Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No ja miałam na myśli osobówkę, busy też wjeżdżają i to chyba najdalej idąca opcja. Z jednym się mijaliśmy oczekując w zatoczce :)

 

 

 

Widoki z tamtad zacne więc nie warto omijać.

1934119357_post-7016-0-12854200-1414949516(1).thumb.jpg.4d095ecb72d4508db6e51a6edc2272a1.jpg

Jest jak pisałam jeszcze opcja kolejką ? lub z buta ?‍♂️?‍♀️?, jednak wejście w upale będzie trudne, zejście mniej bo to jest dość wygodny szlak.

120686279_post-7016-0-91419800-1414938248(1).thumb.jpg.1767e3d7e9f0375dbc17aacbd81f352c.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Loviste pomiędzy camp Denka, a camp Lupis buduje się nowy kemping. Nowa inwestycja budowlana od A do Z. Może być ciekawie, bo kemping tarasowy i póki roślinność niska to z każdej parceli widok na morze (kosztem cienia oczywiście). Ale kiedy wystartuje to ciężko powiedzieć. Na razie budynki recepcji i sanitariatów w stanie surowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ceny benzyny 95 za granicą w porównaniu do Polski, dużo wyższe? Będziemy jechać przez Czechy, Austrię i Słowenię. 

Edytowane przez Mars (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Chorwacji cena regularna na wszystkich stacjach przy autostradach. ON -12,80 a Pb 12,00. Czyli - przynajmniej przy moim przeliczniku - ON 8,06 zł a Pb 7,56 zł. Wychodzi więc, że teraz w Chorwacji paliwo bodaj najtańsze poza naszymi granicami…

Co ciekawe - poza autostradami paliwo droższe. Na Peljesacu na małej stacji mignęło mi ON po 13,94 bodajże (nie pamiętam dokładnie końcówki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2022 o 07:45, Zulos napisał:

W Loviste pomiędzy camp Denka, a camp Lupis buduje się nowy kemping. Nowa inwestycja budowlana od A do Z. Może być ciekawie, bo kemping tarasowy i póki roślinność niska to z każdej parceli widok na morze (kosztem cienia oczywiście). Ale kiedy wystartuje to ciężko powiedzieć. Na razie budynki recepcji i sanitariatów w stanie surowym.

daj no jakieś fotki z Loviste, chętnie wrócę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2022 o 09:02, karjon1 napisał:

W piątek będziemy jechać do Dubrownika. Dam znać jak droga. Wczoraj jechaliśmy z Makarskiej i droga była super. Ruch niewielki. 

Cześć, chyba mieliśmy przyjemność minąć się na Stasko? Serdecznie pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maarec napisał:

daj no jakieś fotki z Loviste, chętnie wrócę :)

Ja strasznie nie zdjęciowy jestem? Poniższe zdjęcia może nie oddają w pełni uroku tego miejsca i specyfiki, ale to taki mały koniec świata (a w każdym razie koniec Peljesaca) i w środku sezonu blogi spokój i luźno na plaży…

F9691D4F-CBC0-452A-917B-30EE1999AC36.jpeg

F36649BD-3F1A-4D51-8216-5F3A7737C9D6.jpeg

A camp Lupis rewelacja. Niby nic specjalnego, ale starają się bardzo, czystość wzorowa. Aż żałuję, że tylko 3 noce tutaj…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Podola napisał:

Cześć, chyba mieliśmy przyjemność minąć się na Stasko? Serdecznie pozdrawiamy :)

To fantastyczne XC70 D5 AWD w idealnym kolorze? Jeśli tak to faktycznie, było miłe spotkanie w bramie. My obecnie na kempingu Haller w Budapeszcie. Zaliczamy zwiedzanie miasta. Również pozdrawiamy. Miłego pobytu. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Zulos napisał:

Ja strasznie nie zdjęciowy jestem? Poniższe zdjęcia może nie oddają w pełni uroku tego miejsca i specyfiki, ale to taki mały koniec świata (a w każdym razie koniec Peljesaca) i w środku sezonu blogi spokój i luźno na plaży…

F9691D4F-CBC0-452A-917B-30EE1999AC36.jpeg

F36649BD-3F1A-4D51-8216-5F3A7737C9D6.jpeg

A camp Lupis rewelacja. Niby nic specjalnego, ale starają się bardzo, czystość wzorowa. Aż żałuję, że tylko 3 noce tutaj…

dzięki :)

od Loviste nietypowo zaczynaliśmy naszą miłość do Cro - ponad 10 lat temu, jakieś 2,3 lata temu wróciliśmy na wycieczkę, a chyba za rok zajedziemy na jakieś dwie nocki :)

DSC01156.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maarec napisał:

dzięki :)

od Loviste nietypowo zaczynaliśmy naszą miłość do Cro - ponad 10 lat temu, jakieś 2,3 lata temu wróciliśmy na wycieczkę, a chyba za rok zajedziemy na jakieś dwie nocki :)

DSC01156.JPG

Koniecznie. Camp Lupis polecam w ciemno na kilka dni. Tylko rezerwacja raczej konieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.