Skocz do zawartości

Plany wakacyjne Anno Domini 2007


Rekomendowane odpowiedzi

Co do Łeby to polecam Camping Rafael usytuowany pośrodku drogi między centrum, a zachodnią plażą. Klient ma fajne domki naprawdę zadbane, a poza tym pościągał kilka domków holenderskich. Cena na początku czerwca do dogadania. Zadbany, czysty piękny kemping z czystymi toaletami.

 

Możesz mi dać namiary na ten camping, będę wdzięczny !!

 

Może macie do polecenia jakieś ładne miejsce w Łebie lub okolicach. Może jakieś kwatery miłe, czyste i przyjemne lub domy do wynajęcia. Dzieciaki strasznie chorowały w tym roku i chcę aby spędziły kilka tygodni w czystym i miłym miejscu nad morzem !! Będę wdzięczny za wszelkie namiary aby było w miarę czytelnie może być na PW !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co do Łeby to polecam Camping Rafael usytuowany pośrodku drogi między centrum, a zachodnią plażą. Klient ma fajne domki naprawdę zadbane, a poza tym pościągał kilka domków holenderskich. Cena na początku czerwca do dogadania. Zadbany, czysty piękny kemping z czystymi toaletami.

 

Możesz mi dać namiary na ten camping, będę wdzięczny !!

 

Może macie do polecenia jakieś ładne miejsce w Łebie lub okolicach. Może jakieś kwatery miłe, czyste i przyjemne lub domy do wynajęcia. Dzieciaki strasznie chorowały w tym roku i chcę aby spędziły kilka tygodni w czystym i miłym miejscu nad morzem !! Będę wdzięczny za wszelkie namiary aby było w miarę czytelnie może być na PW !!

 

 

W Łebie z czystym sumieniem mogę też polecić kamp. MORSKI ul Turystyczna 3 tel 059/866-13-80 www.maxmedia.pl/camping21 Troche ciasno, ale organizacja, warunki, sanitariaty Iliga. Do morza jakieś 300 metrów , no i przede wszystkim spoooookój,

Niezły jest też Intercamp, ale tam ostanio byliśmy z 5-6 lat temu ( do momentu poznania 'Morskiego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na weekend majowy zaplanowalam Bory Tcholskie. Może ktoś pleci mi fajne miejsce? Chcialabym tez skorzystać z pięknej pogody, ktora na pewno będze w maju i poplywać kajakiem. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na weekend majowy zaplanowalam Bory Tcholskie. Może ktoś pleci mi fajne miejsce? Chcialabym tez skorzystać z pięknej pogody, ktora na pewno będze w maju i poplywać kajakiem. :ok:

Witaj! Jak wybierasz się w Bory Tucholskie to polecam Ci kemping-Stanicę Wodną "Lucyna" w Tleniu. Gdybyś chciał więcej wiadomości to daj znać na PW. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.