Skocz do zawartości

czego oczekuję od forum karawaning.pl


CamperDiem

Rekomendowane odpowiedzi

petek, może zamiast liczyć kible i prysznice starczy opcja "ilość wystarczająca", lub "ilość nie wystarczająca" no i ważna informacja - woda ciepła w prysznicach w godzinach czy cały czas.

 

Jest to jakiś pomysł, tyle że mało precyzyjny. Jak moglibyśmy to ująć, żeby było bardziej porównawcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A czy jest brana pod uwagę taka opcja, że ktoś dokładnie opisze swoje preferencje i wtedy wystarczy jedna ocena campingu np. 4 ( w skali 1-6 ).

Np. dla AdamaH camping w Lubiatowie jest na 5.

Ci co znają moje oczekiwania wiedzą, że nie korzystam z toalet, mogę nie mieć prądu, muszę mieć miejsce na opróznienie toalet, wodę w odległości do 100m, restaurację lub bar pod sosnami, brak tubylców, dyskotek a sklep niekoniecznie. Natomiast miejsce na rower czy spacery koniecznie. I wodę.Ma być czysto i schludnie i nie musi być najtaniej.

Dlatego jadę za Jackiem, bo wiem, co On preferuje a mnie to odpowiada.

Sprawdziło się na Litwie to i w Rumunii się powinno sprawdzić.

Taki sposób znacznie uprościłby sprawę.

Pozdrawiam AdamH :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja do tych odpowiedzi typu ile prysznicy, kibelków, czy jest zlewnia, plac zabaw itp dodał bym opcje <niewiem>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast zrzędzić, że się nie uda spróbujemy coś zrobić dla dobra ogółu?

 

 

Patrząc na Wasze zaangażowanie mam nadzieję, że to wypali i już przestaję zniechęcać :ok::ok:

 

A czy jest brana pod uwagę taka opcja, że ktoś dokładnie opisze swoje preferencje i wtedy wystarczy jedna ocena campingu np. 4 ( w skali 1-6 ).

Np. dla AdamaH camping w Lubiatowie jest na 5.

 

Dla mnie też by to wystarczyło :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co znają moje oczekiwania wiedzą
No tak, ale baza jest dla wszystkich, a więc większość nie będzie wiedziała, co lubi jeden lub drugi Adam, natomiast jak najbardziej opcja nie wiem - mnie osobiście też nie będzie się chciało liczyć kibli i sprawdzać kiedy leci ciepła wooda, kiedy to mam swoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał adi. Nie będzie to zestawienie dla "towarzystwa wzajemnej adoracji" :ok: typu Jacek tak lubi to ja też i na odwrót. Zestawienie ma służyć nie tylko nam - forumowiczom, nie tylko tym co się na wskroś znają. Mamy nadzieję z czasem stworzyć porządną opiniotwórczą bazę. A to wyklucza względy towarzyskie przy jej uzupełnianiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że oprócz noclegów na campingach czasami mamy noclegi na stacjach benzynowych lub parkingach przy autostradach. Lub po prostu zatrzymujemy się na godzinkę na odpoczynek.

Przyznaję, że ja głównie podróżuję z przyczepą ( w znaczeniu jadę na koniec świata i wracam ) dlatego dla mnie ważne są informacje o dobrych noclegach przelotowych. Czy ankieta to uwzględni ( bezpieczeństwo, dostęp do wody, cisza/hałas ? ) A może równolegle będzie druga, " mała " ankieta na noclegi przelotowe?

 

I jeszcze jedna sprawa - dobrze by było, żeby w ankiecie wyraźnie zaznaczyć kto opisuje camping. I pozostawić informację, czy będzie później relacja z wyprawy. W bazie campingów można by było umieszczać linki do takich opisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

petek, nie mieszajmy, ale skoro ktoś będzie jechał z przyczepą i odpoczywał na fajnym parkingu, to nie mógłby tego zgłosić? Dla mnie takie informacje są ważniejsze niż campingi. Ja jestem głównie w podróży :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocur ja wiem, że to ważne, ale przeczytaj pierwsze posty tego wątku. Chodziło nam o stworzenie projektu klasyfikującego kempingi. Docelowo miał służyć premiowaniu dobrych i negowaniu złych. Chodziło o przyczynienie się do poprawy stanu kempingów w Polsce. Dlatego mieszanie w to miejsc parkingowych nie jest w temacie, choć nie jest mniej ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

petek, nie mieszajmy, ale skoro ktoś będzie jechał z przyczepą i odpoczywał na fajnym parkingu, to nie mógłby tego zgłosić? Dla mnie takie informacje są ważniejsze niż campingi. Ja jestem głównie w podróży :ok:

Kocur - takie coś już masz - camperparki

a tu jak dobrze zauważyłem raczej o same campingi chodzi, które mają odmiennych charakter od miejsc postojowych na noc czy na godzinę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adi, z tymi camperparkami to nie jest tak do końca. Próbuję korzystać z camperpark.pl przy planowaniu przejazdu i... niestety takich miejsc jest niewiele. Poza tym są "pomieszane" z campingami i całość jest nieczytelna. Ale przyjmuje do wiadomości, że póki co interesują nas tylko campingi pobytowe. Noclegi przelotowe muszą poczekać :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Baza noclegów przelotowych też jest "napoczęta"

 

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=1906

 

drugi formularz. Jeśli będą wpisywane dane, to będzie i baza, tabelka, czy jak to zwał i zrobił, formularz zgłoszeniowy jest, tylko chętnych do wpisywania nie ma. :bzik:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.