Skocz do zawartości

GasBank i instalacja gazowa


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Eastnomad napisał(a):


Ja jeżdżę z lodówką na gazie, ale mam świadomość, że ten punkt jest najsłabszym ogniwem tej instalacji. Niemniej tak jak pisałem wcześniej rok temu był problem w ogóle z dostępnością gasbank a duo w ogóle nie były dostępne.

Ten duo (mam taki) to jakaś dziwna okrojona wersja , „prawdziwy” wielozawór to wersja Multi . Tak w ogóle Gasbank to tylko logo na butli, wiem kto je produkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 397
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak w ogóle Gasbank to tylko logo na butli, wiem kto je produkuje.

Tak wiem. Zresztą oni po tym jak w zeszłym roku mieli problemy z dostępnością to zaczęli różne butle zwłaszcza kompozytowe pozyskiwać z różnych krajów. Doszły bodajże butle holenderskie, norweskie, niemieckie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodi napisał(a):

@Eastnomad tak patrzę na foto które zamieściłeś z gniazdem zdalnymi to jest praktycznie nie widoczne z zewnątrz, jak Ci się udaje założyć pistolet?

Pisałem już wcześniej. Wbrew pozorom nie mam żadnego problemu z podłączeniem pistoletu pod zawór umieszczony w tym miejscu. Jak dla mnie jest to wygodne miejsce i estetyczne bo nie rzuca się w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eastnomad napisał(a):

Pisałem już wcześniej. Wbrew pozorom nie mam żadnego problemu z podłączeniem pistoletu pod zawór umieszczony w tym miejscu. Jak dla mnie jest to wygodne miejsce i estetyczne bo nie rzuca się w oczy.

Ciekawe czy na przeglądzie bedą pytać co to jest ?można powiedzieć że do podłączenia grilla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodi napisał(a):

Ciekawe czy na przeglądzie bedą pytać co to jest ?można powiedzieć że do podłączenia grilla ?

Według mnie nie powinni mieć nic do tego a jak wyjdzie to najwyżej napiszę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dodi napisał(a):

Ciekawe czy na przeglądzie bedą pytać co to jest ?można powiedzieć że do podłączenia grilla ?

NIe będą, miałem ostatnio dość dokładnego pana na przeglądzie (chyba pierwszy raz miałem aż tak dokładny przegląd) i jeśli to są butle które można zdemontować to nie jego sprawa (bo też się pytał a co tu Pan ma gaz?) jak by był zbiornik stały to co innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lbuster napisał(a):

Według Ciebie zbiornik stały by nie przeszedł?

Według mnie w kamperze mogliby się czepiać, ale pewności nie mam. W przyczepie to nawet tam nie zaglądają więc na 99,9% przegląd by przeszedł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie,diagnosta widział zewnętrzny wlew do gazu,Panie!! a w co Pan tankuje gaz,pokazałem bakiste,oblukal,komentarz..jest super wygoda,nadmieniam diagnosta szczegulant..tankowałem w wielu miejscach PL.nigdy nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Eastnomad napisał(a):

Według mnie w kamperze mogliby się czepiać

W sumie mogliby uznać to za standardowe paliwo do samochodu i normalne przeglądy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2023 o 18:04, Czarek236 napisał(a):

U mnie,diagnosta widział zewnętrzny wlew do gazu,Panie!! a w co Pan tankuje gaz,pokazałem bakiste,oblukal,komentarz..jest super wygoda,nadmieniam diagnosta szczegulant..tankowałem w wielu miejscach PL.nigdy nie było problemu.

Gdzie umieściłeś wlew w swojej przyczepce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.