jest zorientowana. Zawsze robie sobie spis miejsc wybieramy najbardziej dla nas odpowiednie a na miejscu ewentualnie jedziemy dalej jak coś nam nie pasuje, zatem im więcej sugestii tym lepiej. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

 

Myślimy aby podzielic dwa tygodnie po 7dni w dwóch miejscach. Chciałabym odwiedzić też Bory Tucholskie ewentualnie Mazury. Może macie jakieś pomysły w podbnym klimacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym odwiedzić też Bory Tucholskie ewentualnie Mazury. Może macie jakieś pomysły w podbnym klimacie?

Zapewniam Cię, że na forum jest bardzo dużo informacji i propozycji na temat Mazur i Borów Tucholskich. Weź tylko w obroty "szukajkę" :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym odwiedzić też Bory Tucholskie ewentualnie Mazury. Może macie jakieś pomysły w podbnym klimacie?

Zapewniam Cię, że na forum jest bardzo dużo informacji i propozycji na temat Mazur i Borów Tucholskich. Weź tylko w obroty "szukajkę" :ok:

 

Korzystałam z tej opcji :niewiem: Tyle, że ja szukam czegoś na uboczu i na takie wpisy nie trafiłam. Stąd pytanie. Zależy mi na małych kameralnych kempingach, najlepiej zdala od baz typu PTTK lub tym podobnych. W Polsce trudnoo takie miejsca. Dlatego bardzo cenne są opienie tych, którzy również w podobny sposób jak ja lubią spędzać czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanko

 

Szukam Campingu a okolicach Darłowa może ktoś coś polecić :P

 

Najlepiej w miarę duży i aby było co robić poza campingiem :D

 

Proszę o podpowiedz nie znam tych stron naszego wybrzeża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie nie chcę zaczynać nowego tematu więc podepnę się tu

 

Mianowicie poszukuję na pierwszy lipcowy weekend miejsca do postawienia cepki w Świnoujściu specjalnie piszę miejsca bo nie musi to być kemping może być jakaś agroturystyka abyśmy mogli rozstawić przedsionek i przyjąć gości.

 

Jak ktoś zna ciekawe miejsce ;) proszę o info ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podepnę. Podobnie jak wyżej w poście u kolegi, ale w Miedzyzdrojach, początek lipca. O kempingu nr 24 wiem, zapoznałem się, ale może jakieś inne miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podepnę. Podobnie jak wyżej w poście u kolegi, ale w Miedzyzdrojach, początek lipca. O kempingu nr 24 wiem, zapoznałem się, ale może jakieś inne miejsce?

 

 

Ja byłem w zeszłym tygodniu w Międzyzdrojach na campingu 24 i jestem zadowolony może to nie wersal ale wc czyste, woda gorąca cena dobra i cisza błoga cisza ale od lipca zapewne hałasy do późnej nocy mogą być ale nie muszą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my jedziemy 2+1 do Dziwnówka na camping Wiking nie należy on do tanich ale na forum go polecali i zamierzamy to sprawdzic blisko morza ;) , jest palc zabaw i podobno ma być troche ciszy :-)

http://www.campingwiking.pl/index.htm

 

 

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=4571&highlight=wiking

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś konkretnego potrzebuje bo jade z małymi dziećmi.Zaraz przeglądne jak wygląda.Kiedy jedziecie?

 

[ Dodano: Sob 26 Cze, 2010 22:27 ]

No troche kosztuje.Powiedzcie mi z tego co licze to wychodzi 90 zł?

To sie oplaca chyba pokoj brac niz przyczepe ciagnac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.