Skocz do zawartości

Grecja 2021


Dariusz55

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jacekzoo napisał:

to jest jakiś kamp? 

co to te Baćki?

 

 

nie wiem dlaczego maps google na siłe pokazuje mi przez Austrię, 100km dalej niż przez Słowację ?

Mórahalom Móradombi Sportcsarnok
https://maps.app.goo.gl/DhJxW5VUkQHgAUVM9

Baćki już wyjaśnili.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2021 o 17:51, jacekzoo napisał:

Bo za jeden dzień nie przejadę Serbii i MKD.

Spokojnie. To ok 800 km autostradami. Zobacz Darka (Voku) z riwiery na raz do połowy Węgier - za dnia - dojechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tomiy napisał:

Spokojnie. To ok 800 km autostradami. Zobacz Darka (Voku) z riwiery na raz do połowy Węgier - za dnia - dojechał.

Jak w miarę gładko przejdzie na granicach Węgry- Serbia, Serbia-Macedonia, Macedonia-Grecja, To przelecimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Tomiy napisał:

Spokojnie. To ok 800 km autostradami. Zobacz Darka (Voku) z riwiery na raz do połowy Węgier - za dnia - dojechał.

Ja kiedyś z przejścia w Gewgelija dojechałem na Słowację w 18h, wyszło chyba 1100km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tomiy napisał:

Spokojnie. To ok 800 km autostradami. Zobacz Darka (Voku) z riwiery na raz do połowy Węgier - za dnia - dojechał.

To prawda, ale było pusto na granicach a to duży plus, do tego zyskujemy 1H bo cofamy zegarki :D 

11 godzin temu, jacekzoo napisał:

Jak w miarę gładko przejdzie na granicach węgry- serbia, Serbia-macedonia, macedonia-grecja, To przelecimy

Dasz radę. Ja za pierwszym razem spałem w Serbii na stacji. Teraz raczej staram się jechać na raz. Musisz sobie dobrze rozłożyć drogę najlepiej być na granicy węgiersko-serbskiej z samego rana i potem długa do Grecji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plan mam taki, startujemy w sobotę z samego rana, żeby dojechać na wieczór do Braćki, tu się przekimać, z samego rana w niedzielę, powiedzmy o 6, start na granice, za granicą jakieś śniadanie i w drogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jacekzoo napisał:

plan mam taki, startujemy w sobotę z samego rana, żeby dojechać na wieczór do Braćki, tu się przekimać, z samego rana w niedzielę, powiedzmy o 6, start na granice, za granicą jakieś śniadanie i w drogę

Tak jak ci pisałem, Jazda w weekend to duże ryzyko kolejek na granicach. Wszystko zależy od Niemieckich Turków, jak będzie ich jechać tyle co zwykle to stracisz pół dnia na granicach i poznasz co to znaczy wciskanie się na piątego. Ja się już wyleczyłem z jazdy w weekend przez te granice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jacekzoo napisał:

?? Faktycznie, Ja pomyślałem o granicy Węgry- Serbia, żeby rano przeskoczyć, a przecież są jeszcze dwie. To co sugerujesz, lepiej w niedziele startować?

Ciężko wyczuć jak to będzie wyglądać w tym roku trzeba obserwować Mapy Google w weekend :D Ale jak masz ryzykować i tracić czas to wyjedz w niedzielę.  Możesz przeskoczyć np szybko granicę Serbsko Węgierską a utkniesz na Greckiej bo Macedończycy będą jechać na weekend. Na powrót podobnie najlepiej w tygodniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nomadka napisał:

A ja zmieniłam Grecję na Turcję. W Grecji na kempingu bywaliśmy sami, tu sporo Turków na bogato w całkiem ładnych przyczepachimageproxy.php?img=&key=007cab40b20cff46

A kampy w turcji lepsze czy w grecji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Voku napisał:

Tak jak ci pisałem, Jazda w weekend to duże ryzyko kolejek na granicach. Wszystko zależy od Niemieckich Turków, jak będzie ich jechać tyle co zwykle to stracisz pół dnia na granicach i poznasz co to znaczy wciskanie się na piątego. Ja się już wyleczyłem z jazdy w weekend przez te granice. 

Na Baćkach nie masz Turków, tam tylko UE i Serbia. Bylem świadkiem jak na niemieckich blachach turka zawrocili. Nawet Szwajcaria sie tam nie pcha.

Jacek jak dojedziesz wczesniej przed 19 godz. To mozesz sie pokisic na dwie kolejne miejscowki. Przy jeziorkj w Subotice lub przy wiatraku na Baćka Topola. 

My Turcje rozwazamy mocno...

Jeszcze tylko znajomych namowic..

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ufolz napisał:

Jacek jak dojedziesz wczesniej przed 19 godz. To mozesz sie pokisic na dwie kolejne miejscowki. Przy jeziorkj w Subotice lub przy wiatraku na Baćka Topola. 

@ufolz 5 razy czytam i nie pokukałem o czym piszesz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.