Skocz do zawartości

Szukam kempingu nad morzem na wybrzeżu zachodnim!!!


track222

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja prawdopodobnie wybiorę się do Rewy.

Jak na razie ta miejscowość jest dość mało oblegana.

Cena 5X5 :przyczepa:

Wszystko po 5 zł , tylko prąd jest nieco droższy , ale mnie to nie interesuje.

Elektrownie mam własną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Państwa był w Smołdzinie?W ubiegłym roku? Szukam czegoś na uboczu, zdala od ośrodków czasowych. Oczywiście najlepiej byłoby nad samym morzem ale na razie nic takiego nie znalazłam. Słyszałam kiedyś o kempingu koło latarni Stilo ale nie wiele na ten temat jest w necie.

 

Może ktoś ma podobne upodobania i może podsunąć jakiś pomysł ( inne rejony naszego kraju też wchodzą w gre np. Bory Tucholskie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam ten koło latarni morskiej Stilo , bo to na pewno nie jest na uboczu :-) W sezonie tam są tłumy a na kemping trudno wcisnąć szpilkę .

W zeszłe wakacje byliśmy w miejscowości Sasino, bardzo blisko od Stilo jakieś cztery kilometry. Nad morze jeździliśmy sobie rowerem. Są tam piękne odludne plaże jak się dalej od Stilo odjedzie.

W samym Sasinie staliśmy w gospodarstwie agroturystycznym u bardzo miłych gospodarzy. Na plus dość czysta łazienka, toaleta i samotność na ich placyku kempingowym. Na minus bliskość szosy. Byliśmy namiotem więc prąd nie był nam potrzebny ale zapewne można pociągnąć od gospodarzy przewodem.

Piękne tereny ,mogę z czystym sercem polecić wypoczynek w tych okolicach.

Lasy grzybowe i wspaniałe widoki.

Jak się bardzo postaram to może odnajdę namiary na to gospodarstwo agro. gdyby ktoś był zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu chyba najlepiej i tanio, bylem sprawdzalem i w tym roku tez tam jade

http://www.collins-beach.pl/

zdjecia prawdziwe

Ale z tych cen to nic nie rozumiem. Te 50 zł to za co jest ? http://www.collins-beach.pl/index.php?id=cen

 

50 za pole(przyczepa przedsionek samochod i troghe miejsca) + prad wg. licznika lub ryczalt+ oplata klimatyczna 1,50 lub za dzieci 0,75zl za dzien

wszystko w linku

autko i zwierzaki w cenie pola, tylko po zwierzetach trza sprzatac a nie komus zostawiac na trawniku.

mijsca przyczep sa w tych tujach(takie poletka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie wybiorę się do Rewy.

Jak na razie ta miejscowość jest dość mało oblegana.

Cena 5X5 :ok:

Wszystko po 5 zł , tylko prąd jest nieco droższy , ale mnie to nie interesuje.

Elektrownie mam własną.

 

Witaj.

Mieszkam bardzo blisko Rewy. Często jesteśmy na rybce w knajpie przy samej plaży,w Rewie jest jeden kemping po prawej stronie zaraz na początku Rewy ale z tego co pamiętam to nic wspólnego z 5 zł nie ma, hehehee ceny dużo wyższe. W zeszłym roku stałem od 01 czerwca do 01 sierpnia na samym końcu Rewy po prawej na parkingu który graniczy z plażą . W tym roku też będe stał tam około 2 miechy.Może się spotkamy na rybce i piwku hahhaaaaa

 

pozdrawiam

 

p.s.

 

Idealne warunki do pływania na desce ( do wody mam jakieś 10 m)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku stałem od 01 czerwca do 01 sierpnia na samym końcu Rewy po prawej na parkingu który graniczy z plażą . W tym roku też będe stał tam około 2 miechy.Może się spotkamy na rybce i piwku hahhaaaaa

Dokładnie nie wiem , ale chyba to jest jakiś parking lub coś podobnego.

Jak pojadę to po 19 lipca na tydzień lub dwa.

Jak się spotkamy to damy radę :ok::ok:

Ps.

Zapraszam na przysmaki z południa. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewa leży przy zatoce Puckiej :ok: i raczej z zachodnim wybrzeżem nie ma nic wspólnego :ok:

 

Ja prawdopodobnie wybiorę się do Rewy.

Jak na razie ta miejscowość jest dość mało oblegana.

 

tak nie do końca :ok: bo Rewa mimo że jest małą wioską to w sezonie jest tam sporo ludzi To dobre miejsce do uprawiania sportów wodnych i sporo osób właśnie tam ciągnie na windsurfing kitesurfing itp Atrakcją jest Cypel Rewski i wychodząca z niego mierzeja którą można sobie fajnie pospacerować :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Na minus bliskość szosy. .

 

Bardzo dziękuję za informacje. Możesz napisać coś więcej o tej drodze?Ruchliwa?Uciążliwa? Opis samego miejsca bardzo zachęcający :ok: Ja szukam spokoju i ciszy i pustych plaż.

 

[ Dodano: Sob 10 Kwi, 2010 12:33 ]

Może ktoś jeszcze poda coś ciekawego... :ok:

Szkoda, że u nas sezon kończy się często koło 31.08 kiedy ja chce jechac końcem sierpnia i poczatkiem września :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za opóźnienie w odpowiedzi , nie zauważyłem powiadomienia.

Wioska w której się zatrzymaliśmy, Sasino, jest wogóle malutka i cicha .Zaraz za płotem tego gospodarstwa były pola uprawne i lasy (kurek taam nazbieraliśmy od groma ) .Z jednej strony to prywatne pólko namiotowe przylega do drogi gruntowej , ruch żaden.

Ale drugi bok przylega do szosy która raz na jakiś czas jeżdżą samochody .Nie jakoś strasznie ale po dwa, trzy na godzinę , jak to na wiejskiej szosie .

My akurat rozbiliśmy namiot tuż przy płocie ale to pole jest na tyle duże , że można było stanąć dalej i wtedy większa cisza .

Na kempingu były huśtawki dla dzieciaków ,piaskownica , krany i zlewy na świeżym powietrzu . Prysznic i dwa sanitariatu pod dachem .Od razu z gospodarstwa można wyjść na polną drogę i na spacer do lasu . Albo tą wiejską szosą pojechać rowerkiem do wsi ( dosłownie kawałek) gdzie były coś ze dwa sklepy i jakieś dwie knajpy z obiadami .

Albo pojechać parę km w stronę morza i w Stilo w barze zjeść super rybkę .A jak pojechać ze Stilo w jedną lub drugą stronę wzdłuż morza ( mam na myśli rowerem) to plaże robią się puste i wyludnione .Mało kto miał siłę te dwa ,trzy km taszczyć leżaki a my na rowerach to było łatwiej.

 

Na tej stronie http://www.choczewo.com.pl/pol/pola.htm jest jedno zdjęcie tego pola namiotowego Bukszpan. Może gospodarz ma więcej fotek. My akurat nie mamy żadnej która by pokazywała jakieś ogólne ujęcia .

Ale myślę , że warto tam pojechać jeśli chce się trochę odpocząć od szumu miasta a jednocześnie nie odcinać całkiem od cywilizacji .W okolicy zresztą jest nie jedno prywatne pole namiotowe więc łatwo znaleźć coś innego w razie gdyby się nie podobało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.