Skocz do zawartości

Plany wakacyjne Anno Domini 2007


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś zna dobre kempingi w okolicach Szklarskiej-Poręby może ma ich strony internetowe.Byłbym wdzięczny. Miałem jechać do Hajduszoboszlo, ale nie chcę mi się ciągnąć budy 1200 ze Słupska. Wybieram się w okolicachv 1-15 lipiec, w zamian dostarczę informacje na temat Łeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale oczywiście to tylko taka nieśmiała propozycja, jeśli zbyt śmiała to wybacz :ok:

 

Myślę ,że właśnie po to jest to forum. Aby sie spotykać ,wymieniać doświadczeniami i razem podróżować :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy.

 

My trzeci sezon spędzimy z przyczepą. Na pokładzie mamy dwóch synków, w lecie będą mieli odpowiednio 3 latka i troszkę ponad roczek. Do tej pory w wakacje jeździliśmy po Polsce ale zastanawiamy się nad wypuszczeniem dalej.

Rozpoczęcie sezonu planujemy w dłuuuuugim weekendzie majowym, może ktoś ma jakieś miejsce do polecenia właśnie w tym okresie (Polska/Słowacja/Czechy)?

 

Podrawiamy.

Kasia i Paweł + 2 małych caravaningowców

 

 

Witam, witam,

 

U nas też jest tak, że jest syn w wkacje będzie miał skończone 3 latka i córa, która w wakacje będzie miała skończony rok. Moglibyśmy dokonać wstępnych konsultacji i może by się coś z tego wykluło !! Ja pamiętam wyjazdy z moimi rodzicami do Grecji, Turcji i innych krajów w okresie PRL. Zawsze to jednak było ciekawiej jechać w dwa autka !! Ale oczywiście to tylko taka nieśmiała propozycja, jeśli zbyt śmiała to wybacz :zlo:

 

Witamy,

 

dziękujemy za propozycję... Czemu nie... Może uda nam się zgrać plany i terminy. Będziemy w kontakcie. Podamy Wam nasz numer GG - 521118. Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna dobre kempingi w okolicach Szklarskiej-Poręby może ma ich strony internetowe.Byłbym wdzięczny. Miałem jechać do Hajduszoboszlo, ale nie chcę mi się ciągnąć budy 1200 ze Słupska. Wybieram się w okolicachv 1-15 lipiec, w zamian dostarczę informacje na temat Łeby.

 

Witam,

Nie mogę odwdzięczyć się Szklarska Porębą, ale chętnie przyjmę informację na temat Łeby. Chcemy tam spędzić początek czerwca z tym, że myślałem o kwaterze, ale jeśli jest tam fajny i przyzwoity camping to może ruszę swoją budę !!

Dzięki za informację !!

 

[ Dodano: Sro 07 Mar, 2007 14:44 ]

Jest może ktoś chętny na wyjazd do Chorwacji pod sam Dubrownik na przełomie sierpnia września?

 

Ja właśnie planuję wyjazd koniec śierpnia-wrzesień, choć my chyba zawadzimy o dwa ostatnie tygodnie sierpnia. We wrześniu trafiło nam się już kilka razy wystąpienie pierwszych wiatrów schodzących z gór coś na kształt ziomowych wiatrów bora. Wiały od strony gór, zmieniały szybko temperaturę i związane były z dość uciążliwym deszczem połączonym czasem z gradobiciem.

Dubrovnik też chętnie dawno tam nie byłem !!

 

[ Dodano: Sro 07 Mar, 2007 14:47 ]

Witamy.

 

My trzeci sezon spędzimy z przyczepą. Na pokładzie mamy dwóch synków, w lecie będą mieli odpowiednio 3 latka i troszkę ponad roczek. Do tej pory w wakacje jeździliśmy po Polsce ale zastanawiamy się nad wypuszczeniem dalej.

Rozpoczęcie sezonu planujemy w dłuuuuugim weekendzie majowym, może ktoś ma jakieś miejsce do polecenia właśnie w tym okresie (Polska/Słowacja/Czechy)?

 

Podrawiamy.

Kasia i Paweł + 2 małych caravaningowców

 

 

Witam, witam,

 

U nas też jest tak, że jest syn w wkacje będzie miał skończone 3 latka i córa, która w wakacje będzie miała skończony rok. Moglibyśmy dokonać wstępnych konsultacji i może by się coś z tego wykluło !! Ja pamiętam wyjazdy z moimi rodzicami do Grecji, Turcji i innych krajów w okresie PRL. Zawsze to jednak było ciekawiej jechać w dwa autka !! Ale oczywiście to tylko taka nieśmiała propozycja, jeśli zbyt śmiała to wybacz :-]

 

Witamy,

 

dziękujemy za propozycję... Czemu nie... Może uda nam się zgrać plany i terminy. Będziemy w kontakcie. Podamy Wam nasz numer GG - 521118. Pozdrowienia!

 

Ja jestem elastyczny , choć ze względu na temperatury tam panujące dwa ostatnie tygodnie sierpnia, może być też poczatek września to w Chorwacji bajka, bo super pogoda (już nie jest tak ekstremalnie gorąco oraz multum świeżych owoców co dla dzieciaków wskazane). Mamy świetne miejsca na Pagu, gdzie dzieciaki mogą chodzić po wodzie boso, choć plaża raczej wąska, co więcej daleko w głąb morza jest płytko, a to żadkość w Chorwacji !!

Nie znam tylko tam campingów, tzn wiem jakie są mam do nich adresy internetowe, ale nigdy na nich nie byłem !! Jeden ma z całą pewnością bardzo ładną i prawie piaszczystą plażę !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Łeby to polecam Camping Rafael usytuowany pośrodku drogi między centrum, a zachodnią plażą. Klient ma fajne domki naprawdę zadbane, a poza tym pościągał kilka domków holenderskich. Cena na początku czerwca do dogadania. Zadbany, czysty piękny kemping z czystymi toaletami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i ja bym sie skusił na taką wyprawę!! kto mógłby podać przybliżone koszta noclegów na polach namiotowych może by tak ruszyć większą ekipą

 

Tutaj są ceny pół namiotowych z całej Europy. Ale znam kilka które nie maja strony www a są godne uwagi i za niską cenę ( 3 lata temu byłem w Slano koło Dubrownika pod namiotem i płaciłem coś 16 zł od osoby łącznie z samochodem,)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj są ceny pół namiotowych z całej Europy. Ale znam kilka które nie maja strony www a są godne uwagi i za niską cenę ( 3 lata temu byłem w Slano koło Dubrownika pod namiotem i płaciłem coś 16 zł od osoby łącznie z samochodem

 

Pdudus1980 nie bardzo rozumiem co to znaczy "tutaj" :-] Proszę podaj dokładne namiary na jakieś niedrogie pola namiotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj są ceny pół namiotowych z całej Europy. Ale znam kilka które nie maja strony www a są godne uwagi i za niską cenę ( 3 lata temu byłem w Slano koło Dubrownika pod namiotem i płaciłem coś 16 zł od osoby łącznie z samochodem

 

Pdudus1980 nie bardzo rozumiem co to znaczy "tutaj" :-] Proszę podaj dokładne namiary na jakieś niedrogie pola namiotowe.

 

Przepraszam, po "tutaj" miał być link http://www.eurocamps.net/ . Mój błąd :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Jeżeli w tym roku wypali wyjazd za granicę, to planuje Chorwację. Wyjazd zaraz po zakończeniu roku szkolnego - 23 lub 24 czerwca. Kierunek - okolice Zalewu Rijeckiego (konkretnego miejsca jeszcze nie mam, może Istria, może Krk, może Cres ).

Jeżeli nie wypali wyjazd za granicę, to jedziemy w tym samym terminie (23 lub 24 czerwca) nad Nasze Morze, gdzieś między Władysławowem, a Łebą.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma małe wymagania to polecam zalew Klimkówka k/Uścia Gorlickiego w Beskidzie niskim . Tanie pole raj dla wędkarzy . Ja tam byłem już trzy razy z Przyczepa . Powiem Wam że i w tym roku tam jadę na początku lipca Piękna okolica lasy grzyby wypożyczalnie rowerków i kajaków a cena szok! Na pierwszym polu od Uścia 3 zł. za pobyt nieważne ile osób płacimy za pobyt ( samochód+przyczepa+osoby) Na miejscu mały bar zapiekanki piwko itp. toalety drewniane woda na polu gratis podłączenie do prądu 7 zł. doba . Mi się bardzo podobało . W okolicy szlaki rowerowe dużo cerkwi jest co zwiedzać a nie daleko Krynica i słynna z wód Wysowa . Jesli ktoś zna tanie pola proszę o info .Ceny przez trzy lata nie uległy zmianie a podaje z ubiegłego roku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johny411: ten niski beskid brzmi wspaniale, tylko dlaczego taka daleka droga w piękne polskie góry? autostrada znowu się opóźnia, a niech to szlag :)

 

tomekk: jak Ci Chorwacja nie wypali to proponuję coś między Władkiem a Łebą:

Karwia - dużo ludzi :)

Dębki - dużo ludzi wiadomo skąd :-]

Białogóra - szybko się rozrasta, ale chyba nie traci uroku :)

Lubiatowo - tu mi się podobało najbardziej :) trochę jakby na uboczu od tego zgiełku, nawet droga dojazdowa taka sobie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.