Skocz do zawartości

Chemia do toalet krajowej produkcji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie,Tak jak obiecałem w formie zdjęć, podzielę się opinią tornado campingowe, które nabyłem w sklepie Eden Chemicals. Sami ocenicie, czy warto :)

 

P.S. f68 mam nadzieję, że za taką WSPANIAŁĄ reklamę, przy najbliższych zakupach w Waszym sklepie będą jakieś "specjalne gratisy: ;)

 

post-4068-0-41438200-1345726151_thumb.jpg

 

post-4068-0-75215800-1345726160_thumb.jpg

 

post-4068-0-37778300-1345726170_thumb.jpg

 

post-4068-0-70922900-1345726179_thumb.jpg

 

post-4068-0-36465400-1345726187_thumb.jpg

 

post-4068-0-40126800-1345726199_thumb.jpg

 

 

A tak na poważnie f68, moglibyście się zastanowić, czy nie zrobić opakować z tym płynem w pjlemnikach 1L i 2L (takie butelki-dolewki do uzupełniania spryskiwacza - za odpowiednio atrakcyjniejszą cenę), bo na moją sześciometrową przyczepę i przedsionek o szerokości 4m. jedno opakowanie, to stanowczo za mało...2L wziąłbym w ciemno.

 

Dzięki i pozdrawiam

Edytowane przez newkal (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zabezpiecz sobie plastik czymś, bo zajdzie brudem szybciej niż się myło :(

 

u siebie też umyłem Tornado i dałem jakieś mleczko do aut, na razie ładnie wygląda

wcześniej używałem chemii kerchera, też brud pięknie puszcza, ale szybko się brudzi

 

edit: myłeś całą ? bo lakier przy listwie też czyściutki a wyżej już brudne :-]

(zrobiłem to samo przy kratkach lodówki)

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku również używałem płynów tornado do wc i spłuczki ( zakup w sklepie nie u f68 ) i również uważam, że nie ma po nim żadnych zapachów i dobrze utylizuje co należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabezpiecz sobie plastik czymś, bo zajdzie brudem szybciej niż się myło :(

 

u siebie też umyłem Tornado i dałem jakieś mleczko do aut, na razie ładnie wygląda

wcześniej używałem chemii kerchera, też brud pięknie puszcza, ale szybko się brudzi

 

edit: myłeś całą ? bo lakier przy listwie też czyściutki a wyżej już brudne :-]

(zrobiłem to samo przy kratkach lodówki)

 

Nie, całej jeszcze nie myłem. To była tylko wersja pokazowa ;). Zostawiłem sobie jeszcze trochę, żeby sprawdzić na przedsionku. Może w ten weekend, jak nie zabraknie mi czasu, bo zawsze są jakieś ważniejsze tematy piwo.gif i sleeping_2.gif

 

Witam ,czy nadal wysyłka gratis tak jak wiosną? :)

 

Na samej góże tej strony właśnie to napisałem, że niestety 12 pln'ów trzeba teraz wydać, a to przecież parę dobrych piwo.gif jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tornado ładnie rozpuszcza brud lecz, należy myć z głową, po małym kawałku, i najlepiej chłodne pochmurne dni, ponieważ każde przyschnięcie wiąże się z zaciekiem! Ale nie powiem- płyn dobry, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz przyczepy robi robotę...:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie cieszy

zrobimy w opakowaniach 1 lub 2 litry nie mam sprawy

w poniedziałek etykiety zlece

chyba jednak 1 litr będzie lepiej

co do wysyłki zawsze dla kolegów gratis

ale prosze o informacje i adres do wysyłki z e-mailem i numerem telefonu zawsze dla kuriera

 

jeszcze pare dni i ruszymy pełą parą z naszym sklepem www.edencamp.pl

towarujemy się właśnie

ale o tym napisze niedługo

 

za to po wczorajszej wizycie w Dusseldorfie na Caravan Salon jak zwykle powalił mnie kolana nowy design przyczep i kamperów hobby

niesamowite

http://www.hobby-caravan.de/de/reisemobile/premium-drive/ausstattung/

 

i coś jeszcze

http://www.hymer.com/cms/assets/galleries/12182/erwin_hymer_museum_aussenansicht_nacht_2.jpg

http://www.hymer.com/cms/assets/galleries/12182/erwin_hymer_museum_alpenpass.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zachęcony pozytywnymi opiniami na forum, skusiłem się w tym roku na płyn Tornado Blue oraz Tornado do spłuczki.

 

Używaliśmy płynów przez 1,5 miesiąca, opróżniając kasetę raz na dwa-trzy dni. Przyznam szczerze, że jestem pod wrażeniem skuteczności działania chemii. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że efekt lepszy niż płyny Thetford, których używałem dotychczas.

 

Biorąc pod uwage powyższe oraz atrakcyjną cenę - zdecydowanie polecam.

 

Pozdrawiam

 

Jacek

 

PS. Potwierdzam również słowa Rulaka - błyskawiczna przesyłka

Edytowane przez jacekwwa
PS (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.