Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, jackas napisał:

Skoro cena nie odpowiadała, to chyba prościej było zmienić kemping?

Nie wiem dlaczego jesteś adwokatem tego gościa. Gość - jak to zresztą ktoś na wujku guglu napisał w opiniach - bezlitośnie wykorzystuje fakt, że wielu gości przyjeżdża z trasy zmęczonych i ujmuje ich i zwabia swoją uprzejmością, która jest tylko na początku. Fakt - trzeba od razu pytać o cenę, zanim zrobi się cokolwiek, ale ani ja, ani wielu innych tego nie zrobiło. Ja zapytałem jak jeszcze nie byłem rozbity i mogłem wyjechać, ale wcześniej obiłem się już od kilku bram i miałem dość. Odpowiadając na Twoje pytanie - zmieniłem kemping, ale zostałem tam dwie noce, bo mi się podobało, choć później z każdym kontaktem z nim żałowałem, że zostałem na kolejną noc.

Napisałem to nie żeby czekać na rady Wujka Dobra Rada post factum, tylko żeby ostrzec tych, co się tam kierują (po vlogu Darka z tego miejsca może ich być więcej) . A jest tam kilka innych kempingów w tym samym miejscu - Roko, Gentile, Maslina, Paradiso, Oaza Lučice.

Generalnie to jest znane miejsce wśród właścicieli wszelkiej maści pływadeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 11.08.2022 o 16:00, Zulos napisał:

Może i burka malutka, ale sakramencko zimną wodę przyniosła. Aż tęskno za Bałtykiem…

Tam jest po prostu zima wodą. Jak ja byłem na Roko to żar lał się z nieba a woda 19C. Norweg się śmiał że u nich jest cieplejsza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że znowu coś podpowiecie.

Planuje wjazd w Makarskiej na śwoety Jure i szukam miejsca na zostawienie przyczepy na 4h, zastanawiam się nad parkingiem naprzeciwko Camp Makarska, tylko czy droga nie jest zatłoczona z Prapneto po południu nie da się wyjechać 2,5m szerokości, pomimo wystawiania mandatów ciągle jest blokowana droga przez plażowiczòw, wjazd był niezłym wyzwaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, AA73 napisał:

Planuje wjazd w Makarskiej na śwoety Jure i szukam miejsca na zostawienie przyczepy na 4h, zastanawiam się nad parkingiem naprzeciwko Camp Makarska

A nie lepiej na 1 nockę zatrzymać się na tym kemp?

Ten parking jest mocno zatłoczony i nie wiem czy wogole wpuszcza cię na niego z budą gdy obok jest kemp. ?‍♀️

Niestety takie ich podejście.

Poza tym wiesz, że bilety do parku od tego roku tylko online? i lepiej zarezerwować wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu wjeżdzałem na Sv. Jure i pomimo informacji, że bilety są tylko online, to funkcjonuje również normalna kasa biletowa. Natomiast dobrze jest kupić bilety przez aplikację, bo wtedy masz gwarancję wjazdu - wpuszczają co godzinę chyba 20 aut. Sam wjazd został mocno zmodyfikowany - poszerzono drogę w wielu miejscach i nie ma problemu z mijankami, jak 20lat temu. Super sprawą jest taras widokowy - robi wrażenie :) Zresztą samej szklanej ścieżce warto zrobić też zdjęcie przy podjeżdzie na dolny parking Biokova _ np tam, gdzie zaczyna się zjazd tyrolką do miast... A co do przyczep - przy głownej bramie jest duży parking, na którym siędzą strażnicy parku. Myślę, że bez problemu zostawisz tam bezpiecznie budkę. Ja na takie okazje zawsze wożę z pół litra "rozmownej wody" :D Powodzenia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację, co do biletów to właśnie się od Was dowiedziałem :-).

Tak to jest jak się nie czyta wszystkich informacji, Dubrownik już też wiemy, żeby nie w środę zwiedzać:-).

No i pierwsze wolne terminy dopiero w niedziele. No cóż mieliśmy zachaczyć w drodze do Splitu, Makarska jakoś nie nasz klimat więc spróbujemy z Splitu dojechać.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by na potwierdzenie moich słów o kempingu Romantica w Drage w ciągu ostatniego tygodnia na wujku guglu doszło 5 nowych opinii (3x1* i 2x2*) z druzgocącą opinią na temat właściciela.

Jego wybryki próbuje nieco łagodzić syn. Jak z nim pogadałem to papcio mi przynajmniej już dał spokój.

W każdym razie od kilkunastu lat w Chorwacji, ostatnio nawet 2x w roku to pierwszy przypadek takiego fatalnego podejścia właściciela do gości…

Na szczęście w tym miejscu jest 5 innych kempingów do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj granicą SLO - CRO Gornji Macelij godzina 12:00

 

 

Wjazd do Chorwacji 15 minut i po sprawie wjazd do Słowenii było 4 km korka od bramek z autostrady do granicy.

 

Składał ktoś reklamacje do jak.hr

 

Na automatycznej bramce policzyło mi 3 klasę a następny odcinek pan w budce już 2.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ventyl napisał:

Dzisiaj granicą SLO - CRO Gornji Macelij godzina 12:00

 

 

Wjazd do Chorwacji 15 minut i po sprawie wjazd do Słowenii było 4 km korka od bramek z autostrady do granicy.

Miejmy nadzieję, że od 1 stycznia to już będzie historia…

Na razie ja planuję się tam zameldować jutro ok. 23-24 i wciąż zastanawiam się czy to dobry pomysł?

Czy ktoś ma doświadczenia z wjazdem do Słowenii w sezonie w sobotę późnym wieczorem tak przed północą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ventyl napisał:

 

Na automatycznej bramce policzyło mi 3 klasę

To jest nagminne :( ale wystarczy wcisnąć przycisk pomocy, powiedzieć że zła kategoria i zmieniają, robiąto zdalnie,  trzeba obserwować wyswietlacz. Niestety czasem trwa to kilkadziesiąt sekund zanim ktośsięzgłosi. Co do reklamacji to nie mam pojęcia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pjetko napisał:

To jest nagminne :( ale wystarczy wcisnąć przycisk pomocy, powiedzieć że zła kategoria i zmieniają, robiąto zdalnie,  trzeba obserwować wyswietlacz. Niestety czasem trwa to kilkadziesiąt sekund zanim ktośsięzgłosi. Co do reklamacji to nie mam pojęcia :(

Jak to mówią mądry polak po szkodzie następnym razem będę widział. Na kolejnej bramce pojechałem już takiej gdzie jest obsługa. Ale nie byli chętni wyjaśnic poprzedniej pomyłki

 

Trochę fotek z wyjazdu. Nasze przygody opiszę w innym wątku. Bo trasa była ciekawa która zaproponował tom tom

IMG20220820073153.jpg

IMG20220820064635.jpg

IMG20220820063930.jpg

org_2cff570189289df1_1660926013000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mała wzmianka o spalaniu.

 

Auto BMW F31 318d - 2 litrowy diesel.

Trasa Katowice - Brno - 10,21 litra jazda od 80 - 100 km/h

Tankowanie w Brnie - kolejne za Karlovac - spalanie 8,14 , prędkości takie same co wcześniej. Kolejny wyjazd wakacyjny gdzie auto jadąc przez Austrię pali mniej niż u nas

Nasza hobby ważyła ok 1350 km , 100 za dużo niż powinna ale nie było już co przekładac do auta bo ciągnął bym pusta przyczepę 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Ventyl napisał:

Trasa Katowice - Brno - 10,21 litra jazda od 80 - 100 km/h

Tankowanie w Brnie - kolejne za Karlovac - spalanie 8,14 ,

Czyli średnio 9 :ok: Dobry wynik, a tak się obawiałeś ;)

Fotki super :ok:

Jak się zestaw prowadzi? Ładna ta biała karawana :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.