Skocz do zawartości

Co z tym rynkiem przyczep


filipert

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie już wszystko załatwione w S camp. Przyczepa zamówiona, zapłacona zaliczka. termin dostawy to listopad lub grudzień - ale nawet jesli tam wtedy dotrze to i tak zostawiam ją na dołożenie dodatkowego wyposażenia.. jak na razie wszystko idzie dobrze i mam nadzieję, że tak zostanie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 395
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

9 minut temu, jacek00 napisał:

Trochę bym polemizował ;) Ale jak się przyciśnie, zadzwoni, pogada to już jest lepiej

Przecież to jest monopolistą na rynku i chyba nikt nie podejrzewa Go o samodzielne zabieganie o klienta. W obecnych warunkach plusem jest to że przygotuję ofertę, trochę zejdzie z ceny i sprzeda w czasie zbliżonym do wcześniej obiecanego:))) 

A tak poważne to coś zastanawiam się czy Klaja na wejdzie również w Knausa, bo takie na rynku sluchy chodzą... :)))) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, w79 napisał:

Przecież to jest monopolistą na rynku i chyba nikt nie podejrzewa Go o samodzielne zabieganie o klienta. W obecnych warunkach plusem jest to że przygotuję ofertę, trochę zejdzie z ceny i sprzeda w czasie zbliżonym do wcześniej obiecanego:))) 

W teroii Wadowscy jeszcze są dealerem Knausa ;) Ale oni to w ogóle nic nie maja, ani nie mają ochoty na obsługę klienta chcącego kupić przyczepę.

9 minut temu, w79 napisał:

A tak poważne to coś zastanawiam się czy Klaja na wejdzie również w Knausa, bo takie na rynku sluchy chodzą... :)))) 

Może wejdzie, ale z taką obsługą sprzedażową? Od 7 października czekam na ofertę Weinsberg Cara One 550 QDK... 

PS. Co do Procampu to są teraz promocje "targowe" i niższe ceny. Jak ktoś jest zainteresowany to niech uderza. Można wyrwać rabat i akcesoria w dobrych cenach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacek00 napisał:

PS. Co do Procampu to są teraz promocje "targowe" i niższe ceny. Jak ktoś jest zainteresowany to niech uderza. Można wyrwać rabat i akcesoria w dobrych cenach. 

Nie wiem jakie akcesoria masz na myśli. Izabellę mają w fajnych cenach, ale dodatkowe wyposażenie typu stałe podłączenie wody czy vtomierzs itd... To kosmos. Niestety gwarancja zobowiązuje do robienia u nich, jeśli tnie się budę. 

Wadowscy oficjalnie nie sprzedają przyczep, tylko kampery. 

Co do Weinsberga to uderz do Procamp, mi również wspominali ze mogą sprzedać, natomiast w Klaji musisz dzwonić prosto do szefa czyli P. Mateusza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie akcesoria masz na myśli. Izabellę mają w fajnych cenach, ale dodatkowe wyposażenie typu stałe podłączenie wody czy vtomierzs itd... To kosmos. Niestety gwarancja zobowiązuje do robienia u nich, jeśli tnie się budę. 
Wadowscy oficjalnie nie sprzedają przyczep, tylko kampery. 
Co do Weinsberga to uderz do Procamp, mi również wspominali ze mogą sprzedać, natomiast w Klaji musisz dzwonić prosto do szefa czyli P. Mateusza
Mam na myśli na przykład klimę Chociaż już za podłączenie aku i sam aku krzyknęli kwotę z kosmosu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, jacek00 napisał:

Mam na myśli na przykład klimę emoji6.png Chociaż już za podłączenie aku i sam aku krzyknęli kwotę z kosmosu

Ile chcą za Dometica 2200? Kojarzę ze w czerwcu 6500?

Edytowane przez w79 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, w79 napisał:

Wadowscy oficjalnie nie sprzedają przyczep, tylko kampery. 

Bo to sa dziady!!! Mi nawet oryginalnej naklejki na zderzak co przychodzi wkoło lamp do Weinsberga nie ogarneli. Miałem kupic u nich zderzak z lampami i naklejkami. Wtedy bez problemu.

Edytowane przez lucas_ka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, w79 napisał:

Ile chcą za Dometica 2200? Kojarzę ze w czerwcu 6500?

4200 brutto z montażem. W cargo miałem ofertę za 4900 brutto z montażem. Więcej zapłaciłem rok temu za swojego Dometica 1700. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, w79 napisał:

To rzeczywiście godna cena, swoją drogą sprawdź tylko czy to najnowszy model (ten z podświetleniem) bo na wiosnę proponowali mi w podobnej cenie, ale zapomnieli powiedzieć że to starsza wersja:))) 

Ze starym dyfuzorem? To jeszcze takie istnieją? Dowiem się oczywiście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam szczegółów, bo to nie było w Procampie. Generalnie podałem cenę jaka dostałem od tej firmy, nie pamiętam, ale jakaś nie znana mi, znaleziona w sieci. Proponowała z montażem ok 5000-5500PLN. Było to w okresie kiedy szukałem więc przekazałem wiadomość w Klaji. Tam powiedzieli mi, że owszem mogę za tyle kupić ale to stary model - zwrócili uwagę na brak oświetlenia. Zadzwoniłem do do tamtej firmy i dowiedziałem się, że istotnie chodzi o stary model:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, w79 napisał:

To rzeczywiście godna cena, swoją drogą sprawdź tylko czy to najnowszy model (ten z podświetleniem) bo na wiosnę proponowali mi w podobnej cenie, ale zapomnieli powiedzieć że to starsza wersja:))) 

Klima jest montowana w fabryce, czyli jest to promocja z samego Knausa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2020 o 15:40, filipert napisał:

 

Dla tych co nie wierzą, że w Polsce po prostu jest taniej

oferta Niemcy.png

oferta Szczecin.png

Ktoś tu coś manipuluje albo przynajmniej przekombinowuje:

1165524562_ofertaSzczecin22222.thumb.png.5a3a50330b55ca4f6ffb1a9b71f960f4.png

Zdjęcia te same

linki

https://www.olx.pl/oferta/hobby-650-kmfe-exlusive-CID5-IDH4XAP.html#1d4c73d3ba;promoted

https://www.olx.pl/oferta/hobby-exclusive-650-kmfe-2007-ideal-720-ogrzewanie-podlogowe-CID5-IDGKm3I.html

nie widzę już zagranicznej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.