Skocz do zawartości

Grecja 2021


Dariusz55

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli dążymy do pełnej niezależności. Ze względu na lodówkę max jedna noc a potem kamping. Żona wierci mi kampera i jak ją znam dopnie swego .... specjalnie się bronił nie będę. 
Brawo za postawę  a syfiarzy w każdym narodzie jak widać nie brakuje  u siebie pewnie by takich jak oni sami by pogonili. Zobaczyli, że przy drogach i w zasadzie gdzie popadnie walają się śmieci i nie chcieli być gorsi. Te śmieci przy drogach to jakiś dramat i świetne źródło ognia. 
Nie zapominajcie, ze zakazów dla kamperów w pełnym tego słowa znaczeniu jest coraz więcej....swiat się zmienia niestety.A tak w ogóle to widzę, ze chyba duzo miejsc odwoedziliscie?


Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pawel1966 napisał:

Nie zapominajcie, ze zakazów dla kamperów w pełnym tego słowa znaczeniu jest coraz więcej....swiat się zmienia niestety.A tak w ogóle to widzę, ze chyba duzo miejsc odwoedziliscie?

Tu jest najwieksza obawa jednak są na to sposoby. Lubimy na dziko i na kempingu wiec będziemy sie dostosowywać. Czytałem gdzieś, że Portugalia wycofała się z zakazów dla camperow. I zanim ten nasz plan zostanie zrealizowany trzeba wymęczyć przyczepę nowym holownikiem ?

Nie zrobiliśmy wszystkiego co było w planie ale lekka modyfikacja wprowadziła miejsce planowane na kolejne razy. Teraz już coś wiem o tym rejonie i jakich miejsc unikać ze względu na dojazd, tłok, plaże, czystość toalet itd. 

Na pewno najfajniejszym miejscem była Elafonisos, piękne plaże i pyszne owoce morza no i wyciskane pomarańcze z lodem. 

Jeszcze kilka dni robienia niczego ? zostajemy tu do końca naszego urlopu. 

W przyszłym roku zaczniemy od Kalamaty a potem Mani gdzie koniecznie chcemy popływać w jaskini i pójść jak to Kasia mówi do wujka Hadesa. Raczej znowu samym busem bo mobilność jaką nam dał jest nieoceniona. Wjeżdżaliśmy w takie dziury gdzie już nieco większym Ducato byłby kłopot a o przyczepie można zapomnieć. Na Grecję taki busik w zupełności wystarczy i gdy tylko dorobię sobie źródło zasilania do lodówki to dwa dni na dziko co jakiś czas też nie będzie kłopotem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Woren napisał:

4.5 bara było jakaś wada 

A ile km mają za sobą? Bo ja tu widzę dość rówmomiernie zużytą oponę. Po prostu już dokonały swego żywota 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, jacek00 napisał:

A ile km mają za sobą? Bo ja tu widzę dość rówmomiernie zużytą oponę. Po prostu już dokonały swego żywota 

4 sezon na zdjęciu nie widać w jednym miejscu na zero a gdzie indziej jest jeszcze trochę bieżnika tylko zastanawiam się dlaczego zewnętrzne strony są najbardziej wytarte .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.