Skocz do zawartości

Chemia do toalet krajowej produkcji


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.campingi.net.pl/ ostatnio wstąpiłem do sklepu caravans mika w chorzowie. Kupiłem płyn na którym napisano wyprodukowano dla caravans mika i wg instrukcji odrobinę mneij go trzeba wlewać. Teraz go trzeba przetestować mam nadzieję że będzie działał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przepraszam za post pod postem.

Ja także zakupiłem we wtorek pod wieczór tutaj płyn Tornado Blue Nano: http://allegro.pl/nowosc-plyn-nano-blue-do-toalet-turystycznych-i1650574399.html a do tego Tornado Red. Płyny dziś popołudniu do mnie kurierem dojechały, realizacja w pełni profesjonalna - szczerze polecam. A cena z bardzo tanią wysyłką kurierską naprawdę atrakcyjna, niewiele mniej kosztował w Castoramie bydgoskiej Thetford Aqua Kem Blues. Testy płynu w drugiej połowie czerwca, za 2 tygodnie mam nadzieję przekazać pierwsze rezultaty na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

zmieniło się na lepsze

 

Z poprzedniego Waszego płynu byłem zadowolony (chociaż dolewałem do 20 l zbiornika dolnego - 150 ml). Teraz, jak płyn jest w koncentracie, to chyba będzie ok. Ja zamawiam znowu, super, że przesyłka gratis :brawo:

A płyn czerwony - do górnego zbiornika - o jakim jest zapachu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poprzedniego Waszego płynu byłem zadowolony (chociaż dolewałem do 20 l zbiornika dolnego - 150 ml). Teraz, jak płyn jest w koncentracie, to chyba będzie ok. Ja zamawiam znowu, super, że przesyłka gratis :brawo:

A płyn czerwony - do górnego zbiornika - o jakim jest zapachu ?

 

may 2 wersje lawenda i leśny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale link kieruje do katalogu, a żeby zamówić to ?

przez allegro ? wtedy dochodzi koszt przesyłki i 2L tornado kosztuje 41zł :hmm:

 

podaje

adres e-mail lub PW i wysyłamy

moj tel 507202507

jak cos dzwoncie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych powiązań z w/w firmą, więc moja opinia jest jak najbardziej obiektywna.

W ubiegłym sezonie kupiłem na próbę 2 L opakowanie "Tornado Blue". Byłem nastawiony sceptycznie, dlatego w odwodzie miałem również opakowania z płynem "Thetford".

Co się okazało ?

Otóż muszę napisać, że płyn Tornado sprawdził się znakomicie. Wlewany zgodnie z instrukcją (100 ml / 20 L wody, rozcieńczony 2 L wody).

Nie zauważyłem jakichkolwiek negatywnych skutków działania, wszystko było tak, jak być powinno.

Zakładam, że każdy przestrzega wszystkich zaleceń dla samego sprzętu, płynów, higieny oraz terminów :excl:

Ze swojej strony mogę tylko polecić :ok:, oczywiście jeśli będzie zachowana odpowiednia proporcja cenowa, a koszt wysyłki nie będzie tej ceny nadmiernie podnosił (najlepiej gratisowy ).

Nie miałem okazji sprawdzić pozostałej " chemii ", ale jeśli jest tak samo dobra, to pozostaje tylko pogratulować producentowi :bravo:

Szkoda, że nie ma gratisowych próbek reklamowych, chętnie bym przetestował to, czego jeszcze nie znam ;)

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tornado Blue sprawdziło się też u mnie. Dawało radę w wysokich temperaturach bez problemu. Stosowałem jeszcze z tej firmy płyn do spłukiwania ( czerwony ) i środek do mycia przyczepy ( taka aktywna piana w opakowaniu 0,75l) i też sprawdziły się bardzo dobrze. Ten spray usunął stare glony i inne dziwne zabrudzenia. Ogólnie polecam firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.