Skocz do zawartości

kompaktowa półintegra


Zulos

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, maarec napisał:

Ma napęd 4x4?

Marek nie wiem, to był przypadek jak ją zobaczyłem, tankowałem na stacji paliwo i obok był salon oraz wypożyczalnia, wiesz jak jest, to jest choroba więc podjechałem zobaczyć co mają, nie było cennika ani wyposażenia, obejrzałem zrobiłem fotki @Zulos bo pamiętam jak kiedyś pisał o takim sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zgadzam się, że to jest brzydal, biorąc pod uwagę te proporcje, ale jest to temat do rozwoju na przyszłość.

Największym minusem tego projektu/układu jest w zasadzie brak bagażnika (nie mówiąc o garażu), bo to coś, co tam jest to ma taki rozmiar i kształt, że nie wiadomo, co w zasadzie można by tam wsadzić. Nawet na ich stronie jest zdjęcie tego "bagażnika", w którym mieszczą się na styk dwa fotele i tyle...

Ale wystarczy, żeby zrobić wersję 6m - te pół metra już trochę wydłuży i wysmukli linię, a wtedy też znajdzie się miejsce na bagaż - może nawet garaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
5 godzin temu, Benior napisał:

Spełnia chyba twoje wszystkie oczekiwania i ma wdzięczną nazwę KILLER :lol:

 

“KILLER”

:ok:W zasadzie tak - no i moja ulubiona marka:D

A nie "Bulli" się nazywa??:huh:

Bardzo dobrze, że coraz więcej kombinują - oby tak dalej. Ten też ma trochę jakby zaburzone proporcje, no ale nie da się inaczej, jak się kurczy dużą Integrę do rozmiarów vana.

Trochę chyba niestety mało szafek, no ale cóż - wszystkiego nie można mieć.

Za to prysznic wymiata! Lodówka konkretna i sporo miejsca na blacie. Nie rozumiem dlaczego producenci wciąż upierają się na te 3 palnikowe kuchenki. Kto używa trzech palników na raz?!? Za to miejsce na blacie jest bezcenne - zwłaszcza, że trzeba na nim zmieścić ekspres do kawy:D

Ciekawe też jaki jest wymiar tego opuszczanego łóżka.

https://www.knaus.com/de-de/markenwelt/neuheiten-2023/der-neue-tourer-van/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zulos napisał:

...

Za to prysznic wymiata! Lodówka konkretna i sporo miejsca na blacie. Nie rozumiem dlaczego producenci wciąż upierają się na te 3 palnikowe kuchenki. Kto używa trzech palników na raz?!? 

...

Powiem więcej, gdyby dali tylko jeden palnik (myśl kompaktowego kampera) zmieściliby nawet mini ociekacz,co bardziej praktycznym byłoby wg mnie od 2xpalnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, polo63 napisał:

Powiem więcej, gdyby dali tylko jeden palnik (myśl kompaktowego kampera) zmieściliby nawet mini ociekacz,co bardziej praktycznym byłoby wg mnie od 2xpalnik.

Zgadza się - ja używam kuchenki bardzo sporadycznie i być może jeden palnik by mi wystarczył, ale dwa to już max. Używamy kuchni zewnętrznej i tylko jak zatrzymujemy się na krótko i nie chce sią nam jej rozkładać to gotujemy na tej w kamperze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze zastanawia mnie sens montażu okna nad czołem kampera, jeśli posiada on (jak w tym przypadku) opuszczane łóżko i całe światło doświetlające jest przez nie "gaszone", no chyba że dla widoków z rozłożonego ów łóżka. 

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że te okna lubią ponoć hałasować w trakcie jazdy - nie wiem, ja nie mam, ale "koledzy mówili":D

W sumie tam jest dość duża szafa pod środkową częścią łóżka, więc może rekompensuje małą ilość szafek wiszących.

Mi by nic nie brakowało w moim, poza 10 cm szerokości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Zulos napisał:

 "koledzy mówili":D

Oooo to my już koledzy:D a tak na poważnie to jak zawieje to tym oknem bardzo szumi:bzik: ale pewno tylko w tych kamperach co Ja jechałem:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, peja76 napisał:

Oooo to my już koledzy:D a tak na poważnie to jak zawieje to tym oknem bardzo szumi:bzik: ale pewno tylko w tych kamperach co Ja jechałem:lol:

Masz Go - już spec od kamperów:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak by się czepiać, to ten system opuszczanego łóżka wymaga w zasadzie zaścielania za każdym razem. W moim blaszaku jeden ruch i rozścielone łóżko zjeżdża z góry..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zulos napisał:

No i jak by się czepiać, to ten system opuszczanego łóżka wymaga w zasadzie zaścielania za każdym razem. W moim blaszaku jeden ruch i rozścielone łóżko zjeżdża z góry..

Też uważam że wszystko co trzeba składać, rozkładać, przesuwać by skorzystać fajnie wygląda na filmiku, ale jest to na dłuższa metę bardzo męczące i niepraktyczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.