Skocz do zawartości

Narty w Polsce 2022/2023


Zulos

Rekomendowane odpowiedzi

A Tylicz robi swoje - działa już od ponad tygodnia, a nowa trasa powoli jest dośnieżana... Skurkowańcy się uwijają. Wiadomo, że im mniejszy stok tym łatwiej dośnieżyć, ale jednak...

No ale w Tyliczu: sorry - taki mamy klimat:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiem że to nie miejsce, ale w forumowych ogłoszeniach wrzuciłem narty juniorskie na zbyciu, 120 cm (używki, po pierwszym użytkowniku, więc prawie nówki w porównaniu z tym co kupi się na potalach aukcyjnych, wiadomo jak to po dzieciaku i nauze jazdy - trochę śladów używania jest, bo się te narty krzyżują maluchom) i 130 cm (nóweczki, stoku nie widziały). Buty były już poszły do forumowicza. A może ktoś będzie reflektował na sprzęt z pierwszej ręki.  

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, danielpoz napisał:

W Zieleńcu coś tam już ruszyło.

Gryglówka  chodzi. dostałem cynk wczoraj wieczorem  i nawet już miałem ruszać ale przypomniałem sobie że nie mam nart :-]

Foty z dziś tylko że rano już było + 2

446265517_WhatsAppImage2022-12-04at09_16.44(1).thumb.jpeg.4bcef4a06c439a6cce69ba86dc02e20d.jpeg

1748433436_WhatsAppImage2022-12-04at09_16_44.thumb.jpeg.d29d1faf0628ea700304d87afe2e83c3.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Voku napisał:

Też byłem dzisiaj. Jeden wyciąg chodził. Parking na razie jego wielkie błoto. 

Zieleniec

fajnie , byłem prawie zdecydowany na wyjazd ale jako że przypomniałem sobie że narty mam w serwisie to finalnie pojechaliśmy na rower :-]

a z tym błotem to o którym parkingu mówisz  ? tym głównym czy tym dla kamperów na wjeździe koło Mieszka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Commander napisał:

Widzę po temacie że tegoroczne ceny wyciągów nie robią na nikim wrażenia...

Na moich stokach karnet na 3 h to ok 110 zł. Do tego dojazd i obiad....650 zl. dziennie raczej mało Przewiduje stracony sezon.  Nie dam się dymać. Wolę to przepić...

Mam wrażenie, że to dopiero początek. Będzie gorzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczajajmy się. Jak już raz poszło w górę to nie potanieje. Inflacja...

Od stycznia paliwa w górę (vat) i to dopiero będzie jazda. Każdy indywidualny użytkownik odczuje w kieszeni (firm np. transportowych czy innych korzystających z pełnego VATu tyczy się w mniejszym stopniu, ale "użytek własny" i 50% VAT odczuje boleśnie).

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, czyś napisał:

Przyzwyczajajmy się. Jak już raz poszło w górę to nie potanieje. Inflacja...

Od stycznia paliwa w górę (vat) i to dopiero będzie jazda. Każdy indywidualny użytkownik odczuje w kieszeni (firm np. transportowych czy innych korzystających z pełnego VATu tyczy się w mniejszym stopniu, ale "użytek własny" i 50% VAT odczuje boleśnie).

Będzie kolejny pretekst do podwyżek. Oczywiście teraz cena trochę spadnie, aby nie było szoku. Być może od stycznia obajtek dostanie przykaz obniżenia marży. Jednak kasę na 13,14 15.... emeryturę tuż przed wyborami trzeba już zebrać. Najszybciej czują to małe firmy, zwane prywaciarzami przez niektórych. Stoki narciarskie też się do nich zaliczają.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Commander napisał:

Widzę po temacie że tegoroczne ceny wyciągów nie robią na nikim wrażenia...

Na moich stokach karnet na 3 h to ok 110 zł. Do tego dojazd i obiad....650 zl. dziennie raczej mało Przewiduje stracony sezon.  Nie dam się dymać. Wolę to przepić...

nie po to pracuje cały tydzień żeby w weekend pić ;)

ale co kto lubi :-]

ja się cieszę że młody sam mnie ciągnie czy to na rower czy na narty czy na jakiekolwiek wyjazdy.

 ma już prawie 12 lat , za chwilę będzie miał 18, ile jeszcze z nami pojeździ ?

 zamiast wydawać na obiad w knajpie zrobić w domu i zabrać do termosu z pewnością zamortyzuje to podwyżkę cen karnetów,  kwestia chęci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.