Skocz do zawartości

Chemia do toalet krajowej produkcji


Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za cenne uwagi

pasek musi byc w tym miejscu ponieważ tak wychodzi technicznie na formie

podziałka jest jaka jest , koszt podzielenia na mniejszą kosmiczny a do tego opłata do instytutu miar za skalowanie każdej kreski

 

Tak właśnie czasami bywa, drobne wydawać by się mogło zmiany, w praktyce często są nie do przeskoczenia.

Może w przyszłości ...

 

co do etykiety rzeczywiście moze tylko zmienimy toalete na nowszy model - ładniejszy jaśniejszy kolor

 

Byle by nie było monotonii, kontrasty są bardzo dobre, słaba / mdła etykieta to i "mdły" produkt. Podświadomość płata nam figle, z których nie zawsze zdajemy sobie sprawę.

 

 

etykieta nowa nie będzie obejmowała miarki i podziałki ale będzie miała na sobie podziałkę - maszyna oklei bez problemu

przez weekend coś wymyśle i dam znać

 

Trzymam kciuki :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jesli paczke zamowie - jest szansa ze jutro wyslecie i dojdzie do piatku?

 

 

 

 

 

f68 - mamy piątek ... paczka doszla ;):ok:

 

od poniedziałku zaczynam testowanie płynów...

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaiste problem defekacji , wymaga społecznej konsultacji, boć przecie używając płynów wszelakich, powodujemy pogromy użytecznych bakterii, co doprowadza środowisko do mizerii.

 

Powstaje więc pytanie, czy wolność sraki, ma charakter kontrrewolucji ?

 

A co w temacie polucji ?

 

Wiadomo : ciasna buda, kupa narodu, jak dać upust seksualnemu głodu ?

 

Może zalać – w domyśle palnik, albo nie bacząc na komary, zapuścić się w pobliski zagajnik ?

 

Płyny wszelakie mogą nie dać rady turbosrace po kwaśnicy, czy innych regionalnych przysmakach.

 

Czy jest ratunek ?

 

Jest szanowni producenci ! trza do płynu dodawać mikser, co się kręci i zapobiega zatorom, czyniąc zawartość kloaki miłą do strawienia papką.

 

Nawiasem skład płynów jest podobny do tych, od zimowych spryskiwaczy, jakby co, to każdy na stacji paliw takowy wyhaczy , choć sraka mu tego nie wybaczy !

Edytowane przez adamkwiatek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wiec tak - jak uzywam proporcje plynu zalecane przez producenta... to nic nie smierdzi ale tez nic nie pachnie

 

zeby pachnialo ladnie to musze zwiekszyc dawke plynu do spluczki i wtedy jest git - moze by tak dodac wiecej skladnika "zapachu" ??

 

p.s.: plyn zielony daje rade nawet jak przez tydzien w upale zostawilem po przyjezdzie cepe i nie wylalem kasety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie - przy okazji zmiany etykiety, czy nie można na tych etykietach dać .... większych literek? Wiem, dużo informacji się tam musi zmieścić, ale taki informacje, jak przeznaczenie - "do góry" czy "do dołu" i dawkowanie mogłyby być większe. Jak chcę poczytać o wspomnianym sklepie w najbliższej okolicy, to może byc drobnym drukiem, ale dawkowanie.... Nie korzystam z tych płynów regularnie, raczej sporadycznie, więc mi starczają na dłużej. Jednak w czasie napełniania mam wątpliwosci - który gdzie i w jakiej ilości? Od niedawna (raptem jakieś 3 lata) do pewnych czynności muszę zakładać szkiełka na oczy. No i trochę mnie wkurza, że proste przygoowanie kibelka do użycia też musi być jedną z tych czynności :-) A przecież do otworu w kibelku trafię bez szkiełek :-) A co będzie, jak szkiełka mi wpadną do tego samego otworu??? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będzie zmienione na nowej etykiecie za jakiś czas

a tak nawiasem nie "A co będzie, jak szkiełka mi wpadną do tego samego otworu??? ;-)" a co będzie, a raczej będzie znacznie gorzej jak będziesz potrzebował szkiełka żeby trafić do otworu :winner:

 

pozwole sobie zareklamować nasz nowy produkt , to znaczy stary ale doczekaliśmy się etykiet

Edytowane przez f68 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@ f68 Eden, mam pytanie. W zeszłym roku zamawiałem w Waszej firmie 5l banieczkę z niebieskim płynem Tornado. Jestem z niego bardzo zadowolony i chciałbym dokonać ponownie u Was zakupu + 5l czerwonego, tylko z tego, co pamiętam, to wysyłka była gratis...coś się pozmieniało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja sprawdziłem już płyny w akcji:

- czas przesyłki i całej transakcji - błyskawica - dobra 5

- jeśli chodzi o sam płyn: różowy do spłuczki

niebieski do kasety

 

Lejąc ilości i proporcje wypisane na etykiecie wszystko jest OK i działa bez zarzutu, neutralizuje smrodki, etc.

Natomiast jeśli ktoś chce aby mu bardzo intensywnie pachniało - musi dolać trochę więcej niż zaleca producent.

 

Mimo wszystko relacja jakość - cena jest jak najbardziej zachęcająca.

Polecam więc wszystkim z czystym sumieniem.

A i czasem jakiś gratiss można dostać - jak ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Płyny zamówione i błyskawicznie dostarczone. Przesyłka 12pln'ów (było kiedyś gratis...). Płyn niebieski z zeszłego roku przetestowany i spełnia moje oczekiwania. Czas na porównanie czerwonego z konkurencją...

Dodatkowo wziąłem do sprawdzenia tornado campingowe do mycia cepki. Zobaczymy co z tego wyjdze...dam znać na forum:)

Z gratisów dostałem gazetkę oslabiony.gif

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.