Skocz do zawartości

Wegry czekaja na nas.


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma żadnych dodatkowych środków ostrożności. Węgrzy zachowują się tak jak w minionych latach.

Płyny dezynfekcyjne , maseczki itp. należy mieć swoje. Nikt maseczek nie nosi. Obowiązują tylko w sklepach, aptekach,{pomieszczeniach zamkniętych) tak jak u nas.

Dlaczego nie czytacie wcześniejszych wypowiedzi i nie oglądacie zdjęć. One odpowiadają na Wasze pytania.:'(:banan:

 

W dniu 5.07.2020 o 16:22, Lucek26 napisał:

Niedziela na basenach .

20200705_144711.jpg

20200705_144233.jpg

20200705_144422.jpg

20200705_144442.jpg

Niedziela na basenach termalnych w dobie epidemii koronawirusa  niczym nie różni się od niedziel w minionych latach.

TYLKO W SKLEPACH OBOWIAZUJA MASECZKI.

Malo kto nosi je prawidłowo, dystans między osobami to fikcja.

Węgrzy ciesza się w pełni życiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jacek00 napisał:

Edit. Policzyłem dokładnie, mojego syna liczą już jak dorosłego więc za dobę wychodzi nam 285 zł i to bez opłaty uzdrowiskowej czy tam turystycznej. Czyli drożej niż w Chorwacji czy we Włoszech. Porąbało ich całkowicie

No my na ten przykład płaciliśmy za 2+2 teraz na Chorwacji równe 200,- zł...

Morze w cenie...:D

A widoki bezcenne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zulos napisał:

No my na ten przykład płaciliśmy za 2+2 teraz na Chorwacji równe 200,- zł...

Morze w cenie...:D

A widoki bezcenne...

U nas Chorwacja przy morzu podobnie ale już Terme Tuhelj 30EUR parcela +15EUR baseny za każdą osobę niezależnie od wieku, czyli rodzina 2+2 wychodzi 90EUR/doba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jacek00 napisał:

Edit. Policzyłem dokładnie, mojego syna liczą już jak dorosłego więc za dobę wychodzi nam 285 zł i to bez opłaty uzdrowiskowej czy tam turystycznej. Czyli drożej niż w Chorwacji czy we Włoszech. Porąbało ich całkowicie

Właśnie sprawdzałem ich cennik dwa dni temu i przegięli pałę. Liczyłem 2 + 3 (8, 5 i 3 lata) i ponad 250 zł za moją rodzinę. Wychodzi na to że jadąc na wakacje w tym roku nie zatrzymam się na Węgrzech :unsure:. Może wracając...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczycie według cennika. A gdzie zniżki

Sarvar. Buk. Papa to 20% minus. Cała reszta to 10% bez wysiłku.

A na ładny uśmiech jeszcze troszkę więcej

 

 

Wysłane z telefonu

Liczyłem bez zniżek, bo co za różnica. Zniżkę oczywiście dostanę, ale tak czy inaczej pojechali z ceną masakrycznie
Właśnie sprawdzałem ich cennik dwa dni temu i przegięli pałę. Liczyłem 2 + 3 (8, 5 i 3 lata) i ponad 250 zł za moją rodzinę. Wychodzi na to że jadąc na wakacje w tym roku nie zatrzymam się na Węgrzech default_unsure.png. Może wracając...

Niestety. Chcieliśmy zostać do soboty, ale zwyczajnie szkoda nam kasy. Nawet ze zniżką uważam, że to przesada. W piątek ruszamy do Fureda nad Balaton - tam chyba też posucha bo zaczęli przyjmować ludzi z psami

 

Natomiast jak chcesz się zatrzymać na Węgrzech to w pobliskiej Papie ceny podobne jak rok temu. Za mój zestaw około 180 zł bez zniżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Próbują czy cena przyjmie się


Już to widzę jak w przyszłym sezonie zmniejszają cenę

To raczej myślenie po polsku, mamy mało klientów to zwiększymy cenę. Oczywiście efektem tego będzie to, że klientów będzie jeszcze mniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lucek26 napisał:

Nie ma żadnych dodatkowych środków ostrożności. Węgrzy zachowują się tak jak w minionych latach.

Płyny dezynfekcyjne , maseczki itp. należy mieć swoje. Nikt maseczek nie nosi. Obowiązują tylko w sklepach, aptekach,{pomieszczeniach zamkniętych) tak jak u nas.

Dlaczego nie czytacie wcześniejszych wypowiedzi i nie oglądacie zdjęć. One odpowiadają na Wasze pytania.:'(:banan:

Czytałem poprzednie posty i wyraźnie napisałem że pytałem o kemping a nie baseny. Zresztą sytuacja jest dynamiczna i post sprzed kilku dni może być już nie aktualny 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chris_66 napisał:

Liczycie według cennika. A gdzie zniżki emoji848.pngemoji12.png
Sarvar. Buk. Papa to 20% minus. Cała reszta to 10% bez wysiłku.
A na ładny uśmiech jeszcze troszkę więcej emoji12.png

Krzysiek ja nie mam takich zdolności handlowo-negocjacyjnych jak Ty. Kart ACSI, CCI też jakoś mi nie po drodze bo jeździmy w sezonie i wydaje mi się (oczywiście mogę być w mylnym błędzie) że mało gdzie w sezonie rabaty obowiązują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek ja nie mam takich zdolności handlowo-negocjacyjnych jak Ty. Kart ACSI, CCI też jakoś mi nie po drodze bo jeździmy w sezonie i wydaje mi się (oczywiście mogę być w mylnym błędzie) że mało gdzie w sezonie rabaty obowiązują.
Na CCI akurat obowiązują i zawsze warto spytać. Prawie wszędzie na CCI coś dadzą. Poza tym CCI ma ten plus że robi za ubezpieczenie na kempingu.



. Od kilkunastu lat zaglądam w to miejsce i zawsze był problem by znaleźć wolny stolik w csardzie.


Jestem właśnie w csardzie, jest godzina obiadu i oprócz nas jest jeden stolik zajęty. Knajpa wcześniej koło basenów też pusta a pamietam, że 5 lat temu nie było tam gdzie usiąść.

Menu w csardzie też się zmieniło na gorsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.