Skocz do zawartości

Grecja 2021


Dariusz55

Rekomendowane odpowiedzi

@jacekzoo
Ja będę ruszał w niedzielę albo poniedziałek tak jak ty, możemy być gdzieś tam w kontakcie gdyby coś.
Jeszcze czekam co zrobią Węgry bo nie powiem że chętnie bym tam się zatrzymał na jakiś termach na 1 dzień i dopiero ruszał, ale jak nie będzie takiej opcji to jadę prosto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, jacekzoo napisał:

plan mam taki, startujemy w sobotę z samego rana, żeby dojechać na wieczór do Braćki, tu się przekimać, z samego rana w niedzielę, powiedzmy o 6, start na granice, za granicą jakieś śniadanie i w drogę

Moim zdaniem nie taki zły pomysł. Tylko Baćka od 7 czynna. Tu nie bałbym sie tak granicy srb-mkd , czy mkd-gr (tą ostania będziesz przecież wieczorem mijał w sobotę, a macedończycy będą już dawno nad morzem) Tu mogą prędzej  bramki na austrostradze w w serbi przyblokować - sam stałem 1,5 h. Ale Darek ma racje z jednym mniej stresowo jest poza weekendami np wyjazd w czwartek albo w niedziele od nas i dopiero w poniedziałek serbia itd. Ew jazda w nocy - ja ostatnio tak jechałem ( na noc do Moraholom , z rana termy do 12 i wyjazd przez  Backe  o 23 granica srb-mkd i 2 nad ranem już w Grecji). 0 korków i jak ustawisz tempo tak jedziesz godzinami.

 

Edytowane przez Tomiy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Tomiy napisał:

Tylko Baćka od 7 czynna

ważny szczegół

38 minut temu, Tomiy napisał:

mijał w sobotę

niedzielę :)

39 minut temu, Tomiy napisał:

bramki na austrostradze w w serbi przyblokować

wydaje mi się, że jak ze wszystkim, decyduje szczęście. raz przyblokuje granica, raz bramka, a raz wypadek na autostradzie\\

 

40 minut temu, Tomiy napisał:

Ew jazda w nocy

u mnie nie da rady, 1-2 w nocy i już nie ma jechania, muszę lulu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, jacekzoo napisał:

@ufolz 5 razy czytam i nie pokukałem o czym piszesz ??

Sorry ale wyladowalem w szpitalu i dlatego słabo mi się pisze. Jacku tu masz te miejscówki. One są dość znane z tranzytowych noclegów.

Screenshot_20210608-061932_Maps.jpg

Screenshot_20210608-062000_Maps.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Planuję wyjazd z Krakowa w sobotę 17.07 wcześnie rano. Nocleg na Węgrzech w na termach lub w Serbii Palić. W niedzielę z rana wyjazd do Ochrydy. Tam do wtorku i z rana wyjazd do Grecji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była mała aktualizacja zasad wjazdu do Grecji. Teraz dzieci do 6lat bez testu. 
Dalej 14 dni po drugim szczepieniu (a miało być 10)

Podróżni mogą przekraczać granicę Promachonas i Ormenio przez całą dobę oraz Evzonoi i Nymfaia od 07:00 do 23:00

Testy ważne 72H (przypominam że tu chyba jest ważna godzina pobrania próbki a nie godzina otrzymania wyniku testu)

i to chyba tyle na tą chwilę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Voku napisał:

Była mała aktualizacja zasad wjazdu do Grecji. Teraz dzieci do 6lat bez testu. 
Dalej 14 dni po drugim szczepieniu (a miało być 10)

Podróżni mogą przekraczać granicę Promachonas i Ormenio przez całą dobę oraz Evzonoi i Nymfaia od 07:00 do 23:00

Testy ważne 72H (przypominam że tu chyba jest ważna godzina pobrania próbki a nie godzina otrzymania wyniku testu)

i to chyba tyle na tą chwilę. 

@Voku podali do kiedy są te zasady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliśmy 3 go czerwca na granicy WĘG-SRB o 7 rano - kilka aut, 3 godziny stania. W piątek jechali napotkani znajomi o 12tej -15 min. Trudno ucelować kiedy najlepiej. Drugi pas od lewej jakby co idzie najszybciej. Powodzenia i pozdrawiam. My jutro zaczynamy powrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.