Skocz do zawartości

Szukam kempingu nad morzem na wybrzeżu zachodnim!!!


track222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wybieram się w tym roku do Łeby na Ambre może ktoś coś więcej o niej powiedzieć jakie plusy i minusy. :ok:

 

Jeśli chodzi o Łeba to znam na pamięć bywałem na InterCampie Morskim i Rafaelu po zachodnie stronie dlatego teraz Ambre :ok:

Rezerwacje mam tak więc o miejsce się nie martwię ale możne ktoś podpowie sektor jak warto wybrać ? :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam wszystkich własnie dzisiaj wrocilem z Wikinga w Dziwnowku byłem tam pierwszy raz ale jest spoko aktualnie panuje tam lekki ze tak powiem tłok ale wiadomo renoma robi swoje a pozatym niema sie do czego przyczepic.Polecam i pozdrawiam pana Mariana... :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja własnie też wóciłam z Wikinga i było super :-)) czysto cicho i bardzo miło

:ok: ja polecam wszystkim :ok:

z tymi niemcami to chyba lekka przesada ja widziałam bardzo duzo polskich załóg a te na niemieckich blachach to byli polacy a co najdziwniejsze to boksy (te najdroższe ) były zajęte tylko przez polaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć biki, nowy kolego . Dopisałeś się do starego tematu, ale to nic.

Proponuję Ci zajrzeć do Katalogu Kempingów. Jest tam wiele adresów.

Jak dokładniej poznasz forum, to wiele się dowiesz i zobaczysz na zdjęciach.

"Miłej lektury" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :dzieki: czytalem gdzie jechac nad tem kamping ,i sie nic nie dowiedzialem :hehe: CZy ktos zna kamping jakis fajny :przyczepa: ????http://www.klif.pti.pl/ byl ktos tam :banan:

 

 

bylem tam... ceny moze wysokie, ale kamping fajny, wlasciciele mili i uczynni, sanitariaty bardzo ladne, na miejscu bar gdzie mozna zjesc, blisko pieszo do Trzesacza...

 

 

jedyny minus i to znaczny to dojscie do plazy...

 

sciezka wzdloz klifu

 

a pozniej schody na plaze...

sciezka w deszczowe dni zamienia sie w tor przeszkod - jedno wielkie bloto, pozatym sciezke te umilowali sobie wlasciciele psow... trzeba uwazac gdzie sie stawia kroki...

 

mozesz isc przez glowna brame i deptakiem ale jest dalej...

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :dzieki: czytalem gdzie jechac nad tem kamping ,i sie nic nie dowiedzialem :hehe: CZy ktos zna kamping jakis fajny :przyczepa: ????http://www.klif.pti.pl/ byl ktos tam :banan:

 

byliśmy tam w sierpniu,jeśli chciał byś się tam wybrać to proponuje zadzwonić i zarezerwować parcelę http://forum.karawan...camping-nr-192/ , kosztuje tyle samo co inne miejsca. Kilka z nich ma bezpośrednie przyłącze wody.

 

Do plaży z najdalszej parceli trzeba iść 400-500metrów. Jak chcesz bliżej to możesz rozbić się na polu namiotowym - tam pozostanie Ci ok 100m do schodów na plaże.

 

ścieżka przez lasek na klif na też swoje plusy http://forum.karawan...if-camp-nr-192/ wyjście na zachód słońca czy sprawdzenie co słychać na plaży zajmuje kilka chwil.

A i sam Rewal zmienił się w porównaniu do sytuacji z przed kilku lat.

ogólnie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem w wakacje jest tloczno... ale ostatnie dni sierpnia i poczatek wrzesnia wygladal tak:

 

na plazy pusto... :)

na kempingu tez :)

 

no i sobie po polsku nie pogadasz z sasiadami... jak ja bylem to byli oprocz nas jedynych polakow sami niemieccy emeryci :) ale za to cisza nocna trwala juz od 18.00 :)

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.