Skocz do zawartości

Chemia do toalet krajowej produkcji


Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam jeszcze pytanko czy nic się nie stanie i będzie dobrze jak załóżmy wleję tornado niebieski do kasety i trochę do spłuczki?

tak będzie lepiej? jeden zapach

czy jednak niebieski do kasety a czerwony do spłuczki, lub odwrotnie?

 

skąd moje pytanie - otóż jak przyszły mi butelki to się okazało że każdy z płynów: niebieski, czerwony, zielony mogą być stosowane wszędzie i do kasety i do spłuczki i tu i tu razem wiec nie czaję za bardzo o co chodzi ...?:blagac:

 

Już się o to pytałeś ;)

Odpowiedź - post #27, a z samego źródła #30 :ok:

Masz tam opisane właściwości, skład i parametry.

 

Awaryjnie można zastępczo zastosować do kasety i do spłuczki, jednak generalnie płyny są dedykowane i tak należy je stosować.

Wspomnę jeszcze, że płyny niebieskie mają dużo bardziej intensywny zapach, który może się bez ograniczeń utrzymywać w całej przyczepie, jeśli będą użyte do spłuczki. Osobiście mam wątpliwości, czy chciałbym go non-stop wąchać :jump:

 

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nasze pierwsze płyny były tak zrobione , że można je było stosować zarówno do górnego jak i do dolnego zbiornika

ale nie należy wychodzić przed szereg więc zrobiliśmy płyny o osobnym zastosowaniu , bo tak są przyzwyczajeni ludzie

niestety został opis na etykiecie ten właśnie a problem jest taki że mamy jeszcze kilka tysięcy etykiet

:krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety został opis na etykiecie ten właśnie a problem jest taki że mamy jeszcze kilka tysięcy etykiet

 

 

właśnie o to to mi chodziło teraz już wiem, i wiem że wcześniej o to pytałem, ale pytam jeszcze raz bo zmylił mnie opis na etykiecie.

jak się okazuje powinien być inny - a ja zawsze czytam etykiety:)

 

 

teraz to już naprawdę wszystko jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam natomiast jedno pytanie i prosze o radę

chcemy zmienić etykiete

i tu proszę kolegów o poradę jaki kibelek umieścić i jakie tło się podoba

załączam kilka przykładów i dwa przykłady kibelka

nadmienie że nie chce foto kibelka tylko taką grafikę ze względów oczywistych

bo powiem że nie mam już weny

a graficzka chce mnie zutylizować

 

jeżeli to nie sprawi problemu proszę o opinie

 

moze troszke większy plik

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez f68 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam natomiast jedno pytanie i prosze o radę

chcemy zmienić etykiete

i tu proszę kolegów o poradę jaki kibelek umieścić i jakie tło się podoba

załączam kilka przykładów i dwa przykłady kibelka

nadmienie że nie chce foto kibelka tylko taką grafikę ze względów oczywistych

bo powiem że nie mam już weny

a graficzka chce mnie zutylizować

 

jeżeli to nie sprawi problemu proszę o opinie

 

moze troszke większy plik

 

mnie te dwa ostatnie pasują najbardziej :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam natomiast jedno pytanie i prosze o radę

chcemy zmienić etykiete

i tu proszę kolegów o poradę jaki kibelek umieścić i jakie tło się podoba

załączam kilka przykładów i dwa przykłady kibelka

nadmienie że nie chce foto kibelka tylko taką grafikę ze względów oczywistych

bo powiem że nie mam już weny

a graficzka chce mnie zutylizować

jeżeli to nie sprawi problemu proszę o opinie

 

To ja się zapytam: co jest powodem, że chcecie zmieniać etykietę ?

 

IMHO

Ta, która była dotychczas, jest już na tyle rozpoznawalna na rynku, że kojarzy się bardzo dobrze z Waszą Firmą, jak i samym produktem :ok: .

Moim zdaniem etykieta bardzo dobrze obrazuje zawartość opakowania, jest wyraźna i kolorowa, zawiera niezbędne informacje, które być powinny, czyli: pojemność, rodzaj zapachu, określenie zawartości, nazwę.

Obecny kształt i kolor butelki bardzo dobrze prezentuje się na półce sklepowej, a jednocześnie budzi pozytywne odczucia, gdy się na nią patrzy, co jest właśnie zasługą koloru białego. Nie bez przyczyny, producenci podobnych środków, czy chemii samochodowej (oleje itp.) nie rozlewają ich w butelki transparentne.

Jedyny minus, to brak transparentnego paska z podziałką w mililitrach na boku butelki :( .

Sądzę też, że etykiety zawierające fotografię są lepiej odbierane i budzą większe zaufanie, niż te, które są wyłącznie grafiką.

Fotografia obecna jest w dobrej proporcji do całej etykiety, natomiast proponowane grafiki są zbyt małe, no i dalej są to tylko grafiki.

Jeśli koniecznie miałbym coś wybrać z przedstawionych propozycji, biorąc pod uwagę nie tylko własne upodobania, ale kwestie marketingowe, to najbardziej odpowiednia (jeśli już) jest butelka 6 od lewej strony. Jeśli ma być tylko z grafiką, to wyłącznie 3 od lewej, ale z zastrzeżeniem, że grafika toalety będzie powiększona do podobnej proporcji, jak na butelce nr 6.

Na zakończenie jednak powtórzę, to co napisałem na wstępie: uważam, że zmiana etykiety nie jest dobrym posunięciem i jeśli są jakieś bardzo ważne powody do tego, to pozycja szósta od lewej posiada najwięcej wspomnianych wcześniej zalet. Gdyby dodać do niej jeszcze ten pasek z podziałką ...

A teraz ...

 

możecie mnie rozstrzelać ;)

 

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super

pytam ponieważ klienci mi mówią że jest brzydki kibel na etykiecie obecnej

i zbyt krzykliwa i to jest opinia 6 firm sprzedających moje produkty

więc postanowiłem zmienić etykietę

kibel rzeczywiście foto to foto może zakupie zdjęcie z fotolii ale tam są fotki toalet thetforda a ja wpradzie mam pozwolnie na używanie loga i materiałów ich marki i to pisemne ale to inna sprawa

 

co do paska i podziałki jest to kolejny powód zmiany etykiety ponieważ chcąc podnieść jakość całościową produktu

przetrenowałem temat po ponad rocznej batalii z producentem i butelka w nowej odsłonie ma pasek , podziałkę szyjkę na nakrętkę bezpieczną a do tego zamykną platynką indukcyjną , którą trzeba zerwać przed pierwszym użyciem

uwierzcie mi że to nie takie proste

koszty podziałki na formie i zmiany szyjki pod inną nakrętkę to długie czasowo procesy i kosztowne

ale w nowej odsłonie jest super

niestety podziałka przeszkadza w klejeniu etykiety z boku i stara etykieta też zasłania pasek

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przemawia stara etykieta...Reszta z jasnymi kibelkami wydaje mi się mdła...

Podziałka- bajka...właśnie uświadomiłem sobie, że będę miał problem z dozowaniem, bo rozumiem, że stara butelka podziałki nie miała...:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przemawia stara etykieta...Reszta z jasnymi kibelkami wydaje mi się mdła...

Podziałka- bajka...właśnie uświadomiłem sobie, że będę miał problem z dozowaniem, bo rozumiem, że stara butelka podziałki nie miała...:]

 

no własnie też w weekend jak miałem zalewać się zorientowałem, ze nie ma podizałki i nie mam czym odmierzyć...:niewiem:

 

etykietę jak juz zmieniać to te 2 ostatnie mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super

pytam ponieważ klienci mi mówią że jest brzydki kibel na etykiecie obecnej

i zbyt krzykliwa i to jest opinia 6 firm sprzedających moje produkty

 

To chyba jakieś nieporozumienie ! Brzydki "kibel" ??? :niewiem:

A jaki ma być ? W kwiatki ? hehe%281%29.gif

Przecież to typowa toaleta turystyczna, a wewnątrz butelki jest płyn do tejże, a nie woda kolońska - :niewiem:

Jeśli coś jest do :pupa: , to pomarańcza na etykiecie tego nie zmieni :jump:

 

Aby ktoś mnie źle nie zrozumiał, to mam na myśli to, do czego produkt służy, a nie jego jakość.

 

"Etykieta jest zbyt krzykliwa" :look:

Pomyślmy - moim zdaniem nie, ale jeśli się mylę i tak jest, to czyż właśnie nie o to chodzi ? Głównym jej zadaniem jest właśnie wyróżnienie produktu wśród całej masy innych na półce.

Krzykliwa ? Ile firm dało by spore pieniądze, aby ich etykieta właśnie taka była.

To raczej powód do zadowolenia, niż zmiany (zamienił stryjek ... itd.)

 

Zapomnieliście mnie rozstrzelać poprzednio, to chyba tym razem nie ujdzie mi to na sucho hehe%281%29.gif .

 

kibel rzeczywiście foto to foto może zakupie zdjęcie z fotolii ale tam są fotki toalet thetforda a ja wpradzie mam pozwolnie na używanie loga i materiałów ich marki i to pisemne ale to inna sprawa

 

Dokładnie, foto zawsze jest lepsze :ok:

Jaka to różnica, którego producenta toaleta będzie na foto ? Logo najlepiej usunąć, toaleta ma być produktem neutralnym.

I jeszcze jedno - wydaje mi się, że Ci, którzy twierdzą "kibel jest brzydki", nie zauważyli chyba, że większość tych toalet, bez względu na producenta, wyglada niemal identycznie.

 

 

co do paska i podziałki jest to kolejny powód zmiany etykiety ponieważ chcąc podnieść jakość całościową produktu

przetrenowałem temat po ponad rocznej batalii z producentem i butelka w nowej odsłonie ma pasek , podziałkę szyjkę na nakrętkę bezpieczną a do tego zamykną platynką indukcyjną , którą trzeba zerwać przed pierwszym użyciem

 

Super zmiany, właśnie o to mi chodziło !!! :bravo: :bravo: :bravo:

 

Nie wiem, jak ta podziałka wygląda, ale dobrze by było, aby zgrać ją do miarek na każde 20 litrów wody.

Taka wartość występuje wśród toalet najczęściej, a jeśli komuś będzie potrzeba dla 10 litrów, to łatwo wtedy odmierzyć połowę miarki :hmm: .

 

 

niestety podziałka przeszkadza w klejeniu etykiety z boku i stara etykieta też zasłania pasek

 

... ponieważ podziałka powinna być w innym miejscu butelki - czy nie można tego miejsca ustalić dowolnie :niewiem:

 

Ewentualnie można zastosować etykietę dwu częściową, czyli podziałka na butelce oddziela etykiety od siebie.

Etykiety mogą być wtedy dłuższe (obecnie jedna ścianka butelki jest nie wykorzystana. Na uzyskanym miejscu etykiety, można umieszczać większe info / foto o pozostałych produktach z danej serii. Wiem, że częściowo taka informacja była/jest na etykietce, ale jest zbyt skromna i mała.

Dlaczego nie mielibyście wykorzystać własnej, darmowej powierzchni reklamowej ? :mlot:

 

Dwu częściowa etykietka (w praktyce dwie naklejki) nie będzie chyba na tyle bardziej kosztowna, aby warto było o tym wspominać ;)

 

A może inny pomysł: na jednej z etykiet można wydrukować mały kupon, stanowiący część etykiety, ale klejony tylko na obrzeżu, aby po oderwaniu i oddaniu w sklepie, upoważniał np. do jakiegoś rabatu podczas kupna kolejnej butelki płynu itd. itp.

Co jeszcze ?

Np. wykaz miast (z naciskiem na te bardziej "turystyczne)" z adresem firmy, która sprzedaje Wasze produkty ?

Jest ktoś przykładowo w Kołobrzegu i kończy mu się płyn, gdzie kupić ? :sciana:

 

Zagląda na etykietę i widzi: Kołobrzeg - ulica taka i taka. :zarowka: Eureka ! :yay:

 

Trzeba trochę pomyśleć i będzie OK.

Z uporem maniaka będę jednak powtarzał: nie zmieniajcie głównego motywu etykiety, niech pozostanie jaki jest :dzieki:

 

Dzięki tej właśnie etykiecie, produkt jest już rozpoznawalny, a na taki stan rzeczy długo się pracuje.

Nawet jeśli założymy, że nie wszystkim się podoba, to z nowym projektem będzie tak samo, a dodatkowo stracicie wypracowaną rozpoznawalność tego wyrobu.

 

Obecne zmiany (ulepszenie samej butelki, zakrętki itd.) są moim zdaniem wystarczające i likwidują słabe punkty w porównaniu z podobnymi produktami innych firm. Jeśli będzie możliwość zastosowania dwu częściowej etykiety, aby podziałka była ładnie wkomponowana, to innych minusów nie widzę. Jeśli do tego wszystkiego, cena na rodzimym rynku będzie korzystna, a jakoś produktu utrzymana, bądź doskonalona, to pozostaje tylko kwestią czasu, aby coraz więcej osób mogło przekonać się o jego istnieniu i zaletach. Nie jestem Waszym marketingowcem, ale myślę, że sporo już podpowiedziałem.

Z pozdrowieniami,

Kristofer

 

:banan:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za cenne uwagi

pasek musi byc w tym miejscu ponieważ tak wychodzi technicznie na formie

podziałka jest jaka jest , koszt podzielenia na mniejszą kosmiczny a do tego opłata do instytutu miar za skalowanie każdej kreski :blagac: chwała im za to

 

co do etykiety rzeczywiście moze tylko zmienimy toalete na nowszy model - ładniejszy jaśniejszy kolor

 

etykieta nowa nie będzie obejmowała miarki i podziałki ale będzie miała na sobie podziałkę - maszyna oklei bez problemu

przez weekend coś wymyśle i dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.