Skocz do zawartości

Plany wakacyjne Anno Domini 2007


Rekomendowane odpowiedzi

Mogę z czystym sumieniem polecić Jezioro Wdzydze, czyli właściwie 4 jeziora :ok: To północne obrzeża Borów Tucholskich. Proponuję kemping w Lipie

 

Aleś mi z tą Lipą wyjechał - kiedyś szukałem i nie znalazłem.

Jak chcesz zobaczyć zdjęcia z przed 30 lat to gdzieś mam.

Ostatni raz jak tam byliśmy to kemping należał do brata Kozakiewicza (od gestu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jaro: do Lipy na dyskoteki się jeździło :)

Żona potwierdza, że było to Kozakiewicza, ale całe szczęście zmienił się właściciel: ceny spadły, atmosfera się diametralnie poprawiła :)

Ślij zdjęcia, bo łasy jestem na wszystko co z moimi Wdzydzami związane :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Co do Łeby to polecam Camping Rafael usytuowany pośrodku drogi między centrum, a zachodnią plażą. Klient ma fajne domki naprawdę zadbane, a poza tym pościągał kilka domków holenderskich. Cena na początku czerwca do dogadania. Zadbany, czysty piękny kemping z czystymi toaletami.

 

Możesz mi dać namiary na ten camping, będę wdzięczny !!

 

Może macie do polecenia jakieś ładne miejsce w Łebie lub okolicach. Może jakieś kwatery miłe, czyste i przyjemne lub domy do wynajęcia. Dzieciaki strasznie chorowały w tym roku i chcę aby spędziły kilka tygodni w czystym i miłym miejscu nad morzem !! Będę wdzięczny za wszelkie namiary aby było w miarę czytelnie może być na PW !!

 

widzę, że nie jestem odosobniony, co roku wyjeżdżałem z rodzinką gdzieś za granicę ale w tym roku ze względu na JOD dla dzieci jedziemy nab polski Bałtyk. Miejsca konkretnego nie mam ale z całą pewnością omijać będę Chłapowo, Wejcherowo itp. masa ludu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to Wejherowo to Ci Maciej manto spuści :krzykacz:

 

z wielkim szacunkiem Macieju, Wejherowo naprawdę jest piekne ale w sezonie ( byłem w lipcu ) przyznasz sam, że ludu too jest masa a może i więcej !! To trochę przeszkadza !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Łeby to polecam Camping Rafael usytuowany pośrodku drogi między centrum, a zachodnią plażą. Klient ma fajne domki naprawdę zadbane, a poza tym pościągał kilka domków holenderskich. Cena na początku czerwca do dogadania. Zadbany, czysty piękny kemping z czystymi toaletami.

 

Możesz mi dać namiary na ten camping, będę wdzięczny !!

 

Może macie do polecenia jakieś ładne miejsce w Łebie lub okolicach. Może jakieś kwatery miłe, czyste i przyjemne lub domy do wynajęcia. Dzieciaki strasznie chorowały w tym roku i chcę aby spędziły kilka tygodni w czystym i miłym miejscu nad morzem !! Będę wdzięczny za wszelkie namiary aby było w miarę czytelnie może być na PW !!

 

widzę, że nie jestem odosobniony, co roku wyjeżdżałem z rodzinką gdzieś za granicę ale w tym roku ze względu na JOD dla dzieci jedziemy nab polski Bałtyk. Miejsca konkretnego nie mam ale z całą pewnością omijać będę Chłapowo, Wejcherowo itp. masa ludu !!!

A jadąc nad morze nie zapomnij wpaść do Grudziądza na wspaniałe solanki jodowo-bromowe. Przy "Solankach SPA" jest "P" 24-godz. z możliwością podłączenia do sieci 230V, jest woda pitna, WC Chem. Tu dzieciaki będą miały raj, a jodu full. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta Jurata męczy od zeszłego roku, więc chyba w tym roku uda mi się zrealizować plany.

Wpadła mi jednak myśl żeby nie zostawać 10 dni na jednym ale przejechać trochę w lewo w zdłuż morza, niewiem tylko gdzie się zatrzymać żeby było miło a przede wszystkim spokojnie.

 

pozdrawiam tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wstępny plan jest Jarosłwiec. Był ktoś? Będę musiał w maju jakiś wolny weekend znaleźć i przejechać się nad morze i zobaczyć jak to tam wszystko wygląda :krzykacz:.

 

Wstępnie wybrałem ten: http://www.polearkada.maxmedia.pl/ kemping.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na kempingu w Jarosławcu ale w 1992 roku więc dane nie są aktualne, ale pole się nazywało "relax" dojaz przy latarni morskiej prosto drogą wzdłóż wybrzeża. Było miło i sympatycznie, ale co jest teraz nie wiem choć chętnie bym to fajne miasteczko odwiedził ponownie. :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co patrzyłem w Internecie to mają tam całkiem niskie ceny za campingi. No i ten Jarosławiec jest całkiem dobrą bazą wypadową - blisko do Darłowa, Ustki, Rowów :hehe:. Już się wakacji nie mogę doczekać :krzykacz:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.