Skocz do zawartości

Wegry czekaja na nas.


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko co dobre szybko się kończy...Szybka decyzja i szybki wyjazd, niemniej jednak bardzo udany. Pogoda dopisała, więc kolejny raz Berekfurdo okazalo się gościnne. Wszystko powoli wraca do normalności, kiedy wyjeżdżaliśmy w sobotę, połowa kempingu była już zajęta i było sporo ludzi z zewnątrz na basenach. Wszystkie atrakcje są czynne, punkty gastronomiczne również. Droga powrotna przysporzyła nam jednak trochę przygód, w ostatniej chwili przepłynęliśmy przez 200-metrową kałuże na jezdni w okolicach Jasła, które było w centrum całkowicie nieprzejezdne, ponieważ główne skrzyżowania zostały zalane wodą nawet do wysokości metra. Wszystko jednak skończyło się szczęśliwie i kolejny wyjazd do Berekfurdo można zaliczyć do udanych. ?

1593369857341.JPEG

Edytowane przez piterek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze szczęśliwie wróciłeś do domu.:drive::ok:

 Mam nadzieje ,ze moje ostrzeżenia o sytuacji powodziowej na Podkarpaciu się przydały, mimo to sam jestem zaskoczony , ze warunki pogodowe były aż tak trudne. Dziekuje za korespondencje i rzetelne informacje o sytuacji i zachowaniach ludzi na Węgrzech w czasie epidemii.:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jeszcze siedzimy w Hajduszoboszlo :) Wczoraj była niedziela wiec poszliśmy trochę się przejść po Boszkowo i powiem szczerze że byliśmy w szoku ze o tej porze roku i okres wakacyjny już i piękna pogoda va tu można powiedzieć totalne pustki. Wokół kompleksu dwa hotele otwarte s reszta poxamykane.  Zamknięta również spora część restauracji.  Na kempingu z kolei dzisiaj tj. Poniedziałek zostało dosłownie 8 załóg a jeszcze wyjeżdżają, a nowych nie widać.  Nie pamiętam takiej sytuacji nawet na majowkach gdzie nie zawsze była pogoda a byliśmy tutaj a kilkanaście razy. Rozmawiałem wczoraj z Panią e recepcji i powiedziała mi że też nie pamięta takiej sytuacji no i wogóle nie ma Polaków którzy licznie tu przyjeżdżali i zostawiali pieniądze. Także rodacy przyjezdzajcie na Węgry bo inaczej kempingi zbankrutują i nie będzie gdzie jeździć :) Na koniec kilka fotek z kempingu i okolic :)

DSC_0012.JPG

DSC_0011.JPG

DSC_0010.JPG

DSC_0009.JPG

DSC_0008.JPG

DSC_0002.JPG

DSC_0001.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, madziar napisał:

Dzięki kolego , brakuje nam tego  !!!

 

Też nam tego brakowało pd zeszłego roku ,  a już majówka bez możliwości wyjazdu na Węgry to już był smutek totalny. No ale na szczęście się w końcu udało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cerkszelo i Berek tez bywamy czasem bo zdarza się że jesteśmy na Węgrzech dwa trzy razy w roku, jednak w tym roku. Jednak tym razem wybraliśmy Boszlo z uwagi na bliskość basenu pływackiego otwartego od 7-21?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela na basenach .

20200705_144711.jpg

20200705_144233.jpg

20200705_144422.jpg

20200705_144442.jpg

Niedziela na basenach termalnych w dobie epidemii koronawirusa  niczym nie różni się od niedziel w minionych latach.

TYLKO W SKLEPACH OBOWIAZUJA MASECZKI.

Malo kto nosi je prawidłowo, dystans między osobami to fikcja.

Węgrzy ciesza się w pełni życiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, majsterbaciar napisał:

Wracamy w tym roku do Berekfurdo po 3 latach nieobecności ?. Czy toalety i prysznice w starszej części są odnowione? Zawsze jeździliśmy na sam koniec kempingu bo lubimy to miejsce. 

 

Pozdrawiamy 

Z co roku jest coraz większy brud. Nic nie wyremontowane , stare toalety, pourywane prysznice, sprzątają sporadycznie . I w pamięci zapadł mi dzień kiedy w basenie ze zjeżdżalniami pływała duża ludzka kupa , poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Czesc
My prawdopodobnie w przyszłym tygodniu udajemy się na Węgry, plan jest na Berekfurdo. Czy w północnych Węgrzech oprócz Berek i Hajdu jest jeszcze jakiś kemping z basenami w cenie?
 


Chyba wszystkie kempingi basenowe mają wliczone wejście w cenę kempingu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przemoch napisał:

Czesc

My prawdopodobnie w przyszłym tygodniu udajemy się na Węgry, plan jest na Berekfurdo. Czy w północnych Węgrzech oprócz Berek i Hajdu jest jeszcze jakiś kemping z basenami w cenie?

 

puspokladany

bogacs

demjen na parkingu, bez kempingu

mezokoveszd na parkingu, bez kempingu

sarospatak

sarkany, nie jestem pewien czy baseny wliczone sa

i jeszcze pewnie kilkanaście by się znalazło

 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.