Skocz do zawartości

Plany wakacyjne Anno Domini 2007


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio widzę (a raczej zacząłem zwracać uwagę) dużo przyczep stoi w moich okolicach na podwórkach. Chyba też ze cztery kampery widziałem ale pewnie jeszcze ludki nie wiedzą że istnieje takie dobrodziejstwo jak nasza strona i forum... ;)

Rumia obfituje w przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Część wszystkim dołączam się do planów wakacyjnych i w związku z tym mam pytanie :

Czy oglądał ktoś z was zloty międzynarodowe na http://www.pfcc.info/pol/main.php?nazwa=imp_zagr

jest tam super wyjazd do Chorwacji na zlot :yay: a że przynależę do federacji więc najprawdopodobniej będziemy jechać .

Jeśli ktoś jest chętny to można by było pomyśleć, bo termin nadsyłania zgłoszeń mija 27.04 .

My jedziemy z dzieciakami i w sumie to z przyczepą za granicę pierwszy raz , więc samemu to przykro taki kawał gnać.

Niema jak kilka przyczep.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jako swój drugi post chciałem wspomnieć również o swoich planach, a w planach jest Chorwacja. Będzie to nasza pierwsza podróż z przyczepą więc chcemy blisko innym czynnikiem jest fakt, że będziemy jechać z dwójką dzieci tzn z synem 3 latkiem i w tedy z roczną córą. Celujemy na sierpień drugą połowę sierpnia i chyba wyspa Pag, piękne plaże dwa campingi no i okolica dobrze znana. Może się ktoś chętny znajdzie, bo tak jak przeczytalem bardzo mądre słowa, że samemu to tak zawsze dziko !! :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witamy.

 

My trzeci sezon spędzimy z przyczepą. Na pokładzie mamy dwóch synków, w lecie będą mieli odpowiednio 3 latka i troszkę ponad roczek. Do tej pory w wakacje jeździliśmy po Polsce ale zastanawiamy się nad wypuszczeniem dalej.

Rozpoczęcie sezonu planujemy w dłuuuuugim weekendzie majowym, może ktoś ma jakieś miejsce do polecenia właśnie w tym okresie (Polska/Słowacja/Czechy)?

 

Podrawiamy.

Kasia i Paweł + 2 małych caravaningowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byliśmy nigdy na takiej imprezie więc może to właśnie dobra okazja. Czy na okres wspomnianego weekendu majowego jest organizowany zlot?

 

Pozdrawiamy.

 

[ Dodano: Pon 05 Mar, 2007 11:20 ]

Już sobie odpowiedziałem. Nie zauważyłem na głównej stronie linku :zlo:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy.

 

My trzeci sezon spędzimy z przyczepą. Na pokładzie mamy dwóch synków, w lecie będą mieli odpowiednio 3 latka i troszkę ponad roczek. Do tej pory w wakacje jeździliśmy po Polsce ale zastanawiamy się nad wypuszczeniem dalej.

Rozpoczęcie sezonu planujemy w dłuuuuugim weekendzie majowym, może ktoś ma jakieś miejsce do polecenia właśnie w tym okresie (Polska/Słowacja/Czechy)?

 

Podrawiamy.

Kasia i Paweł + 2 małych caravaningowców

 

 

Witam, witam,

 

U nas też jest tak, że jest syn w wkacje będzie miał skończone 3 latka i córa, która w wakacje będzie miała skończony rok. Moglibyśmy dokonać wstępnych konsultacji i może by się coś z tego wykluło !! Ja pamiętam wyjazdy z moimi rodzicami do Grecji, Turcji i innych krajów w okresie PRL. Zawsze to jednak było ciekawiej jechać w dwa autka !! Ale oczywiście to tylko taka nieśmiała propozycja, jeśli zbyt śmiała to wybacz :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.