Skocz do zawartości

Wegry czekaja na nas.


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie boje chodzic po kempingu, takiej ilosci komarów nie widziałem. Na basenach ich nie ma i jak rowerami jeżdzimy po mieście to tez spokoj ale kemping tragedia, nie da sie uśiąść pod przyczepą... wiec moze sie na baseach spotkamy. My jutro jedziemy do Berekfurdo a potem chyba  Nirgyhaza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, JINX_Sanok napisał:

No proszę. Pięć zestawów na całym kempingu, a my się nie możemy znaleźć. ?

Idę szukać.

W każdym razie, u mnie flaga powiewa, zapraszam w każdej chwili.

 

pozdr

Nie wiem czy piszesz o mojej córce ale oni są domkach :):)  Stoi tam RAV 4 b=na krakowskich blachach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BoJa napisał:

JINX Witaj. Napisz proszę jakie obłożenie syn się tam wybiera.

W tej chwili kilka wolnych miejsc jest, ale to dosłownie kilka - 5 może 10.

Kemping jest podzielony na parcele (chyba prewencja antywirusowa) więc mieści się mniej zestawów niż zwykle. Nie ma typowego wciskania się w wolne miejsce.

A dzisiaj jest środa. W piątek, na weekend będzie ciężko. Chyba że przytrzymam mu miejsce na którym ja stoję. Wyjeżdżam w sobotę. Jestem w pierwszej linii pod zjeżdżalniami.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie w Bukfurdo. Na kempingu dość pusto, sporo wolnych parceli. Za to z cenami powariowali. Za zestaw przyczepa + auto + 2 osoby dorosłe + 14 lat + 4 latka + pies wołają 230 zł!!! Kiedy byłem tu ostatni raz kilka lat temu to płaciłem chyba 160 zl.

Co do Bukfurdo to generalnie miasto widmo. Pusto, na ulicach żywej duszy. Hotel obok jak był nieczynny tak stoi nadal. Kemping Eva całkowicie pusty, kemping Romantic trochę lepiej chociaż jego lata świetności są dawno za nim, sporo ruder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, jacek00 napisał:

Jestem właśnie w Bukfurdo. Na kempingu dość pusto, sporo wolnych parceli. Za to z cenami powariowali. Za zestaw przyczepa + auto + 2 osoby dorosłe + 14 lat + 4 latka + pies wołają 230 zł!!! Kiedy byłem tu ostatni raz kilka lat temu to płaciłem chyba 160 zl.

Co do Bukfurdo to generalnie miasto widmo. Pusto, na ulicach żywej duszy. Hotel obok jak był nieczynny tak stoi nadal. Kemping Eva całkowicie pusty, kemping Romantic trochę lepiej chociaż jego lata świetności są dawno za nim, sporo ruder.

To było miasto (a w zasadzie wioska) - widmo i bez COVIDu... A ceny i wcześniej były spoooreee...

Te 230 to pewnie przez psa? Ja już parę lat temu bez psa zapłaciłem za 2+2 prawie równe 2 stówy.

Ale kemping i kompleks całkiem, całkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie policzysz całodzienny pobyt 4 osobowej rodziny na polskich chlorowanych basenach to kemping w Bük wychodzi za 0zł. Od kilkunastu lat zaglądam w to miejsce i zawsze był problem by znaleźć wolny stolik w csardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było miasto (a w zasadzie wioska) - widmo i bez COVIDu... A ceny i wcześniej były spoooreee... Te 230 to pewnie przez psa Ja już parę lat temu bez psa zapłaciłem za 2+2 prawie równe 2 stówy. Ale kemping i kompleks całkiem, całkiem...

 

 

Pies raptem niecałe 1000 forintów. Jak byłem tu 5-6 lat temu to w mieście było sporo ludzi, jakiś festyn, na basenach dużo więcej osób, knajpek itp. I płaciłem za kemping + baseny około 160 zł. Wtedy to Sarvar był najdroższy na Węgrzech a okazuje się, że już nie jest. Bukfurdo go przebił...
Jak sobie policzysz całodzienny pobyt 4 osobowej rodziny na polskich chlorowanych basenach to kemping w Bük wychodzi za 0zł. Od kilkunastu lat zaglądam w to miejsce i zawsze był problem by znaleźć wolny stolik w csardzie.

Tak dopłaca mi jeszcze Ja wiem, że baseny są w cenie dlatego porównuje ceny do innych termalnych kempingów. Papa, Lipot są zdecydowanie tańsze. Sarvar także a gdzie Sarvar a gdzie Bukfurdo? Sarvar ma dużo lepsze baseny.  

 

 

Edit. Policzyłem dokładnie, mojego syna liczą już jak dorosłego więc za dobę wychodzi nam 285 zł i to bez opłaty uzdrowiskowej czy tam turystycznej. Czyli drożej niż w Chorwacji czy we Włoszech. Porąbało ich całkowicie

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.