Skocz do zawartości

Grecja 2021


Dariusz55

Rekomendowane odpowiedzi

Pandemia trzyma nas mocno ale uruchamiam temat GRECJA 2021. Myślę ,że " GREKOMANIACY" już powoli planują wyjazdy w tamtym kierunku. Proszę  o wszelkie informacje   związane  z  wyjazdem do Grecji . Pozdrawiam DC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dniem 1 stycznia już są plany robione i plaże z niebieska flagą wypatrywane. Myśle że tym razem bliżej Turcji aby skoczyc i zerknąć co i jak tam jest. Znajomi namiotowcy co lubia rezerwować dzwonili po Greckich kempingach i wiekszość jest na zasadzie przyjedziesz to będziesz. Chyba fikcjopedemia dała im do myślenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ubiegły rok był 2x nad Bałtykiem ale 2021 jak tylko się da to kierunek Grecja i to już w połowie czerwca ; plany są a jak wyjdzie ??? ; w 2019 Chorwacja nas rozczarowała niską temperaturą wody za Makarską - na 16 dni w miarę była tylko 2 dni i to w samym środku sezonu bo po 15 lipca !

Pozdrowionka :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jacekzoo napisał:

@ufolz ciekawa alternatywa, wcześniej nie brałem pod uwagę. A wiesz jak tam wygląda sprawa kampów? Jest co wybrać czy jakieś pojedyncze? 

Mieliśmy w planach Turcję w 2020. Nie wypaliło z wiadomych względów, ale cały czas trzymamy rękę na pulsie - zimą było tam parę polskich kamperów. Oni jednak nie korzystają z kempingów. Tych jest sporo, bo Turcy uwielbiają biwakowanie. Często są bardzo skromne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, nomadka napisał:

Tych jest sporo, bo Turcy uwielbiają biwakowanie.

To spoko :ok:

16 minut temu, nomadka napisał:

Często są bardzo skromne. 

Skromne w sensie bez wodotrysków typu baseny czy inne atrakcje. Czy skromny w sensie syf, kiła i malaria?

 

jak to pierwsze to luzik, mi wystarczy kawałek drzewa, żeby na patelni nie siedzieć i kawałek natrysku, w miarę czystego, żeby jakiegoś grzyba nie dostać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jacekzoo napisał:

To spoko :ok:

Skromne w sensie bez wodotrysków typu baseny czy inne atrakcje. Czy skromny w sensie syf, kiła i malaria?

 

jak to pierwsze to luzik, mi wystarczy kawałek drzewa, żeby na patelni nie siedzieć i kawałek natrysku, w miarę czystego, żeby jakiegoś grzyba nie dostać ???

Na tych, na których byłam było skromnie i czysto, ale w Internecie opinie o wielu miejscach nie są najlepsze. A to wynik naszych przygotowań z 2020. Niestety link do mapy się nie wkleja? Muszę sprawdzić dlaczego. Może teraz: 

https://www.google.com/maps/d/edit?mid=15zTQNQxHv_qe4tWfJGxyq3A-Lr9qQVNY&usp=sharing

 

  

 

Edytowane przez nomadka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacekzoo napisał:

Tyle się wkleiło, nie wiem czy o to chodziło

 

 

Nie całkiem. Myślałam, że będzie to aktywna mapa, nie obrazek. Muszę jeszcze popróbować innych opcji. Może ktoś podpowie? 

Edytowane przez nomadka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak nomadki wspomnieli skromnie ale czysto. Wiem tylko z opowieści. W tym roku piorytet Grecja Shitonia  i wschodnia czesc Grecji.. moze na poltora do dwoch tygodni Turcja.. zobaczymy jak to bedzie.

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ufolz napisał:

Tak jak nomadki wspomnieli skromnie ale czysto. Wiem tylko z opowieści. W tym roku piorytet Grecja Shitonia  i wschodnia czesc Grecji.. moze na poltora do dwoch tygodni Turcja.. zobaczymy jak to bedzie.

Ja też zobaczę, generalnie planujemy jakąś alternatywę dla Grecji jak coś poblokują. Myśleliśmy znowu o Korsyce, ale tam może być większy problem wrócić w razie wu... tak jak utknęli kamperami bodajże w Maroko na wiosne bo promy stanęły. A tu to zawsze jakoś dookoła się wróci. Generalnie mamy dużo czasu bo urlop od 25.06-25.07 

Edytka: tylko Turcja w UE nie jest ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jacekzoo napisał:

Edytka: tylko Turcja w UE nie jest ? 

Niestety. Trzeba mieć zieloną kartę, nie każde ac działa w Turcji, EKUZ oczywiście też nie działa, ceny połączeń telefoniczny wysokie. Ale Turcja jest tania, przyjazna, ciekawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co są zainteresowani Grecją, proponuję wejść na YOU TUBE "Kiki Świat". Aktualnie są z trójką dzieci w Grecji. Opisuje jak wyglądała droga, wjazd i pobyt na kempingach. Polecam. Wyjechali w trakcie pandemii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.