Skocz do zawartości

Promocje w sklepach - ciekawe oferty (bez dyskusji, suche oferty)


marek

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro jest taki: stolik na allegro

 

i jak widać internetowi sprzedawcy (patrz aukcje) naciągają klientów na hasło najtaniej na a...gro.

jak kupowałem telewizor 15,6 Technika w Tesco za 399zł to w internecie na aukcjach był za 459zł jednym słowem trzeba mieć się na baczności.

ale bywają okazje jak stabilizator jaki kupiłem w Koszalinie przez aukcje (trwała 10 min.) za 399zł a w sklepach karawaningowych za 749zł i z tego co widziałem ostatnio sprzedający znowu ma okazyjne ceny dot. stabilizatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam fotek ale są chyba identyczne jak takie http://www.1002.pl/i...966e5a5136f.jpg Nie jest to żadna rewelacja - na allegro są po 35 zł - ja kupiłem jako drugi stolik do przedsionka do przygotowania jedzenia - wiadomo, że nie jest to stolik za kilkaset złotych i nie można do takich porównywać ale w obi były podobne za 69 zł więc cena niezła

 

Witam!

 

no to jest dokładnie taki stolik o jakim pisałem wcześniej, zapewne Koledze się przyda i go stosownie do swoich potrzeb zaadoptuje, mnie natomiast nie pasowała jakość i dokładność jego wykonania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak widać internetowi sprzedawcy (patrz aukcje) naciągają klientów na hasło najtaniej na a...gro.

jak kupowałem telewizor 15,6 Technika w Tesco za 399zł to w internecie na aukcjach był za 459zł jednym słowem trzeba mieć się na baczności.

ale bywają okazje jak stabilizator jaki kupiłem w Koszalinie przez aukcje (trwała 10 min.) za 399zł a w sklepach karawaningowych za 749zł i z tego co widziałem ostatnio sprzedający znowu ma okazyjne ceny dot. stabilizatorów.

 

ja za czym cos kupie na allegro, porównuje ceny na ceneo, czasami ceneo znajdzie jakiś sklep internetowy, właśnie z tym artykułem o wiele taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu kupiłem w Isku (czy tam Ysku) stół turystyczny 120x70cm. Nogi rozkładane błyskawicznie, waga między 5 a 10 kg. Blat wykonany z dziwnego grubego i sztywnego tworzywa - super. Przeceniony ze 199 zł na 85. W porównaniu z takimi aluminiowymi stolikami turystycznymi gdzie blaty są z płyty pilśniowej, to ten jest o niebo lepszy, choć o jakieś 3 - 4 kg cięższy. Jednak jest znacznie większy, stabilniejszy i sztywniejszy, a cena niemal taka sama (te mniejsze są w różnych miejscach w okolicy 60 - 75 zł). Zapomniałem dodać, że swój kupiłem na Bielanach Wrocławskich.

Edytowane przez terenowiec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu kupiłem w Isku (czy tam Ysku) stół turystyczny 120x70cm. Nogi rozkładane błyskawicznie, waga między 5 a 10 kg. Blat wykonany z dziwnego grubego i sztywnego tworzywa - super. Przeceniony ze 199 zł na 85. W porównaniu z takimi aluminiowymi stolikami turystycznymi gdzie blaty są z płyty pilśniowej, to ten jest o niebo lepszy, choć o jakieś 3 - 4 kg cięższy. Jednak jest znacznie większy, stabilniejszy i sztywniejszy, a cena niemal taka sama (te mniejsze są w różnych miejscach w okolicy 60 - 75 zł). Zapomniałem dodać, że swój kupiłem na Bielanach Wrocławskich.

 

Kupiłem ten sam stół w Bydgoskim Ysku. Jest rewelacyjny. Stabilny i mocny, a ta cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niewiadów sprzedaje w Promocji nowe bagażniki OmniBike za 396 zł

http://www.niewiadow.pl/katalog/cat/11/item/272

.. nie znam się, ale cena jest chyba okazyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie promocja lecz rzecz w normalnej cenie ale chyba warta polecenia dostępna od czwartku 13.10.2011r. - http://www.biedronka.pl/cms/img/u/Non_food/nf_2011.10.10/02/02_b.jpg

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostownik z ALDI http://www.aldi.pl/O..._41/OFF06.SHTML

 

Czym sie różni ( oprócz ceny ) od togo z LIDL-a ? Który lepszy do przyczepy ?

 

Ps: Z LIDL-a czy ALDI-ka w szystkie zrobione na Tajwanie...:hehe:

Edytowane przez ADRIAn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.