Skocz do zawartości

Grecja 2021


Dariusz55

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, pawel1966 napisał:

Cale szczęście!
 

Paweł - jak będziesz wracał odpuść sobie Tisza... Wprawdzie parcele wolne są, ale kemping zrobił się Polski. Są aż dwie ekipy z Polski, a wczoraj na 1 dzień były nawet trzy!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość kempingów się tak przekształca.. a my od pewnego czasu wolimy pierwszą linie i za free.  Nawet ostatnio posprzątalismy po niemcach co syf zostawili po sobie na miejscowce na dziko. Ciekawe jak u nich by taki syf zostawili i wode szarą puscili pod siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli dążymy do pełnej niezależności. Ze względu na lodówkę max jedna noc a potem kamping. Żona wierci mi kampera i jak ją znam dopnie swego .... specjalnie się bronił nie będę. 

16 minut temu, ufolz napisał:

Nawet ostatnio posprzątalismy po niemcach co syf zostawili po sobie na miejscowce na dziko.

Brawo za postawę ? a syfiarzy w każdym narodzie jak widać nie brakuje ? u siebie pewnie by takich jak oni sami by pogonili. Zobaczyli, że przy drogach i w zasadzie gdzie popadnie walają się śmieci i nie chcieli być gorsi. Te śmieci przy drogach to jakiś dramat i świetne źródło ognia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2021 o 09:55, dawfil napisał:

I my już na miejscu! Ouzouni Beach Camping:) Było trochę problemów w Serbii. Przed Belgradem, na bramkach zostałem zatrzymany przez tamtejszą policję. Co dziwne, nic ich nie interesowało oprócz mojego prawa jazdy.Mój  zestaw to 2000+1500, więc max na B. Pan władza stwierdził, że nie mogę jechać dalej takim zestawem i będzie duży problem. Po długiej i burzliwej dyskusji, parę razy pytał nas "jak to chcemy załatwić"- rozumiecie to.....powiedziałem aby wypisać mandat i jedziemy dalej do Grecji. Jakoś nie chciał tego załatwić tak oficjalnie, powtarzając "jak my to chcemy załatwić:):):) Po paru minutach stagnacji, widząc że od nas nic nie dostanie :( powiedział jechać dalej i "Was nie widziałem". Szukam w sieci informacji na ten temat, co można na kategorie B w Serbii,  ale nic nie ma.

Jak to przeczytałem to myślałem że bankowo to ta sama historia co na fb ktoś pisał :] i szukał pomocy.
Widać nowy patent mają. Ciekawe co w wypadku jak masz E+B, za co wtedy będą chcieli kasę. Ciekawy kraj ta Serbia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Tomii napisał:

Jak to przeczytałem to myślałem że bankowo to ta sama historia co na fb ktoś pisał :] i szukał pomocy.
Widać nowy patent mają. Ciekawe co w wypadku jak masz E+B, za co wtedy będą chcieli kasę. Ciekawy kraj ta Serbia. 

mają tam fantazję, mają też doświadczenie więc na każdą okoliczność coś tam znajdą. W zasadzie przed przejazdem trzeba wydrukować sobie dane kontaktowe do ambasady i w razie kłopotów dzwonić od ręki, nie motać się w szukanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo czesto lubią łapać na ograniczeniach predkości przed bramkami. W tym roku nas wyhaczyli ze przekroczyłem bo fakt szybko jechałem, ale jak zapytalem o ile zeby pokazali to poszedł do swojego auta i wrócił i kazał jechać. Chowam papiery i patrze w lusterko zatrzymał innego tym razem z przyczepa...Ale z tym B+E to fakt przypominam sobie, że kiedyś i mi sprawdzali tylko PJ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Woren napisał:

Ale zawsze możesz przyjechać ?

Może jak będziemy na drugim palcu np na Rea to się gdzieś spotkamy. My tylko tam gdzie 230 choć solary już są na dachu od paru dni:):):)

Pozdrawiamy wszystkich w Grecji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Woren napisał:

Ale zawsze możesz przyjechać ?

Może jak będziemy na drugim palcu np na Rea to się gdzieś spotkamy. My tylko tam gdzie 230 choć solary już są na dachu od paru dni:):):)

Pozdrawiamy wszystkich w Grecji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my jesteśmy znow w tawernie To Akrogiali w Stomio...:) chyba tu przenocujemy i rano start na transfogarską.dd4e48fa5b5062592e156188906adf51.jpg

Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka

Paweł - jak będziesz wracał odpuść sobie Tisza... Wprawdzie parcele wolne są, ale kemping zrobił się Polski. Są aż dwie ekipy z Polski, a wczoraj na 1 dzień były nawet trzy!
Wszystkie znaki na niebie wskazują, ze w tym roku odpuszczę:)

Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, dawfil napisał:

Może jak będziemy na drugim palcu np na Rea to się gdzieś spotkamy. My tylko tam gdzie 230 choć solary już są na dachu od paru dni:):):)

Pozdrawiamy wszystkich w Grecji 

My tylko do poniedziałku w Grecji później uderzamy na Macedońską dzikość ?

1628520196865..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pawel1966 napisał:

A my jesteśmy znow w tawernie To Akrogiali w Stomio...:) chyba tu przenocujemy i rano start na transfogarską. (...)

 

Paweł daj znać po powrocie jak drogi Rumunni, Transfogarska jest na liście moich celi, robiłem już kila podejść do Rumuni i z żadnego nic nie wyszło :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł daj znać po powrocie jak drogi Rumunni, Transfogarska jest na liście moich celi, robiłem już kila podejść do Rumuni i z żadnego nic nie wyszło :rolleyes:
Dam znac jak wrócę:)moh syn przejechał to 50 letnią wolgą, wiec byc może damy radę. Chociaz ten nasz juz raz te trase zrobil z rodzicami kilka lat temu....ale potem trzeba bylo robić hamulce:)

Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka

A tak dzis wygladala droga od Aten po Larissę. Evia dalej sie pali niestety.bbf36523dcde67e7d98e2bfd4772abbb.jpgf7b6496a9769f847134d2a1576b8c88e.jpg

Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.