Skocz do zawartości

Idzie nowe 7 - czyli Tabbert Da Vinci 560 HTD


Prokot

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Tomii napisał(a):

Torba, torbą - zawsze można w niej śmieci trzymać :]. Pytanie kto w specjalnym schowku ma parasol :hehe:

 

2 godziny temu, jacek00 napisał(a):

I może o to w tym chodzi? Aby śmigać z tą torbą po polach kempingowych? Muszę spróbować https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji1787.png

Szydercy !!! 

Nie wiecie ile może kosztować damska torebka !!! :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 277
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ach, te sudwindowe luksusy. Pozamawialiście drzwi premium i teraz sami z siebie się naśmiewacie :-] Trzeba było w sporta iść i mieć plastikowy pojemnik, jak w domu pod zlewozmywakiem. Na śmieci, na chleb (suchy), na grzyby też przy dużym samozaparciu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marcin T napisał(a):

Pozamawialiście drzwi premium i teraz sami z siebie się naśmiewacie :-]

Same drzwi są fajne i różnice czuć w jakości ale te dorzucanie głupich dodatków jak torba czy schowek na parasol to już mogli sobie darować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Eastnomad napisał(a):

Same drzwi są fajne i różnice czuć w jakości ale te dorzucanie głupich dodatków jak torba czy schowek na parasol to już mogli sobie darować.

Zgadzam się. Dzrzwi są super, bardzo lekko się zamykają, nie trzeba nimi walić jak chociażby tymi co miałem w Adrii :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Marcin T napisał(a):

Trzeba było w sporta iść i mieć plastikowy pojemnik

Dokładnie tak. Poszło się do wykwintnej restauracji zamiast baru mlecznego i się narzeka, że porcje małe :yay:

Co do pojemnika to bardzo wygodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi bardzo ładne optycznie, ale jakość wykonania jest taka sobie. Mogli przynajmniej jakimś miękim materiałem tą twardą formę obić. Schowek na parasol - powiew luksusu jak w Rollsie :P Gorzej z wykonaniem. Jak wsadzisz tam mokry parasol to po czasie sam wyjdzie na spacer. Ale może to być całkiem spoko schowek na długa latarkę albo na... torbę na zakupy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj deszczowo, ale majówka już za tydzień. Nie ma wymówek, trzeba robić. Zainstalowałem kolejne, chyba już ostatnie, gniazdo zewnętrzne. Tym razem z przyłączem wody miejskiej. Oczywiście, drewniana ramka całkowicie uszczelniona tylko zapomniałem zdjęcie zrobić. Majóweczka zaplanowana w Pradze, oby pogoda sensowna była, bo dzisiaj to mnie grad pogonił dwukrotnie ;]

 

Fabrycznie montują to gniazdo na podłodze, ale uznałem, że tak powinno być wygodniej. Mam nadzieję, że słusznie.

 

 

 

image.thumb.png.8c7129131b8b81eeb31861fef5ba0394.png

image.thumb.png.b7318fc11df18680b57fc9dab4ef09f5.png

image.thumb.png.a7d194b1845432fd6811a98011f758fb.png

image.thumb.png.f50cf9e167c9f2f89a343296be78a1d5.png

image.thumb.png.a94158affef47004f0bbe3abded8daf8.png

 

image.png.74b6c3864d86d1b9f8bc17a3cd728cf6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Marcin T napisał(a):

No i pięknie :) 
Nie wkurza Cie wyciąganie tego korka spustowego ze zbiornika wody? Ja dorobiłem paten z wężykiem i zaworem pod podłogą.

Nie, ale jak tak piszesz to być może - jeszcze nie ;]  Dość wygodny dostęp mam i póki co nie widzę problemu.

Pytanie mam odnośnie węża ogrodowego. Polecacie jakiś konkretny? albo jakiego nie stosować? Te kamperowe wydają się mieć strasznie małą średnicę i eydaje mi się, że będą mieć słabiutki przepływ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrodowy jest słabej jakości bardzo dobre są te do powietrza takie przeźroczyste https://www.putzsystem.pl/weze-materialowe-waz-dn13-12.html

Nie mają pewnie atestu na wodę; ale chyba nie pijesz kranówki z niewiadomego ujęcia.  Pozdrawiam Hermogenes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Prokot napisał(a):

Nie, ale jak tak piszesz to być może - jeszcze nie ;]  Dość wygodny dostęp mam i póki co nie widzę problemu.

Pytanie mam odnośnie węża ogrodowego. Polecacie jakiś konkretny? albo jakiego nie stosować? Te kamperowe wydają się mieć strasznie małą średnicę i eydaje mi się, że będą mieć słabiutki przepływ.

Ja mam taki. Jest lekki i wytrzymały. Ma nietypową średnice 3/8.

https://allegro.pl/oferta/fiskars-zestaw-waz-premium-9mm-3-8-15m-1027101-10872454015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale jak tak piszesz to być może - jeszcze nie ;]  Dość wygodny dostęp mam i póki co nie widzę problemu.
Pytanie mam odnośnie węża ogrodowego. Polecacie jakiś konkretny? albo jakiego nie stosować? Te kamperowe wydają się mieć strasznie małą średnicę i eydaje mi się, że będą mieć słabiutki przepływ.
Ja używam takiego, który jest przeznaczony do spożywki. Brunner takie robi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.