Skocz do zawartości

Szukam kempingu nad morzem na wybrzeżu zachodnim!!!


track222

Rekomendowane odpowiedzi

IMO liczba jest kilkukrotnie zaniżona, bo nie obejmuje całej masy małych prywatnych pól

 

Oczywiście, ale to działa w obie strony, no chyba nie spróbujesz mi wmówić że mamy porównywalną, albo chociaż proporcjonalną liczbę kempingów, do zachodu bo spadnę ze stołka. Moim zdaniem proporcja wynosi 1/10 do Niemiec, Włoch czy Francji zgodzisz się ze mną?

 

dlatego sensowne jest płacenie za zużycie ...

 

Aha ... to olicznikujmy wszystkie pola i będzie problem z głowy. Pozdrówki złapała mnie już niemoc :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam ciplutko

 

Ustka chyba się nie łapie na zach.wybrzerze :ok: ale jeśli mogę się wtrącić to my od 5 lat jeździmy do Ustki http://zacisze.ta.pl http://urlop.ustka.pl

 

tego lata również - przyczepka bazuje tam od zeszłego tygodnia :]

kolejny rok w Ustce - no właśnie - cemping sprawdzony, w centrum miasta, do plaży może będzie ze 200 m a najważniejsze, że w lesie (a podobno, jak wszystko to tylko w ERZE :-]:]

 

więc zapraszam do Ustki, chociażby na Międzynarodowy Festiwal Sztucznych Ogni (2-3.VII)

 

pozdrawiam

grażyna :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO liczba jest kilkukrotnie zaniżona, bo nie obejmuje całej masy małych prywatnych pól

 

Oczywiście, ale to działa w obie strony, no chyba nie spróbujesz mi wmówić że mamy porównywalną, albo chociaż proporcjonalną liczbę kempingów, do zachodu bo spadnę ze stołka. Moim zdaniem proporcja wynosi 1/10 do Niemiec, Włoch czy Francji zgodzisz się ze mną?

 

pewnie mają więcej, ale czy nie mają też więcej turystów ?

bo istotne jest raczej powiązanie jednego z drugim

 

np od kilku lat systematycznie przybywa nam wyciągów, cóż z tego jak nadal są kolejki, chyba większe jak za komuny

bo ludzie masowo rzucili się na narciarstwo :ok:

 

z kempingami jest podobnie, w sumie za komuny było mało, ale kto wtedy jeździł z przyczepą ?

teraz przyczep przybywa, ale i przybywa kempingów

póki można znaleźć miejsce, to chyba nie jest źle :-]

 

a najważniejsze że idziemy do przodu, dzisiaj już bez problemów znajdzie się czyste, schludne pole :]

 

Aha ... to olicznikujmy wszystkie pola i będzie problem z głowy. Pozdrówki złapała mnie już niemoc :ok:

 

i w czym problem ?

skoro kemping doprowadza kabel SAT do parceli, to licznik stanowi problem ?

 

na małych polach mają sensowne opłaty, więc nie ma takiej potrzeby :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro kemping doprowadza kabel SAT do parceli, to licznik stanowi problem ?

 

"To ja już nie ogarniam tej kuwety" ... rzekł kot na pustyni :ok:

 

Mam wrażenie jakbyśmy rozmawiali o czym innym :-] Ja się staram bronić tych usługodawców branży turystycznej który starają się zrobić konkurencyjną do zachodu infrastrukturę turystyczna.

 

Owszem przy tym cenią się troszeczkę bardziej niż inni, Ci którzy mają tylko plac, ale gdzieś te poczynione inwestycje muszą się zwrócić. Kilka lat temu nie do pomyślenia był punkt camper serwis, czy miejsce zrzutu dla toalet chemicznych. Jak gość na jakimś kempingu robi podłączenie TV/SAT, czy WOD/KAN to ja mu się nie zamierzam dziwić że ma cenę taką a nie inną. Może mam takie podejście bo stoję po obu stronach "barykady" ... nie wiem :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Panowie,załóżcie sobie post na ten temat a tu zostawcie miejcsa dla nowych i poleanych miejsc.

Ja wyszukałem Pogorzelice z kempingiem,czy był koś tam?Wyliczyłem ,że zamiast płacić 108 zł wyjdzie 48 zł.Jest w lesie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc zapraszam do Ustki

Grażynka - a jak cenowo się Zacisze przedstawia?

 

[ Dodano: Sro 30 Cze, 2010 21:20 ]

I pytanie, czy był ktoś tutaj:

http://www.campingtramp.pti.pl/

 

??

 

[ Dodano: Sro 30 Cze, 2010 21:21 ]

Ja wyszukałem Pogorzelice z kempingiem

 

zapodaj linki, please!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam

 

przyczepka - 15

prąd - 8

osoba - 11

autko - (8 lub 10 - sorrki i tu mi się myli)

przedsionek - 0 :ok:

 

na kempingu nie ma wyznaczonych miejsc. Możesz zakotwiczyć się na polu rozstawiając przyczepkę wg Swojej wygody i zająć np. 2, 3 miesjca (bo drzewko nie pasuje, a bo to stolik musi mieć swoje miejsce, no grill trzeba także gdzieś ustawić,samochód troszkę dalej-by nie zastawiał czegoś tam, ble ble... płacisz tylko za swoje.

Może i dyscyplinka w równym ustawianiu by się przydała, chociaż ... :ok:

ale tak się dziej bo gospodarz powiedział, że jest to pole NAMIOTOWE i się nie wtrąca. A, że cyt:"wszyscy przyjeżdżacie z przyczepą to już wasza sprawa - ja się nie wtrącam" :-] - i to nas tam ciągnie - bo nikt nam nie wyznacza, gdzie mam ustawić.

To, że jest OK to widać po ilości przyczep.

 

w razie potrzeby jestem na PW

pozdrowionka grazyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Ja już po pierwszym wyjeździe.Dojechałem do...Pustkowa,wszystko w moich okolicach zamierzonych.Keming fajny,częsciowo zalesiony( "POD LASEM&quot ;) Najważniejsze ,że jest czysto,panie sprzątały toalty chyba co godzine dosłownie.Nie ma boxów.Cena za zestaw plus 3 dorosłe osoby to 60 zł.13 za osobe.Polecam.Jest też fajny plac zabaw,mój szkodnik siedział tam cały czas.Przy polu jest bar z najtańszą rybą.Są wieczorami dancingi,ale niezagłośne i tylko do 23.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja już po pierwszym wyjeździe.Dojechałem do...Pustkowa,wszystko w moich okolicach zamierzonych.Keming fajny,częsciowo zalesiony( "POD LASEM&quot ;) Najważniejsze ,że jest czysto,panie sprzątały toalty chyba co godzine dosłownie.Nie ma boxów.Cena za zestaw plus 3 dorosłe osoby to 60 zł.13 za osobe.Polecam.Jest też fajny plac zabaw,mój szkodnik siedział tam cały czas.Przy polu jest bar z najtańszą rybą.Są wieczorami dancingi,ale niezagłośne i tylko do 23.

O którym pustkowie piszesz, tym koło Rewala czy koło Kołobrzegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bzik: Czy ktoś z forumowiczów mógłby napisać coś więcej o kempingu Biały Dom prócz tego, że drogo. Chodzi mi o opis położenia (skraj miejscowości czy raczej w centrum), czy na plaży tłoczno, czy można odjechać rowerem lub przespacerować się celem znalezienia spokojnego miejsca (jeździmy z psem zatem nie chcemy przeszkadzać). Aaaa i na zdjęciach widać jakiś ośrodek wczasowy w pobliżu :bzik: czy czasem on nie przeszkadza (jakieś imprezy etc).

 

 

P.s.

Nie wiem czemu ciągle przytaczana jest HR jako wzór samych kempów o wysokim standarcie i cenie 50e. Tam również nie łatwo o dobry kemping a cena jest adekawtna do standartu choć coraz wyższa...zaczynają przesadzać ale można też znaleźć brudne toalety z pleśnią na drzewiach - niestety w tej samej cenie ale i miejsca za 8euro od soby plus prąd i zadbane sanitariaty, cudowną plażę i święty spokój. Jak ktoś wyżej napisał, to klinet kształtuje rynek, chce zapłacić to płaci nie chce to nie. Dla mnie strzeżony kemping, parcela i cena dają "jakąś" gwarancję, że nie będę musiała w nocy wysłuchwiać watach młodziezy, głośnej muzyki etc. Niestety pradwa jest taka, że w Polsce trudno o kemping na dobrym (nei luksusowym poziomie), starszne jest to, że łazienka zadbana i nowa to już luksus :oslabiony: a nie normalność. Nie mówiąc o opłatach za wodę pod prysznicem :bzik:

 

Ja od jakiś kilku miesięcy przeszukuję net za kempingiem i jestem przerażona, jakoś stron www woła o pomste do nieba, i stwierdzam że są dwie dobre stronki kemping: Ambre i Biały Dom .... i tak szrzecze mowiąc to kempingi z prawdziwego zdarzenia, bo tak właśnie kemping powinnien wyglądać. Ktoś kiedyś mądrze powiedział karawaning to nie tanie spędzanie wczasów a jedynie sposób na ich spędzenie...

 

P.s. Na Ambre chętnie bym się wybrała ... ale łeba mnei odstarsza... te tłumy brrrryyyyyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Białym Domu i w Wikingu.Oba kampingi są godne uwagi. Biały Dom jest położony praktycznie w samym Dziwnóku / jak wjedziesz do Dziwnówka to należy jechać prosto tak jak prowadzi droga do morza / w dzień duzo ludzi i wydaje się, że jest tłoczno na ulicy/.Kamping ma swoje wejście / bramka do której dostaniesz klucz/ na plaże.Też zawsze zabieram psa i nie było najmniejszych problemów / wieczorem wychodziłem za bramke i tam z pieskiem spacerowałem.Na kampingu oprócz pola campingowego są domki i jeden budynek coś jakby hotel- raczej to wszystko z boku.Te ''słynne'' parcele z ''ful wypasem'' to są praktycznie zajęte ale pozostałe parcele są bardzo fajne z prądem i jest wszystko ok. Za główną bramą wjazdową jest zaraz taki miejscowy deptak-stragany, zapiekanki itd.

Kampping Wiking ma wszystko to samo / wygodne dojście do plaży, zamiast klucza do bramki karta czipowa, ma chyba więcej drzew więc więcej cienia/ tylko jest dalej jakby na rogatkach Dziwnówka jadąc na Dziwnów / dalej do centrum, no może 5 min spacerkiem/.

Byłem / zawsze z psem / na jednym i na drugim-jak dla mnie to nie ma różnicy. Plaża ta sama, ładna , typowa jak nad Bałtykiem. Nikt nie robił problemów , że pies był na plazy. Sanitariaty ok i tu, i tu, no może Biały Dom o jedną'' gwiazdke'' wyżej. Byliśmy zadowoleni z pobytu na tych kampingach. Miłego odpoczynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zybog.

Bardzo dziekuję za opis :oslabiony: kemping Wiking pamiętam z 1994 roku z wczasów z niewiadowem i rodzicami. Miłe wspomnienia i świetny kemping. Dawno tam nie byłam stąd pytanie o położenie bo przez taki czas wiele się tam mogło zmienić. Wiking jak mnie pamięć nie myli leży na samym "wylocie" na Dziwnów? Kurcze sama nie wiem co wybrać.

Hmmm trzeba będzie zobaczyć na miejscu, może nam się uda wyskoczyć :bzik:

Jeszcze raz dziękuję za opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.