Skocz do zawartości

Narty w Polsce 2022/2023


Zulos

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, jacekzoo napisał:

I wtarganiem budy do spindla cytryną ?

Wydawało mi się że dojazd do Szpindla to po płaskim cały czas. Gdzie tam tak słabo może być? 

No i rozumiem że camping o którym rozmawiamy to ten przy dolnej stacji Medvedvina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

18 minut temu, danielpoz napisał:

Fakt, aquaparku to tam nie ma na kempingu. Zakładam że rodzice jednak potrafią się zająć dziećmi?

 

Potrafić pewnie porafią, tylko te skubańce okazują sie ponadprzeciętnie żywotne. Niby padło toto po nartach (rodzice też), a za dwie godziny znowu rozsadza je energia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomii napisał:

Wydawało mi się że dojazd do Szpindla to po płaskim cały czas. Gdzie tam tak słabo może być? 

No i rozumiem że camping o którym rozmawiamy to ten przy dolnej stacji Medvedvina?

Od Herlikovic robi się bardziej pod górkę? 

Ale czy to problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, danielpoz napisał:

Ale czy to problem?

Zależy jak trafi, ja trafiłem na kijową pogodę i nawet łańcuchy nie dały rady

Zwłaszcza, że ma sporo większą budę niż ja wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Robert77 napisał:

Dziękuję za podpowiedz, jak by co to się odezwę :)

... apropo, nie dodałem, jak byście się zdecydowali na Karpacz, to pod dzieci, zwłaszcza w takim wieku (oprócz nart) jest ..... https://www.sandra.karpacz.pl/aquapark/

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tak po prawdzie nawet jak jest tych kilka całorocznych kempingów w Polsce to jakie tam są w zimie atrakcje dla dzieci ?

w zimie jak jeździmy z dziećmi na narty to śpimy na parkingu pod stokiem a dzieciaki  nawet jak się  po południu zregenerują to idziemy na sanki , jabłuszka czy tam inne zabawy na śniegu , potem robi się już 23 i  sami padają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

tylko tak po prawdzie nawet jak jest tych kilka całorocznych kempingów w Polsce to jakie tam są w zimie atrakcje dla dzieci ?

w zimie jak jeździmy z dziećmi na narty to śpimy na parkingu pod stokiem a dzieciaki  nawet jak się  po południu zregenerują to idziemy na sanki , jabłuszka czy tam inne zabawy na śniegu , potem robi się już 23 i  sami padają.

 

Zgadza się, nasze "pociechy" nie raz ganiały razem po parkingu pod stokiem, gdzie po 18-20 jest już totalnie pusto, a na boku zimą przeważnie górka i zaspa zawsze się znajdzie. Trzeba tylko mieć kilka kompletów ubrań, dobre miejsce do suszenia. Na dodatek kilka poddupników na zapas - szybko umierają :P

w tym temacie bardzo polecam  i jednocześnie ostrzegam :) decathlonowe  https://www.decathlon.pl/p/sanki-lugik-funny-slide-slizg-zjazdowy/_/R-p-311138

tylko nie smarować dodatkowo od dołu, bo będzie jak zjazd na miednicach w "Witaj święty mikołaju".

Z atrakcji zimowych w naszym górskim klimacie to jedynie kojarzę baseny termalne. Nie wiem czy jest jakiś camping w górach z porządną świetlicą, salą zabaw - jak np na Alexie. W sumie to w górskim klimacie gdzie i latem popada to powinna być obowiązkowa inwestycja dla właściciela - duża sala dla dzieci a obok dla dorosłych plus po środku ogrzewane łazienki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomii napisał:

No i rozumiem że camping o którym rozmawiamy to ten przy dolnej stacji Medvedvina?

tak , tyle że w sezonie zimowym może być ciężko z miejscem.

jak byliśmy dwa lata temu to można było jeszcze legalnie stać (za opłatą) na dwóch parkingach, przy dolnej stacji kolejki Hromovka i przy dolnej  stacji kolejki Horni Misecky - Medvedin

https://goo.gl/maps/8dHM1WrLHtSwyWg89

https://goo.gl/maps/UScJxoSpG3iZcos2A

32 minuty temu, maarec napisał:

bo będzie jak zjazd na miednicach w "Witaj święty mikołaju".

dokładnie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2022 o 17:40, maarec napisał:

Na dziś Tylicz chyba jedynym czynnym stokiem, gdzie dodatkowo w tygodniu są pustki. Czynna jedna główna trasa - trochę mało i nudno ale jest pusto.

.... jako drugi startuje 3.12.22 r. -  Karpacz Winterpol  https://www.facebook.com/WinterpolKarpacz/

donosił TOM

 

Edytowane przez TomekKnaus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.